Aktuální letáky informace

Prolistujte si všechny nové letáky a zjistěte, kde se tento týden vyplatí nakupovat. Přinášíme vám aktuální akční letáky oblíbených obchodů. Nechodí vám letáky do schránky nebo vás nebaví se v takovém množství přehrabovat? Vyberte si jen ty, které vás zajímají. V této kategorii najdete vždy nejnovější letáky z obchodů jako Lidl, Kaufland, Tesco, Penny Market, Albert, Billa a další.

Aktuální letáky - čerstvé potraviny za super cenu

Připravili jsme pro vás přehled všech aktuálních letáků. Prolistujte si všechny akční nabídky na jednom místě! Zajímá vás, kde tento týden nakoupíte nejvýhodněji ovoce, maso, drogerii, novou televizi nebo nábytek? Tak to jste na těchto stránkách správně. V této kategorii na vás čekají nejnovější letáky ze supermarketů, hypermarketů, elekter, obchodů s nábytkem a mnoho dalších.

Prohlédnout si můžete například aktuální akční Lidl leták, Billa leták, Penny Market leták, Kaufland leták, Albert leták, Tesco leták nebo Globus leták. Kromě větších obchodů zde najdete i letáky menších obchodů s potravinami, které se nacházejí v menších městech nebo na vesnicích jako COOP leták, Terno leták nebo Trefa leták.

Pokud by vás zajímalo, kde právě nakoupíte akční drogerii, zkuste třeba leták TETA drogerie.

Nové akční letáky s elektronikou

Kromě potravin zde najdete i nové letáky s nabídkou elektroniky za zlomek ceny. Mrkněte, kde na vás právě teď čekají slevy a speciální akce na domácí spotřebiče, mobilní telefony, počítače a další elektroniku. Nechodí vám letáky do schránky? Nezoufejte, u nás si můžete prolistovat Euronics leták, PLANEO elektro leták, OKAY leták, Mall.cz leták a spousty dalších.

Nejnovější letáky pro dům, byt a zahradu

Pokud stavíte, rekonstruujete dům nebo hledáte nový nábytek nahlédněte do aktuálních katalogů. Každý týden se tak můžete inspirovat novinkami a hledat ty nejvýhodnější ceny. Z této kategorie doporučujeme třeba IKEA katalog, ASKO leták, Sconto leták, JYSK leták, Möbelix leták, Baumax leták, XXXLutz leták nebo Kika leták.

Vaše peníze se snažíme šetřit co nejvíce, proto jsme nezapomněli ani na letáky z vašich oblíbených drogerií, obchodů s módou, aktuální akční letáky sportovního vybavení nebo lékáren. Díky nám budete vždy vědět, kde se vyplatí nakupovat. Nové letáky přidáváme každý den. Zapomeňte tedy na přemrštěné ceny a užijte si aktuální slevy, výprodeje a další speciální akce.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se