Ostatní letáky informace

V této kategorii najdete nezařazené letáky. Pokud jste nenašli leták, který potřebujete, na těchto stránkách ho určitě objevíte. Prolistujte si všechny ostatní letáky, kde na vás čekají například akční nabídky z knihkupectví a dalších obchodů. Nové letáky přidáváme každý den.

Ostatní letáky - nabídka nejrůznějšího zboží

Nenašli jste letáky obchodu, který jste hledali? Prošli jste kategorie hypermarkety, supermarket a diskonty, samoobsluhy, nábytek, elektro, potraviny, auto, moto cyklo, dům, byt a zahrada, oblečení a sportovní vybavení, obuv a doplňky, dětské zboží a hračky, drogérie a parfumérie, lékárny, obchodní centra a letáky vybraného obchodu tam nebyly? Podívejte se do kategorie ostatní, kde naleznete letáky různých obchodů, které jsme neměli kam zařadit.

V kategorii ostatní na vás čekají například nezařazené letáky a katalogy oblíbených knihkupectví. Prolistujte si třeba aktuální Knižní klub katalog. Knižní klub vydává každý rok pět katalogů. Těšit se můžete na katalog jaro, léto, podzim, zima a Vánoce. Knihy a zboží z katalogu členové klubu kupují až o třicet procent levněji než v jiných knihkupectvích. Kromě toho zde najdete také akční nabídky v Knižní klub letáku, který pro vás vytváříme z newsletterů.

Newsletter Bux - akční zboží za dobré ceny

Leták vytvořený z newsletteru vám přinášíme u o obchodu Bux.cz. Prolistujte si z pohodlí domova všechny speciální nabídky a slevy v Bux.cz letáku. Kromě knih zde najdete i akce na společenské hry, kalendáře, zápisníky, eKnihy, diáře, hračky a další zboží.

Nenechte si ujít výhodné nabídky a akce. Nechte se inspirovat z aktuálních akčních letáků. Různé letáky přidáváme každý den a každý si může zvolit, co ho nejvíce zajímá. Přinášíme vám letáky ze všech obchodů, na které si vzpomenete. Neutrácejte zbytečně více, kdy nemusíte. Pomáháme vám šetřit vaše peníze.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1862 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo