Kameny Pro Zdraví slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 5 % na vše v obchodě Kameny Pro Zdraví.

Platí do 11.07.2020

 
   

Máte rádi kamínky a čistou krásnou energii přírody a rádi byste ji vnímali celou svou bytostí? Při dotyku s kamenem chcete cítit... více

Letní výprodej - Kameny Pro Zdraví

Platí do 12.07.2020

+ 5 % zpět z nákupu
   

Vyberte si ze široké nabídky produktů za akční ceny! více

O obchodu Kameny Pro Zdraví

Kameny pro zdraví je velice speciální obchod. Nabízí produkty, které jsou vyrobeny převážně ručně a za použití vlastní fantazie a šikovných rukou. V nabídce tohoto obchodu najdete nejrůznější výrobky a šperky z orgonitů (látka vyrobená z pryskyřice, kovů a krystalů přírodních polodrahokamů) a drahých kamenů. Zapalte svíčku a vonnou tyčinku a otevřete stránky Kamenyprozdravi.cz. Pozorujte a vnímejte, jak na vás působí energie jednotlivých kamínků. Ke každému je připojen popisek, který jej nejvíce vystihuje.

Kamenyprozdravi.cz: Energie přírody

Na stránky Kamenyprozdravi.cz se budete jistě rádi vracet a znovu a znovu vnímat a vstřebávat pozitivní energii. Vybírat můžete podle pocitu, nálady, barvy nebo podle znamení zvěrokruhu. Ke každému znamení se hodí jiný kámen. Síla každého kamene bude pozitivně dopadat na zdraví těla, mysli i duše.

Kameny pro zdraví kontakt

Vybírejte online a nechte si ručně vyráběné kameny dovézt až domů. Od 27. 9. 2018 máte také možnost osobně navštívit první kamennou prodejnu v Evropě zaměřenou na orgonity. Prodejna se nachází ve městě Velvary a provázet vás budou přímo výrobci. Skladem je více než 1 500 nádherných kousků, všech tvarů a velikostí. Otevřeno bude po předchozí telefonické domluvě na čísle 777 289 977.

Nákupy na Kamenyprozdravi.cz ještě výhodněji

Nakupujte v obchodě Kameny pro zdraví přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 5 % z nákupu na Kamenyprozdravi.cz. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Masticha terapia.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Yasmeen.

Kameny Pro Zdraví slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 15 % na nákup v obchodě Prozdravi.cz

31.05.2020 - Nakupte nyní odšťavňovače a smoothie Concept s dodatečnou slevou 15 %

Podobné obchody

O Kameny Pro Zdraví

Máte rádi kamínky a čistou krásnou energii přírody a rádi byste ji vnímali celou svou bytostí? Při dotyku s kamenem chcete cítit jeho sílu? Pak věřte, že jste se vydali na celoživotní cestu, která vám změní celý dosavadní směr bytí. Obchod Kameny pro zdraví je na této cestě s vámi.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kameny Pro Zdraví?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.