Reponio

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Reponio slevové kupóny a slevy < / h2 >

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě Reponio

Platí do 06.12.2021

 
   

Hledáte ultimativní řešení pro vaši dílnu či sklad? Internetový obchod Reponio nabízí veškeré vybavení do dílen, skladů a...

O obchodu Reponio

Obchod Reponio nabízí unikátní závěsný systém, který vám usnadní práci, ušetří spoustu místa a také času, který byste strávili hledáním vašeho nářadí. Můžete jej dát třeba do dílny, garáže nebo na zahradu. Ušetříte díky němu mnoho prostoru a každá vaše věc tak bude mít své místo. Systém má také výhodu v tom, že si jej můžete kdykoliv snadno přizpůsobit, vylepšit či rozšířit.

Závěsný systém Reponio, který daleko přesahuje domácí hobby použití je vhodný a efektivní pro komerční a průmyslové účely. Odhalíte díky němu variabilitu, všestrannost a neomezené možnosti. Chytrý závěsný systém Reponio se přizpůsobuje v průběhu času. Tak jako se často mění vaše koníčky, vybavení nebo byznys, snadno změníte rozvržení závěsného systému. Jedno jediné řešení s vámi poroste celý život.

Závěsné řešení Reponio je jako skládačka. Šroubovací nebo závěsné panely nainstalujete jednodušeji než obyčejné dřevěné poličky. Jakmile máte závěsnou stěnu připravenou, přichází zábava zacvakávání háků, držáků, boxů a dalšího příslušenství, díky kterým uložíte věci přesně podle svého. 

Obrázek

Doprava a platba

O dopravu se postará Česká pošta. Odebírat ale můžete také osobně na pobočce.

Platit můžete na dobírku, bankovním převodem nebo platební kartou.

Doprava při nákupu nad 2 000 Kč je zdarma.

Zákaznický servis

Pro zodpovězení vašich dotazů neváhejte obchod kontaktovat:

 • Zákaznická linka: + 420 773 183 456
 • Email: support@reponio.com

Sledovat novinky a akce můžete na Facebooku nebo Instagramu

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Reponio

Hledáte ultimativní řešení pro vaši dílnu či sklad? Internetový obchod Reponio nabízí veškeré vybavení do dílen, skladů a dalších řemeslných prostor. V nabídce e-shopu Reponio naleznete širokou nabídku výhodných úložných systémů a setů, držáků, regálů, polic a dalšího příslušenství. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Reponio?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.