Nejnovější letáky

Archiv letáků

Ostatní letáky informace

V této kategorii najdete nezařazené letáky. Pokud jste nenašli leták, který potřebujete, na těchto stránkách ho určitě objevíte. Prolistujte si všechny ostatní letáky, kde na vás čekají například akční nabídky z knihkupectví a dalších obchodů. Nové letáky přidáváme každý den.

Ostatní letáky - nabídka nejrůznějšího zboží

Nenašli jste letáky obchodu, který jste hledali? Prošli jste kategorie hypermarkety, supermarket a diskonty, samoobsluhy, nábytek, elektro, potraviny, auto, moto cyklo, dům, byt a zahrada, oblečení a sportovní vybavení, obuv a doplňky, dětské zboží a hračky, drogérie a parfumérie, lékárny, obchodní centra a letáky vybraného obchodu tam nebyly? Podívejte se do kategorie ostatní, kde naleznete letáky různých obchodů, které jsme neměli kam zařadit.

V kategorii ostatní na vás čekají například nezařazené letáky a katalogy oblíbených knihkupectví. Prolistujte si třeba aktuální Knižní klub katalog. Knižní klub vydává každý rok pět katalogů. Těšit se můžete na katalog jaro, léto, podzim, zima a Vánoce. Knihy a zboží z katalogu členové klubu kupují až o třicet procent levněji než v jiných knihkupectvích. Kromě toho zde najdete také akční nabídky v Knižní klub letáku, který pro vás vytváříme z newsletterů.

Newsletter Bux - akční zboží za dobré ceny

Leták vytvořený z newsletteru vám přinášíme u o obchodu Bux.cz. Prolistujte si z pohodlí domova všechny speciální nabídky a slevy v Bux.cz letáku. Kromě knih zde najdete i akce na společenské hry, kalendáře, zápisníky, eKnihy, diáře, hračky a další zboží.

Nenechte si ujít výhodné nabídky a akce. Nechte se inspirovat z aktuálních akčních letáků. Různé letáky přidáváme každý den a každý si může zvolit, co ho nejvíce zajímá. Přinášíme vám letáky ze všech obchodů, na které si vzpomenete. Neutrácejte zbytečně více, kdy nemusíte. Pomáháme vám šetřit vaše peníze.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se