Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Informace o letácích Takko

Všechny platné Takko letáky na jednom místě! Takko letáky rozesílá registrovaným zákazníkům několikrát do roka. V Takko newsletteru najdeme různé tipy, slevy a akční nabídky. Pokud nejste členy Takko klubu a leták vám do schránky nechodí, prolistujte si aktuální online leták Takko.

Takko prodejna

Takko - historie a vývoj

Historie Takka se začíná psát v Německu v roce 1982, kdy společnost Hettlage Group otevřela první obchod, původně pod názvem Modea. Roku 2000 se firma začala rozšiřovat i do zahraničí, konkrétně do Rakouska. Na českém trhu se první pobočky začaly objevovat v roce 2003, stejně tak v Nizozemsku a na Slovinsku. Takko se dále rozrostlo i do Maďarska, na Slovensko, do Rumunska, Švýcarska, Polska, Chorvatska, Estonska, Litvy, Belgie, Itálie, Rakouska a Srbska. Dohromady je v provozu téměř 1 900 poboček.

Takko Fashion - stylová móda pro celou rodinu

Takko Fashion nabízí dámské a pánské oblečení, dětské oblečení a oblečení nadměrných velikostí. Společnost zákazníkům přináší ty nejnovější módní trendy. Samozřejmostí je vysoká kvalita zboží. V obchodech najdete širokou nabídku oblečení pro celou rodinu, od kabátů až po spodní prádlo. Nechybí ani módní doplňky a bižuterie.

Firma má také řadu svých privátních značek. Populární bestsellery najdeme pod značkou Colours of the World, kombinaci trendů a základních kousků pod Flame, džíny pod Denim 1982 nebo oblečení nadměrných velikostí pod Maxi Blue. Dalšími privátními značkami jsou Jeans Pascale a Page One. Pánské oblečení najdeme mimo jiné pod značkou Chapter. Na dětské zboží jsou orientovány Page One Young, Chapter Young nebo DopoDopo. Sortiment značky DopoDopo je rozdělený pro chlapce a dívky podle věku od novorozeňat po patnáctileté děti.

Takko leták je vždy přizpůsoben aktuálním trendům, požadavkům a především sezóně. V létě tak můžete za skvělé ceny nakoupit plavky, doplňky k vodě a letní lehké oblečení. V zimě potom zimní bundy, kabáty, zimní doplňky. Stálicemi na obchodě ale jsou vždy základní kousky šatníku jako jsou kalhoty, trika, mikiny a svetry nebo spodní prádlo.

Takko VIP - program pro věrné zákazníky

Pro věrné zákazníky je připraven program Takko VIP. Pokud se do klubu zaregistrujete, získáte uvítací poukázku na nákup zboží v hodně 125 Kč. Jako VIP zákazníkovi vám pak několikrát do roka Takko Fashion zašle slevové poukázky na nákup. K narozeninám vás navíc čeká překvapení v podobě dalších slev.

V České republice v současné době není v provozu Takko e-shop. Zboží nakoupíte pouze v kamenných prodejnách, které mají otevírací dobu většinou od 9:00 do 21:00. Některé prodejny ovšem zavírají dříve. Podobný sortiment můžete najít rovněž v letákových nabídkách Kik nebo aktuálních letácích Pepco. Na Tipli pro vás máme ovšem i letáky obchodů s elektronikou či potravinami. I přesto, že obchod nemá Takko e-shop, stal se mezi lidmi populárním. Takko prodejny jsou totiž všude. Ať bydlíte kdekoliv, vždy najdete nějakou poblíž. A není nad to si kupované zboží vyzkoušet nebo pořádně prohlédnout. 

Podobné obchody jako TAKKO s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod TAKKO.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.