TETA aktuální letáky na příští týden

Teta klub: získejte členské slevy až 60 % a další výhody

Užívat si výhodné nákupy a přitom ještě více šetřit? Že je to nemožné? V Teta drogerii se tento sen stává skutečností. Staňte se členy Teta klubu a využívejte věrnostní kupony a další výhody s Teta kartou při každém nákupu.

Archiv letáků

Informace o letácích TETA

Všechny platné drogerie TETA letáky na jednom místě. TETA drogerie leták pro tento i příští týden. Letáky se rozesílají pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má TETA drogerie prodejny. Nejčastěji leták dorazí ve čtvrtek nebo v pátek. Drogerie TETA letáky platí většinou od čtvrtka do soboty následujícího týdne. Kromě aktuálního letáku vydává drogerie TETA i papírenský leták na zboží z oblasti papírnictví. TETA drogerie otevírací doba se liší prodejnu od prodejny.

Kromě letáků TETA drogerie nepravidelně vydává i TETA magazín. Na papírový leták se ovšem můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták TETA.

TETA drogerie obchod

TETA drogerie - historie a vývoj obchodu

TETA drogerie je největší síť drogerií v České republice. Celkem v tuzemsku najdeme 500 prodejen Teta a 270 obchodů s označením Top drogerie. Drogerie TETA jsou rozšířeny i na Slovensku.

Historie společnosti TETA se začala psát v roce 1992, kdy šest studentů založilo firmu Solvent, která prodávala zrcátka. Později se k zrcátkům připojily i hřebeny, natáčky a gumičky do vlasů. Postupem času se ze společnosti stal největší distributor kosmetiky od českých výrobců. Kromě toho se v sortimentu obchodu začaly objevovat barvy, laky a papírnictví. Pod značkou TETA začala firma vystupovat až v roce 2000. Od roku 2016 pod TETA drogerie spadá i nová síť drogerií Top drogerie.

TETA drogerie - kvalitní produkty za nejlepší ceny

Do sortimentu obchodu patří drogerie, kosmetika, parfémy, dětský sortiment, papírnictví, barvy, laky a další. V drogeriích TETA najdete známé značky jako Adidas, Astor, Dermacol, Fa, Ferrari, Garnier, Playboy, Schwarzkopf, Signal a jiné. Kromě toho má drogerie i řadu privátních značek - dekorativní a pečující kosmetiku Ellie, přírodní kosmetiku Floré, péči o tělo Ameté, opalovací krémy Helios Herb, pánské sprchové gely 4Ward, pro miminka a nejmenší děti Happy Mimi, pro péči o zuby Dentamax, úklidové pomůcky Q-Clean, čistící prostředky Q-Power a aviváže Q-Soft. Řada značek se jednou zza čas ocitne ve slevové akci, hlídejte si proto akční letáky, aby vám taková nabídka neunikla.

TETA drogerie e-shop

Všechny zmíněné značky a produkty můžete koupit také online, TETA drogerie má svůj e-shop. I online na vás čekají nejrůznější TETA drogerie slevy a akce. Při nákupu nad 1 000,- Kč máte například dopravu zdarma. Stejně jako v kamenných prodejnách lze také samozřejmě využívat výhod TETA klubu. Objednané balíčky vám doručí kurýrní služba GLS nebo Česká pošta.

TETA klub - členské výhody pro věrné zákazníky

Věrní zákazníci mohou požádat o členství v TETA klubu. Po přihlášení získáte klubovou kartičku, se kterou na vás čekají zajímavé členské výhody. V drogerie TETA letáku a TETA magazínu najdete extra klubové slevy, kupóny a akce až -50 % na oblíbené značky. Cenová zvýhodnění na obdobný sortiment potom hledejte v aktuálních letácích Rossmann či letákových nabídkách Top drogerie. Na pokladnách si také můžete vychutnat čerstvou kávu nebo jiný nápoj zdarma. Pokud nejste člen TETA klubu, zaplatíte 20 korun.

Na vybraných prodejnách také můžete využit službu TETA foto ihned. V obchodě si tak můžete nechat okamžitě vytisknou fotografie v různých velikostech. Kromě toho také můžete svým blízkým vytvořit originální dárek s fotografií například tričko, polštář, hrneček, kryt na mobil a další.

Skutečně chcete přijít o  2 % zpět z ceny nákupu v obchodě TETA Drogerie?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.