Chcete mít přehled o všech akcích? Prohlédněte si akční letáky všech oblíbených obchodů a naplánujte nákup, na kterém ušetříte! Nyní máte všechny letáky obchodů a e-shopů na jednom místě. Na našich stránkách najdete všechny akční nabídky z letáků. Nakupujte za nejlepší ceny a nenechte si ujít žádnou akci! Na papírové letáky se vykašlete a listujte online letáky z pohodlí domova - je to moderní, pohodlné a ekologické. Šetřete s námi peníze a přírodu.

Nabídka letákových obchodů

U nás najdete všechny velké letákové obchody jako jsou Lidl, Penny Market, Kaufland, Tesco, Billa, Albert, Pepco, Makro, Globus, Kik a Jysk, které patří mezi TOP 11 na českém trhu. Jsou cenově dostupné pro všechny a nabízí široký sortiment kvalitního zboží a čerstvých potravin. Přinášíme nepřeberné množství akčních letáků a věříme, že si zde každý najde to své, ať už děláte rodinný nákup, stavíte dům nebo sháníte školní pomůcky pro školáky. Nemusíte zbytečně utrácet, stačí si prohlédnout aktuální letáky, kde zaručeně najdete ty nejvýhodnější nabídky.

Nabídka e-shop newsletterů

Pro uživatele jsme připravili i akční letáky e-shopů. Vytváříme je z newsletterů jednotlivých obchodů, které jsou dostupné online. Díky newsletterům nakoupíte oblíbené zboží ještě levněji! Přinášíme přehled nejoblíbenějších e-shopů s oblečením, kosmetikou a elektronikou, které nikde jinde než u nás nenajdete!

Letáky všech druhů

Nenašli jste, co hledáte? Nezoufejte a navštivte naše kategorie obchodů, díky kterým se vám bude akční leták lépe hledat. Podívejte se, jaké letáky na našich stránkách najdete.

Pro ještě přehlednější vyhledávání do budoucna připravujeme rozdělení letáků podle lokace. Snadno tak najdete leták, který se týká přímo vašeho města. Prozatím funguje tento princip pouze u letáku obchodu Globus.

Chcete mít všechny oblíbené letáky neustále po ruce? Uložte si je mezi oblíbené v Tipli i ve svém webovém prohlížeči. Mezi oblíbené položky rozhodně doporučujeme přidat také Letákovou hlídku. Článek Letáková hlídka vychází každé úterý a aktualizuje se vždy ve středu dopoledne. Stručně představí TOP nabídky letáků daného týdne a ušetří vás tak složitého procházení jednotlivých letáků. Sledujte každý týden ty nejvýhodnější akce s námi.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se