Kaufland aktuální letáky na příští týden

Kaufland Card: věrnostní program, aplikace, registrace

Kaufland Card: věrnostní program, aplikace, registrace

Aplikaci Kaufland Card lze používat místo fyzické karty a celá rodina může sbírat body na jeden účet. Kaufland Card lze používat v telefonu i bez nutnosti pořízení fyzické karty. S touto aplikací získáte mnoho dalších slev a její získání a následné používání není nijak složité. S věrnostním...

Archiv letáků

Informace o letácích Kaufland

Nechodí vám letáky Kaufland do schránky, nebo odmítáte papírovou reklamu? Na Tipli najdete aktuální Kaufland letáky bezpečně a vždy včas! Letáky Kauflandu vycházejí 1× týdně. Platí zpravidla od čtvrtka do středy. Pozor si ale dejte na státní svátky - to můžou být slevy v Kauflandu upravené, nehledě na případnou změnu prodejní doby. 

Kromě týdenních letáků Kaufland nepravidelně vydává i speciální tematické katalogy například na vánoční produkty nebo na začátek školního roku. Katalogy mají obvykle delší platnost. Na papírový leták můžete zapomenout, u nás naleznete online leták Kaufland. Vyzkoušet také můžete Kupi Kaufland letáky, díky nimž si hravě a během pár kliknutí porovnáte aktuální akční produkty různých obchodů.

Kaufland - historie a vývoj obchodu

Kaufland je oblíbený řetězec supermarketů a hypermarketů především díky levným produktům a velkému výběru. V České republice je aktuálně přes 125 Kaufland prodejen a v domovském Německu více než 650 prodejen.

Síť obchodů Kaufland patří společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, která mimo jiné provozuje i obchodní řetězec Lidl. Počátky firmy spadají do roku 1930, kdy byla založena německým obchodníkem Josefem Schwarzem, později společnost převzal jeho syn Dieter Schwarz, který je dnes považován za nejbohatšího Němce.

V tuzemsku patří Kaufland spolu s Lidlem k dlouhodobě nejziskovějším řetězcům. Kaufland je, kromě České republiky a Německa, provozován i na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku. V Česku byl první Kaufland otevřen v roce 1998 na Kladně. Ve velkých městech byly původně stavěny velké hypermarkety o rozloze až 7 000 m², postupně se však zmenšovaly a nyní jsou kromě prodejen Kaufland Praha a Kaufland Brno tyto obchody velké okolo 4 000 - 5 000 m².

Kaufland - cenově dostupné zboží

V prodejnách Kauflandu většinou najdeme vlastní pekárny, nabídku uzenin z vlastního masozávodu a v některých městech i pulty s čerstvými rybami. Kromě potravin Kaufland nabízí také prodej domácích a školních potřeb, oblečení, elektra, hraček a sezónního zboží. Na akční ceny zboží upozorňuje Kaufland akční leták, na který nedá, stejně jako například na konkurenční Lidl leták nebo Tesco leták, spousta lidí pro aktuální cenové zvýhodnění dopustit. Nebojte se ale prozkoumávat i jiné letáky, třeba budete mít štěstí na ještě výhodnější nabídku! Zákazníci oceňují časté slevy, které Kaufland poskytuje na uzeniny, sýry a lahůdky v pultovém prodeji. Vyhledávané jsou také akce na vejce a mléčné produkty v samoobslužném úseku, jako jsou jogurty, sýry nebo mléko. Každý týden se můžete těšit i na výhodnou nabídku vína či piva. Pokud chcete nakupovat opravdu levně, podívejte se i na Kaufland mimořádnou nabídku. Pro zákazníky je důležitá i Kaufland otevírací doba, kterou přizpůsobili tak, aby vyhovovala všem.

Kaufland Card - Získejte slevy na míru a další výhody

Věrnostní Kaufland karta umí víc, než jen sbírat věrnostní body. V prvé řadě dosáhnete na exkluzivní slevy: Držitelé a držitelky Kaufland Card mají nárok na extra slevy, které ostatní nakupující získat nemohou. Výrobky, na něž se tyto slevy vztahují, jsou vždy jasně označené. O těch běžných nabídkách vás informuje vždy aktuální letáky Kaufland, který najdete vždy u nás na Tipli. Fungujeme stejně jako letáky Kupi Kaufland.

Další vychytávkou jsou slevové kupony ušité na míru! Když používáte Kaufland Card, prodejce ví, které produkty rádi kupujete. Snadno vám tak vytvoří akční kupóny na míru, aby pro vás byl nákup ještě výhodnější. Slevové kupóny dostanete digitálně na svůj účet v mobilní aplikaci Kaufland. S Kaufland Card získáváte samozřejmě také věrnostní body. Za každých 100 Kč nákupu, při kterém uplatníte digitální Kaufland Card obdržíte 1 bod. Nasbírané bodíky pak vyměníte za kupóny nebo za odměny ve věrnostním programu. Kromě toho se každým nákupem s Kaufland kartou posouváte blíže k možnosti vyhrát! Soutěží se o částku odpovídající vaší měsíční útratě v Kauflandu, a někdy dokonce o automobil.

Kaufland - privátní značky za lidovou cenu

Obchod má řadu privátních značek jako například K-Classic, K-Purland, K-Bio, K-take it veggie, Exquisit a další. Pod značkou K-Purland Kaufland vyrábí maso a masné výrobky ve svém vlastním řeznictví v Modleticích. Zboží jako těstoviny, konzervy, mléčné výrobky nebo krmiva pro domácí mazlíčky za diskontní slevy zákazníci naleznou pod značkou K-Classic. Sýry, dezerty a další prémiové produkty hledejte pod značkou Exquisit. Nezapomeňte sledovat Kaufland akce, aby vám neunikla žádná speciální sleva.

Kaufland - ocenění nejlepších výrobků

Kaufland pravidelně získává plno prestižních ocenění. Za rok 2017 si řetězec například odnesl čtyři ocenění za Dobrý potravinářský výrobek Česká chuťovka 2017. Oceněny byly tři výrobky masozávodu - anglická slanina, selský uzený bok, uzená vepřová kýta a také pivo Bruncvík.

Nenechte si ujít žádnou Kaufland akci a navštivte oblíbený Kaufland Praha nebo Kaufland Brno.

  • Nakupujete na Slovensku? Potom si prohlédněte slevový leták Kaufland na Slovenské verzi Tipli.
  • Jestli jezdíte za nákupy do Polska, bude vás zajímat akční leták Kaufland na polské verzi našeho webu.

Podobné obchody jako Kaufland s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kaufland.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se