Aktuální letáky a letáky na příští týden makro

Archiv letáků

Informace o letácích MAKRO

Všechny platné letáky na jednom místě! Online leták MAKRO na tento i příští týden. MAKRO rozesílá letáky pouze svým zákazníkům, pro veřejnost jsou dostupné online. MAKRO letáky platí většinou od středy do úterý, není to však podmínkou. Letáky mají platnost jeden nebo dva týdny. Otevírací doba je většinou stejná u všech prodejen. Navštivte oblíbenou prodejnu MAKRO Brno, Praha, Ostrava, Olomouc, Liberec, Plzeň nebo České Budějovice.

Letáky MAKRO jsou rozděleny tematicky, například distribuce pro maloobchod nebo pro gastronomii, podobně jako například Action leták. Kromě letáků MAKRO nepravidelně vydává i tématické katalogy například na kancelářské zboží nebo plné receptů a inspirace. Mimo to velkoobchod každé roční období vydává magazíny Gastro a Váš obchod. Zapomeňte na papírové letáky, u nás naleznete online leták MAKRO.

Makro prodejna

MAKRO - historie a vývoj obchodu

MAKRO je řetězec samoobslužných obchodních domů založených na systému cash & carry. Tato velkoobchodní centra jsou určena pouze pro zaregistrované podnikatele a velkoodběratele, kterými jsou firmy, obchodníci s aktivním IČO či státní organizace jako nemocnice nebo školy. Z bezpečnostních důvodů do obchodu mají děti mladší dvanácti let zakázaný přístup.

Historie Makra se začala psát v roce 1968, kdy byl v Amsterdamu otevřen první obchodní dům MAKRO. Vlastníkem obchodů v té době byla společnost SHV MAKRO. Později se velkoobchod rozšířil i do dalších zemí Evropy, do Ameriky a do Asie. Roku 1998 všechny evropské obchodní domy odkoupila firma Metro AG. Nyní působí ve 30 zemích a má téměř 690 velkoobchodů. Mezi zákazníky Makra patří například hotely, restaurace nebo obchodníci s potravinami,

V České republice je celkem třináct velkoobchodních center MAKRO - v Brně, Českých Budějovicích, v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni, v Praze na Černém Mostě a na Stodůlkách, v Průhonicích, Ústí nad Labem, ve Zlíně, Liberci a v Jenišově u Karlových Varů. K nakupování v těchto centrech je potřeba takzvaná MAKRO karta, která je podnikatelům vydána po předložení živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku.

Časopis Váš obchod

Praktický rádce v tištěné formě. Jediný časopis svého druhu, který se zaměřuje na majitele a provozovatele menších prodejen. Poskytuje užitečné tipy z obchodní oblasti. Dozvíte se zde aktuality, které se týkají každého podniku a provozovny, ale i konkrétní příklady a rady. Aktuální vydání časopisu je vždy k dispozici na Pultu služeb partnerům nebo online.

Čerstvé potraviny z celého světa

Sortiment zboží v Makru je opravdu různorodý. Najdete zde více než 33 000 produktů jako je čerstvé pečivo a další potraviny, nápoje, tabák, vybavení do kuchyně nebo kanceláře, elektro, příslušenství do domácnosti i drogerii a kosmetiku. MAKRO má také řadu svých privátních značek jako je ARO, H-Line, Horeca Select, Fine Life, Rioba nebo Sigma. V Makru vždy najdete čerstvé maso a ryby nebo ovoce a zeleninu z šedesáti sedmi zemí světa.

Dovoz spotřebního zboží až ke dveřím

Velkoobchod nabízí také přepravní služby. Pokud bydlíte do 100 kilometrů od prodejny, zdarma vám až domů doručí velké bílé elektro, kam spadají pračky, myčky, denice, sušičky, sporáky, mrazáky a bojlery, televizory s úhlopříčkou 90 cm a větší, zahradní nábytek a produkty z kategorie profi gastro. Podmínkou je, že objednávka musí přesáhnout 5 000 Kč s DPH. Využít však můžete i placenou službu, která vám doveze vše kromě potravin. Pokud jste si v MAKRO letáku vybrali, navštivte nejbližší prodejnu. Otevírací doba Makra je denně od 8:00 do 22:00. Nejste-li zaregistrovaní podnikatelé, můžete nakupovat akční zboží například z nabídky letáků Tesco či letákových akcí Globus!

Podobné obchody jako makro s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod makro.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se