Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

Mohito leták informace

Všechny platné Mohito katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte nejmodernější dámské oblečení a doplňky levně. Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů, které obchod zasílá zaregistrovaným zájemcům na e-mail. U nás si můžete prolistovat Mohito katalog online, a přitom se k odběru novinek registrovat nemusíte.

Obchodní řetězec Mohito nabízí kvalitní a trendy dámskou módu za dostupné ceny. Značka spadá pod společnost LPP, která vlastní i Reserved, Cropp, House nebo SiNSAY. Prodejny Mohito najdeme například v České republice, Německu, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku a v dalších zemích. V České republice jsou prodejny na Praze 1, v Praze OC Chodov, v OC Černý most, na Kladně, v Plzni OC Plaza, v Teplicích v OC Olympia, v Ústí nad Labem v OC Forum, v Brně v galerii Vaňkovka, v Olomouci v galerii Šantovka a e Zlíně v OC Centro.

Sortiment obchodu Mohito zahrnuje šaty, overaly, bundy, kabáty, halenky, košile, trička, kalhoty, saka, svetry, mikiny, sukně, džíny, šortky, spodní prádlo, tašky, peněženky, boty, bižuterii, opasky, šály a další doplňky. Vybírat můžete z různých kolekcí, zaměřených na aktuální sezónu. Setkat se můžeme s kolekcemi jaro/léto a podzim/zima. Mohito pravidelně posílá zaregistrovaným zájemců Mohito newsletter s aktuální akční nabídkou. Z newsletteru pro vás vytváříme letáky, které si můžete prolistovat na našich stránkách. Na jednom místě tak najdete všechny platné Mohito katalogy a Mohito letáky online.

Pokud máte některou z Mohito prodejen daleko, zboží zakoupíte i v Mohito e-shopu. Aby vám neutekly žádné sezonní výprodeje, sledujte Mohito slevy. Na internetových stránkách obchodu na vás také čeká spousta inspirace v podobě lookbooků.

Společnost LPP od kolekce podzim/zima 2016 přestala používat přírodní kožešiny, uzavřela dohodu s organizací Open Cages a stala se součástí mezinárodní iniciativy Fur Free. V obchodě Mohito tak nikdy nenajdete pravou kožešinu, jedná se jen o kvalitní syntetické materiály.

Podobné obchody jako MOHITO s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MOHITO.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.