Aktuální letáky a letáky na příští týden Norma

Archiv letáků

Informace o letácích Norma

Všechny platné online letáky Norma na jednom místě! Leták najdete pro tento i příští týden. Obchod rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má své prodejny. Online leták platí většinou v týdenní relaci od pondělí do neděle. Obchod přináší pouze jeden leták, ale najdeme v něm akční ceny na celý týden i ty, které platí pouze ve frekvenci od čtvrtka do neděle.

Norma každý týden aktualizuje aktuální nabídku spotřebního zboží pro domácnost. Akční ceny najdete v platném letáku.

Norma - historie a vývoj obchodu

Norma je obchodní řetězec, který působí v Německu, České republice, Francii a Rakousku. Dohromady má přes 1 450 obchodů. Historie firmy se začala psát v roce 1921, kdy byla v německém Fürthu založena rodinná společnost George Roth. V 60. letech 20. století pak vlastníci firmy založili dceřinou společnost Norma. První prodejna byla otevřena roku 1964 v Norimberku. Na konci osmdesátých let se společnost rozhodla expandovat i do jiných zemí, konkrétně do Francie.

Na území České republiky byla první prodejna otevřena roku 1992. Nyní můžeme pobočky najít v Praze, Kladně, Plzni. Ústí nad Labem, Liberci a dalších městech po České republice. Celkem v Česku máme čtyřicet osm prodejen.

Norma - kvalitní zboží na nízké ceny

Diskontní prodejny Norma se řídí heslem: "Za své peníze dostanete víc". Nabízí protosvým zákazníkům kvalitní zboží za nízké ceny. Sortiment je velmi rozsáhlý. Na pultech obchodu najdeme čerstvé pečivo, mléčné výrobky, nealkoholické a alkoholické nápoje, cukrovinky, trvanlivé potraviny, hotová jídla, mražené zboží, chlazené výrobky, čerstvé ovoce, zeleninu nebo přípravky na úklid domácnosti nebo kancelářské potřeby.

Širokou nabídku potravin a běžného zboží, navíc doplňuje akční leták s nabídkou spotřebního zboží pro rodiny a domácnost. Podobně se tváří například leták Tesco, který všichni velmi dobře známe. V Norma letáku najdete hračky, příslušenství pro kutily, nábytek, oblečení, věci na sport, a dokonce i elektroniku jako například počítače nebo televize. Nabídka většinou platí pouze od čtvrtka do neděle a je označena jako Naše super nabídky. Mimo akčních cen platných po celý týden v letáku můžeme objevit i víkendovou nabídku, kde jsou většinou alkoholické nápoje a pochoutky se Super slevou. Určitě pravidelně sledujte také leták Kaufland, leták Lidl a leták Billa.

Vždy čerstvé zboží

Způsob logistiky Just-in-time znamená, že Norma produkty jsou dovezeny na prodejnu, kde putují přímo do regálu a v krátké době jsou tak dostupné nám, zákazníkům. Logistická síť leží na 16 pobočkách, které řídí a zásobují své prodejny. Závozy zboží jsou tak flexibilní a upravují se dle aktuálního letáku, v prodejnách tak najdete vždy to, co potřebujete a chcete koupit.

Norma se pyšní vysokým počtem produktů od regionálních dodavatelů. Zboží nese název Domácí kvalita. Další privátní značkou obchodu je Bio Sonne, pod kterou nabízí bioprodukty špičkové kvality. Společnost může být hrdá také na to, že produkty Bio Sonne jsou každoročně prezentovány na Biofach, předním světovém veletrhu pro ekologické produkty.

Záruka kvality

Diskontní prodejny Norma si stojí za svými výrobky a kvalitou jednotlivých produktů. Proto na pulty svých prodejen přinášejí kvalitní výrobky. Záruka Norma nabízí zákazníkům vrácení peněz za potraviny, které si koupili v prodejnách. Navíc je tato záruka bez časového limitu a dokonce nemusíte předkládat účtenku.

Podobné obchody jako Norma s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Norma.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se