Makro leták informace

Všechny platné Makro letáky na jednom místě! Makro leták pro tento i příští týden. Makro rozesílá letáky pouze svým zákazníkům, pro veřejnost jsou dostupné online. Makro letáky platí většinou od středy do úterý, není to však podmínkou. Letáky mají platnost týden nebo dva týdny.

Letáky Makro jsou rozděleny tematicky, například distribuce pro maloobchod nebo pro gastronomii. Kromě letáků Makro nepravidelně vydává i tématické katalogy například na kancelářské zboží nebo plné receptů a inspirace. Mimo to velkoobchod každé roční období vydává magazíny Gastro a Váš obchod. Zapomeňte na papírové letáky, u nás naleznete Makro leták online.

Nejnovější letáky

Archív letáků

Makro je řetězec samoobslužných obchodních domů založených na systému cash & carry. Tato velkoobchodní centra jsou určeny pouze pro zaregistrované podnikatele a velkoodběratele, kterými jsou státní organizace jako nemocnice nebo školy. Děti mladší dvanácti let do obchodu nemají povolený přístup.

Historie Makra se začala psát v roce 1968, kdy byl v Amsterdamu otevřen první obchodní dům Makro. Vlastníkem obchodů v té době byla společnost SHV Makro. Později se velkoobchod rozšířil i do dalších zemí Evropy, do Ameriky a do Asie. Roku 1998 všechny evropské obchodní domy odkoupila firma Metro AG. Nyní Makro působí ve 30 zemích a má téměř 690 velkoobchodů. Mezi zákazníky Makra patří například hotely, restaurace nebo obchodníci s potravinami,

V České republice je celkem třináct velkoobchodních center Makro - v Brně, Českých Budějovicích, v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni, v Praze na Černém Mostě a na Stodůlkách, v Průhonicích, Ústí nad Labem, ve Zlíně, Liberci a v Jenišově u Karlových Varů. K nakupování v těchto centrech je potřeba takzvaná Makro karta, která je podnikatelům vydána po předložení živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku.

Sortiment zboží v Makru je opravdu různorodý. Najdete zde více než 33 000 produktů jako je čerstvé pečivo a další potraviny, nápoje, tabák, vybavení do kuchyně nebo kanceláře, elektro, příslušenství do domácnosti i drogerii a kosmetiku. Makro má také řadu svých privátních značek jako je ARO, H-Line, Horeca Select, Fine Life, Rioba nebo Sigma. V Makru vždy najdete čerstvé maso a ryby nebo ovoce a zeleninu z šedesáti sedmi zemí světa.

Velkoobchod nabízí také přepravní služby. Pokud bydlíte do 100 kilometrů od prodejny, zdarma vám až domů doručí velké bílé elektro, kam spadají pračky, myčky, denice, sušičky, sporáky, mrazáky a bojlery, televizory s úhlopříčkou 90 cm a větší, zahradní nábytek a produkty z kategorie profi gastro. Podmínkou je, že objednávka musí přesáhnout 5 000 Kč s DPH. Využít však můžete i placenou službu, která vám doveze vše kromě potravin. Pokud jste si v Makro letáku vybrali, navštivte nejbližší prodejnu. Otevírací doba Makra je denně od 8:00 do 22:00.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1255 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.