O obchodu Slevotéka

Upřednostňujete dovolenou jen co by kamenem dohodil od hranic, zato za skvělou cenu? Slevový portál Slevotéka.cz má pro vás přesně to, co potřebujete – dovolené v Česku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Polsku a na Slovensku, které v peněžence sotva pocítíte, i když si na stránce Slevotéka vyberete pobyt pro dva nebo rovnou pro celou rodinu. Ale pospěšte si! Nabídka jednotlivých zájezdů se každou chvíli mění, tak ať nepropásnete svou šanci.

Na portále Slevotéka najdete pobyty pro dva, zájezdy na hory, eurovíkendy, welness, romantické dovolené, poznávací a adventní zájezdy, lázně i jednodenní výlety – zde si vybere každý cestovatel každý den v roce, a to se slevami sahajícími až k 80 %. Neseďte doma jak pecky – vyberte si ideální zájezd pro vás ještě dnes.

Podobné obchody

O Slevotéka

Upřednostňujete dovolenou jen co by kamenem dohodil od hranic, zato za skvělou cenu? Slevový portál Slevotéka.cz má pro vás přesně to, co potřebujete – dovolené v Česku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Polsku a na Slovensku, které v peněžence sotva pocítíte. Ale pospěšte si! Nabídka jednotlivých zájezdů se každou chvíli mění, tak ať nepropásnete svou šanci.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Slevotéka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.