Přesměrování proběhlo úspěšně.

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 300 Kč. Váš kamarád získá 100 Kč po provedení prvního nákupu.

Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru Získat odkaz

Obchody, které by vás mohly zajímat

Zavřít

Booking.com

Plánujete dovolenou nebo prodloužený víkend a děsí vás představa shánění ubytování, srovnávání cen a velikostí pokojů? Nezoufejte, Booking.com je tu přesně pro vás! Tento online rezervační systém vám podle lokality, počtu lidí (i domácích mazlíčků), termínu a typu ubytování nabídne ty nejlepší a nejlevnější varianty.

Jak získat peníze zpět z nákupu v obchodě Booking.com?

Při nákupu za 1 000 Kč
v tomto obchodě získáte
40,2 Kč zpět

Garance nejvyšších odměn ? Registrovat se
 • Registrujte se

  Založte si účet zdarma. Radujte se ze získaných odměn.

 • Přejděte do obchodu

  Stačí přejít do obchodu kliknutím na " Získat až 4,0 % z nákupu zpět " a nakoupit.

 • Připíšeme vám odměnu

  Odměna za nákup se připíše do 24 hodin na váš účet na Tipli.

Přesměrování proběhlo úspěšně. Podívejte se na obchody, které by vás mohly zajímat.

Po provedení nákupu odměnu registrujeme zpravidla do 48 hodin.
V případě nesrovnalostí můžete využít garanci spokojenosti.

Hodnocení obchodu

Karolína D. | 19.04.2017

Přes Booking nakupuju pravidelně ubytování na své cesty do zahraničí. Naposled před týdnem v Litvě. Výborná pomucka je hodnocení a recenze ostatních uživatelů, takže zatím jsem s vybraným ubytováním neměla nikdy problém :-) Cashback je fajn, protože bych Booking používala i tak a takhle aspoň mohu něco ušetřit a odměna se mi skutečně připsala, takže to funguje.

Marek P. | 03.04.2017

Vse OK.

Jiří | 02.04.2017

Lukáš | 13.03.2017

Booking je super služba - přehledná, jednoduchá a hlavně funkční! Určitě doporučuji :)

Podmínky obchodu

Výši cashback odměny nelze přesně určit. Je závislá na podmínkách jednotlivých ubytovacích zařízení, které nejsou předem známy. Může se stát, že se cashback odměna nejdříve připíše s 0 Kč, následně po uskutečnění pobytu se změní na správnou výši. Zároveň také však některé ubytování nenabízí cashback - odměna bude 0 Kč.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Popis obchodu

Plánujete dovolenou nebo prodloužený víkend a děsí vás představa shánění ubytování, srovnávání cen a velikostí pokojů? Nezoufejte, Booking.com je tu přesně pro vás! Tento online rezervační systém vám podle lokality, počtu lidí (i domácích mazlíčků), termínu a typu ubytování nabídne ty nejlepší a nejlevnější varianty. A to i s fotografiemi, hodnocením ostatních spokojených zákazníků a počtem volných pokojů, takže víte, že nekupujete zajíce v pytli. V nabídce pochopitelně není jen Česká republika – s Booking.com se můžete pohodlně vydat kamkoli po Evropě i zbytku světa.

Proč právě Booking?

Bojíte se dovolené na vlastní pěst? Děsí vás představa, kolik času strávíte zařizováním ubytování? Díky online rezervačnímu systému Booking.com už nemusíte! Najdete zde všechny informace přehledně na jedné stránce, včetně popisu toho, co vám ubytování nabízí, mnoha fotografiemi a recenzemi pro co nejpohodlnější nákup. Samozřejmostí je i mapa, abyste se k vašemu vybranému ubytování bez problémů dostali a jako bonus dostanete seznam tipů s nejzajímavějšími místy z vaší vybrané destinace.

Hledáte levné ubytování? Booking vám automaticky najde akční nabídky na jednotlivé ubytování a jednoduše je seřadí podle ceny. A pokud si ani tak nejste jistí, můžete si nechat doporučit ubytování od samotného Bookingu, takže budete mít jistotu, že strávíte nezapomenutelný čas na vašich cestách!

Ještě váháte?

Je libo romantický penzion pro nikým nerušený víkend s vaší drahou polovičkou? Nebo se chystáte s celou rodinou včetně dvou zlatých retrívrů na hory, a sháníte hotel, který se pro přivítání čtyřnohých členů rodiny zásobil hromadou piškotů? Možná chcete s kamarádem hodit vše za hlavu a na měsíc prchnout někam do rovníkové Afriky. S Booking.com se pohodlně dostanete kamkoli – pokud je to na Zemi.

Pracovníci mnohojazyčného Zákaznického servisu jsou k dispozici 24 hodin denně, aby se ujistili o vaší maximální spokojenosti. Takže ať už vás čeká Praha, Karlovy Vary, Budapešť, Londýn nebo Tokio, díky Booking.com vytěžíte z vaší cesty maximum!