Kaufland aktuální letáky na příští týden

Archiv letáků

Informace o letácích Kaufland

Všechny platné Kaufland letáky na jednom místě! Kaufland rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od čtvrtka do středy. Pro každou prodejnu jsou letáky speciálně upraveny. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě týdenních letáků Kaufland nepravidelně vydává i speciální tematické katalogy například na vánoční produkty nebo na začátek školního roku. Katalogy mají obvykle delší platnost. Na papírový leták můžete zapomenout, u nás naleznete online leták Kaufland. Vyzkoušet také můžete Kupi Kaufland letáky, kde si zvládnete porovnat aktuální akční produkty různých obchodů na pár kliknutí.

Kaufland sortiment

Kaufland - historie a vývoj obchodu

Kaufland je oblíbený řetězec supermarketů a hypermarketů především díky levným produktům a velkému výběru. V České republice je aktuálně přes 125 Kaufland prodejen a v domovském Německu více než 650 prodejen.

Síť obchodů Kaufland patří společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, která mimo jiné provozuje i řetězec hypermarketů Lidl. Počátky firmy spadají do roku 1930, kdy byla založena německým obchodníkem Josefem Schwarzem, později společnost převzal jeho syn Dieter Schwarz, který je dnes považován za nejbohatšího Němce.

V tuzemsku patří Kaufland spolu s Lidlem k dlouhodobě nejziskovějším řetězcům. Kaufland je, kromě České republiky a Německa, provozován i na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku. V Česku byl první Kaufland otevřen v roce 1998 na Kladně. Ve velkých městech byly původně stavěny velké hypermarkety o rozloze až 7 000 m², postupně se však zmenšovaly a nyní jsou kromě Kaufland Praha a Kaufland Brno velké okolo 4 000 - 5 000 m².

Kaufland - cenově dostupné zboží

V prodejnách Kauflandu většinou najdeme vlastní pekárny, nabídku uzenin z vlastního masozávodu a v některých městech i pulty s čerstvými rybami. Kromě potravin Kaufland nabízí také prodej domácích a školních potřeb, oblečení, elektra, hraček a sezónního zboží. Na akční ceny zboží upozorňuje Kaufland akční leták, na který nedá, stejně jako například na konkurenční Lidl leták nebo Tesco leták, spousta lidí pro aktuální cenové zvýhodnění dopustit. Zákazníci oceňují časté slevy, které Kaufland poskytuje na uzeniny, sýry a lahůdky v pultovém prodeji. Vyhledávané jsou také akce na vejce a mléčné produkty v samoobslužném úseku, jako jsou jogurty, sýry nebo mléko. Každý týden se můžete těšit i na výhodnou nabídku vína či piva. Pokud chcete nakupovat opravdu levně, podívejte se i na Kaufland mimořádnou nabídku. Pro zákazníky je důležitá i Kaufland otevírací doba, kterou přizpůsobili tak, aby vyhovovala všem.

Kaufland - privátní značky za lidovou cenu

Obchod má řadu privátních značek jako například K-Classic, K-Purland, K-Bio, K-take it veggie, Exquisit a další. Pod značkou K-Purland Kaufland vyrábí maso a masné výrobky ve svém vlastním řeznictví v Modleticích. Zboží jako těstoviny, konzervy, mléčné výrobky nebo krmiva pro domácí mazlíčky za diskontní slevy zákazníci naleznou pod značkou K-Classic. Sýry, dezerty a další prémiové produkty hledejte pod značkou Exquisit. Nezapomeňte sledovat Kaufland akce, aby vám neunikla žádná speciální sleva.

Kaufland - ocenění nejlepších výrobků

Kaufland pravidelně získává plno prestižních ocenění. Za rok 2017 si řetězec například odnesl čtyři ocenění za Dobrý potravinářský výrobek Česká chuťovka 2017. Oceněny byly tři výrobky masozávodu - anglická slanina, selský uzený bok, uzená vepřová kýta a také pivo Buncvík.

Nenechte si ujít žádnou Kaufland akci a navštivte oblíbený Kaufland Praha nebo Kaufland Brno.

Nakupujete na Slovensku? Potom si prohlédněte slevový leták Kaufland na Slovenské verzi Tipli.

Jestli jezdíte za nákupy do Polska, bude vás zajímat akční leták Kaufland na polské verzi našeho webu.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kaufland.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.