Budoucí letáky informace

Prolistujte si všechny připravované akční letáky. Letáky na této stránce teprve budou platit. Naplánujte si velký nákup podle toho, jaké akce si pro vás obchody připravují. Přinášíme vám letáky nejen na příští týden, ale i na příští měsíc. Zajímá vás, na co se můžete těšit v Lidlu, Kauflandu, Tescu, Penny Marketu, Albertu, Bille a v dalších obchodech? Tak to jste na správné stránce.

Plánujete velké nákupy? Tak to vás určitě potěší, že jsme pro vás připravili přehled všech připravovaných akcí, slev a výprodejů. Nakoukněte do budoucích letáků, kde najdete, co pro vás obchody chystají. Díky tomu si můžete nákup naplánovat dopředu. Tuto kategorii jednoznačně oceníte nejen při velkých nákupech na prázdniny nebo svátky jako jsou Vánoce nebo Velikonoce, ale i v běžných týdnech.

Budoucí letáky - potraviny

Oblíbili jste si v Lidlu některý z tematických týdnů jako je například Retro týden, Italský týden nebo Řecký týden a nedočkavě čekáte, kdy si budete moci zase nakoupit oblíbené potraviny, které jinak běžně neseženete? Nebo čekáte na sortiment pro sportovce nebo kutili za bezkonkurenční ceny? Pokud budete sledovat připravované akční letáky, budete vědět, kdy se na své oblíbené akce můžete těšit. Přinášíme vám například nejnovější akční letáky jako Lidl leták, Billa leták, Penny Market leták, Kaufland leták, Albert leták, Tesco leták, Globus leták a mnoho dalších letáků.

Všechny budoucí letáky na jednom místě

Kromě potravin zde na vás čekají i připravované akce z oblíbených obchodů s oblečením, elektronikou, drogerií, parfumerií, hobby marketů, obchodů s nábytkem, lékáren, hračkářství a dalších oblíbených obchodů. Můžete tak ušetřit nemalé peníze, například když zjistíte, že televize, mobilní telefon, trendy šaty nebo nová pohovka budou příští týden ve slevě.

Všechny budoucí akční letáky si můžete na této stránce prolistovat na jednom místě. Pokud nechcete zbytečně utrácet, pořádně si je prohlédněte, dejte si na čas a hledejte ty nejvýhodnější nabídky. Přinášíme vám nepřeberné množství nejnovějších letáků a věříme, že si zde každý najde to své, ať už děláte rodinný nákup, stavíte dům, zařizujete byt nebo sháníte školní pomůcky pro školáky. Nové letáky přidáváme každý den.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se