Aktuální letáky a letáky na příští týden Kaufland

Archiv letáků

Kaufland leták informace

Všechny platné Kaufland letáky na jednom místě! Kaufland rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od čtvrtka do středy. Pro každou prodejnu jsou letáky speciálně upraveny. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě týdenních letáků Kaufland nepravidelně vydává i speciální tematické katalogy například na vánoční produkty nebo na začátek školního roku. Katalogy mají obvykle delší platnost. Na papírový leták můžete zapomenout, u nás naleznete Kaufland leták online.

Kaufland - historie a vývoj obchodu

Kaufland je oblíbený řetězec supermarketů a hypermarketů především díky levným produktům a velkému výběru. V České republice je aktuálně přes 125 Kaufland prodejen a v domovském Německu více než 650 prodejen.

Síť obchodů Kaufland patří společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, která mimo jiné provozuje i řetězec hypermarketů Lidl. Počátky firmy spadají do roku 1930, kdy byla založena německým obchodníkem Josefem Schwarzem, později společnost převzal jeho syn Dieter Schwarz, který je dnes považován za nejbohatšího Němce.

V tuzemsku patří Kaufland spolu s Lidlem k dlouhodobě nejziskovějším řetězcům. Kaufland je, mimo v České republice a Německu, provozován i na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku. V Česku byl první Kaufland otevřen v roce 1998 na Kladně. Ve velkých městech byly původně stavěny velké hypermarkety o rozloze až 7 000 m², postupně se však zmenšovaly a nyní jsou kromě Kaufland Praha a Kaufland Brno velké okolo 4 000 - 5 000 m².

Kaufland - cenově dostupné zboží

V prodejnách Kauflandu většinou najdeme vlastní pekárny, nabídku uzenin z vlastního masozávodu a v některých městech i pulty s čerstvými rybami. Kromě potravin Kaufland nabízí také prodej domácích a školních potřeb, oblečení, elektra, hraček a sezónního zboží. Na akční ceny zboží upozorňuje Kaufland akční leták, na který nedá, stejně jako například na konkurenční Lidl leták nebo Tesco leták, spousta lidí pro aktuální cenové zvýhodnění dopustit. Pokud chcete nakupovat opravdu levně, podívejte se i na Kaufland mimořádnou nabídku. Pro zákazníky je důležitá i Kaufland otevírací doba, kterou přizpůsobili tak, aby vyhovovala všem.

Kaufland - privátní značky za lidovou cenu

Obchod má řadu privátních značek jako například K-Classic, K-Purland, K-Bio, K-take it veggie, Exquisit a další. Pod značkou K-Purland Kaufland vyrábí maso a masné výrobky ve svém vlastním řeznictví v Modleticích. Zboží jako těstoviny, konzervy, mléčné výrobky nebo krmiva pro domácí mazlíčky za diskontní slevy zákazníci naleznou pod značkou K-Classic. Sýry, dezerty a další prémiové produkty hledejte pod značkou Exquisit. Nezapomeňte sledovat Kaufland akce, aby vám neunikla žádná speciální sleva.

Kaufland - ocenění nejlepších výrobků

Kaufland pravidelně získává plno prestižních ocenění. Za rok 2017 si řetězec například odnesl čtyři ocenění za Dobrý potravinářský výrobek Česká chuťovka 2017. Oceněny byly tři výrobky masozávodu - anglická slanina, selský uzený bok, uzená vepřová kýta a také pivo Buncvík.

Nenechte si ujít žádnou Kaufland akci a navštivte oblíbený Kaufland Praha nebo Kaufland Brno.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo