Booking.com

Booking.com

  4.8

Plánujete dovolenou nebo prodloužený víkend a děsí vás představa shánění ubytování, srovnávání cen a velikostí pokojů? Nezoufejte, Booking.com je tu přesně pro vás! Tento online rezervační systém vám podle lokality, počtu lidí (i domácích mazlíčků), termínu a typu ubytování nabídne ty nejlepší a nejlevnější varianty.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Sabina Dudová Funguje přesně tak, jak má. Sem tam koruna navíc z nákupu potěší.
Marťáás Švajnerová Pro mě osobně byl Tipli portál a obecně cashbackový portál úplnou novinkou a…

O obchodu Booking.com

Plánujete dovolenou nebo prodloužený víkend a děsí vás představa shánění ubytování, srovnávání cen a velikostí pokojů? Nezoufejte, Booking.com je tu přesně pro vás! Tento online rezervační systém vám podle lokality, počtu lidí (i domácích mazlíčků), termínu a typu ubytování nabídne ty nejlepší a nejlevnější varianty. A to i s fotografiemi, hodnocením ostatních spokojených zákazníků a počtem volných pokojů, takže víte, že nekupujete zajíce v pytli. V nabídce pochopitelně není jen Česká republika – s Booking.com se můžete pohodlně vydat kamkoli po Evropě i zbytku světa.

Proč právě Booking?

Bojíte se dovolené na vlastní pěst? Děsí vás představa, kolik času strávíte zařizováním ubytování? Díky online rezervačnímu systému Booking.com už nemusíte! Najdete zde všechny informace přehledně na jedné stránce, včetně popisu toho, co vám ubytování nabízí, mnoha fotografiemi a recenzemi pro co nejpohodlnější nákup. Samozřejmostí je i mapa, abyste se k vašemu vybranému ubytování bez problémů dostali a jako bonus dostanete seznam tipů s nejzajímavějšími místy z vaší vybrané destinace.

Hledáte levné ubytování? Booking vám automaticky najde akční nabídky na jednotlivé ubytování a jednoduše je seřadí podle ceny. A pokud si ani tak nejste jistí, můžete si nechat doporučit ubytování od samotného Bookingu, takže budete mít jistotu, že strávíte nezapomenutelný čas na vašich cestách!

Ještě váháte?

Je libo romantický penzion pro nikým nerušený víkend s vaší drahou polovičkou? Nebo se chystáte s celou rodinou včetně dvou zlatých retrívrů na hory, a sháníte hotel, který se pro přivítání čtyřnohých členů rodiny zásobil hromadou piškotů? Možná chcete s kamarádem hodit vše za hlavu a na měsíc prchnout někam do rovníkové Afriky. S Booking.com se pohodlně dostanete kamkoli – pokud je to na Zemi.

Pracovníci mnohojazyčného Zákaznického servisu jsou k dispozici 24 hodin denně, aby se ujistili o vaší maximální spokojenosti. Takže ať už vás čeká Praha, Karlovy Vary, Budapešť, Londýn nebo Tokio, díky Booking.com vytěžíte z vaší cesty maximum!

Podobné obchody

Recenze Booking.com

Jiří Kalla 24.07.2017

Vždycky jsem spokojený s Booking.com. Zatím jsem s nimi neměl jediný problém.

Hanka 21.07.2017

Pohodlné vyhledávání ubytování, zajímavé ceny. A v kombinaci s Tipli, je to ideál :-)

Články

Cestujete rádi? Poradíme vám tajné tipy na Booking.com

Chystáte se na dovolenou a rozhodující faktor pro vybrání ideálního pokoje je pro vás cena? Pak...
21.8.2017 Zobrazit článek

Booking.com české kontakty a zákaznická podpora

Booking.com založili v roce 1996 v Amsterdamu. Z malého holandského start-upu se stala jedna z...
15.8.2017 Zobrazit článek

Jak si rezervovat ubytování na Booking.com?

Najít to nejlepší ubytování jen s internetovými vyhledávači umí být pěkná fuška – proč si rovnou...
14.8.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Výši cashback odměny nelze přesně určit. Je závislá na podmínkách jednotlivých ubytovacích zařízení, které nejsou předem známy. Může se stát, že se cashback odměna nejdříve připíše s 0 Kč, následně po uskutečnění pobytu se změní na správnou výši. Zároveň také však některé ubytování nenabízí cashback - odměna bude 0 Kč.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje