Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

Norma leták informace

Všechny platné Norma letáky na jednom místě! Norma leták pro tento i příští týden. Norma rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Leták Norma platí většinou od pondělí do neděle. Norma vydává pouze jeden leták, ale najdeme v něm akční ceny na celý týden i ty, které platí pouze od čtvrtka do neděle.

Norma každý týden aktualizuje aktuální nabídku spotřebního zboží pro domácnost. Akční ceny najdete v platném letáku Norma.

Norma - historie a vývoj obchodu

Norma je obchodní řetězec, který působí v Německu, české republice, Francii a Rakousku. Dohromady má přes 1 450 obchodů. Historie firmy se začala psát v roce 1921, kdy byla v německém Fürthu založena rodinná společnost George Roth. V 60. letech 20. století pak vlastníci firmy založili dceřinou společnost Norma. První prodejna byla otevřena roku 1964 v Norimberku. Na konci osmdesátých let se společnost rozhodla expandovat i do jiných zemí, konkrétně do Francie.

Na území České republiky byla první prodejna otevřena roku 1992. Nyní můžeme pobočky najít v Praze, v Jihočeském kraji, Karlovarském, Libereckém, Královéhradeckém, Plzeňské a Ústeckém i Středočeském kraji. Celkem v Česku máme čtyřicet osm prodejen Norma.

Norma - kvalitní zboží na nízké ceny

Diskont se řídí heslem: "Za své peníze dostanete víc". Norma nabízí svým zákazníků kvalitní zboží za nízké ceny. Sortiment je velmi rozsáhlý. Na pultech obchodu najdeme čerstvé pečivo, mléčné výrobky, nealkoholické a alkoholické nápoje, cukrovinky, trvanlivé potraviny, hotová jídla, mražené zboží, chlazené výrobky, čerstvé ovoce, zeleninu nebo přípravky na úklid domácnosti a kancelářské potřeby.

Sortiment potravin a běžného zboží, navíc doplňuje akční leták s nabídkou spotřebního zboží pro rodiny a domácnost. Podobně se tváří například leták Tesco, který všichni velmi dobře známe. V Norma letáku najdete hračky, příslušenství pro kutily, nábytek, oblečení, věci na sport, a dokonce i elektroniku jako například počítače nebo televize. Nabídka většinou platí pouze od čtvrtka do neděle a je označena jako Naše super nabídky. Mimo akčních cen platných po celý týden v letáku můžeme objevit i víkendovou nabídku, kde jsou většinou alkoholické nápoje a pochoutky se Super slevou. Určitě pravidelně sledujte také leták Kaufland, leták Lidl a leták Billa.

Norma se pyšní vysokým počtem produktů od regionálních dodavatelů. Zboží nese název Domácí kvalita. Další privátní značkou obchodu je Bio Sonne, pod kterou nabízí bioprodukty špičkové kvality. Společnost se pyšní tím, že produkty Bio Sonne jsou každoročně prezentovány na Biofach, předním světovém veletrhu pro ekologické produkty.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Norma.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.