Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Bauhaus leták informace

Všechny platné Bauhaus letáky na jednom místě! Bauhaus leták pro tento i příští týden. Bauhaus vydává letáky pravidelně 1x měsíčně a rozesílá je do schránek všude, kde má prodejny. Bauhaus letáky platí většinou od celý kalendářní měsíc. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního období například na jarní nebo podzimní zboží.

Kromě letáků Bauhaus nepravidelně vydává i tematické katalogy například na nářadí, zahradní techniku nebo obklady a dlažby. Papírový leták už nyní nepotřebujete, protože u nás naleznete Bauhaus leták online.

Bauhaus je švýcarský obchodní řetězec, který nabízí produkty pro kutily, dům a zahradu. Název Bauhaus vznikl složením německých slov Bau (stavba) a Haus (dům). První obchod byl otevřen v roce 1960 v německém Mannheimu. Nyní firma provozuje více než 190 poboček v řadě evropských zemích kromě Německa a Švýcarska například v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Maďarsku, Nizozemsku, Finsku a dalších.

V Čechách Bauhaus otevřel první prodejnu v roce 1993. Nyní najdeme pobočky Bauhaus v Praze, Brně, Liberci, v Plzni, v Čestlicích a v Českých Budějovicích. Obchody nabízejí více než 130 000 kvalitních produktů za příznivé ceny. Sortiment nabízí stavebniny, obklady a dlažby, barvy, dřevo, elektroinstalace, koupelny a kuchyně, nářadí, tapety, bytové doplňky, topení, železářství, příslušenství pro zahradu a volný čas a další. Na pravidelné akční nabídky zboží upozorňuje Bauhaus leták. Na těchto stránkách si můžete prolistovat Bauhaus aktuální leták pro tento týden online. Určitě prohlédněte také letáky OBI a aktuální letáky Hornbach.

Produkty v Bauhaus jsou převážně o známých firem. Bauhaus má ale i své privátní značky. V obchodě můžete zakoupit zboží od značek jako je Probau, Stabilit, Regalux, Kingstone, Toolson, Admirel, Fardol, Norble Wood, Herkules, Wisent a další.

Kromě zboží Bauhaus nabízí i své služby jako půjčovnu nářadí a přívěsného vozíku, výměna prázdných propan-butanových lahví za plné, rozvoz zboží, montážní servis, míchání barev, přířez dřeva, zhotovení náhradních klíčů, broušení a rámování.

Na prodejnách Bauhaus najdeme také zahradní centrum, kde se můžete nechat inspirovat aby vaše zahrada, terasa nebo balkon vypadaly jako kousek ráje. Pro každé roční období jsou zde přichystány vhodné rostliny, ať už vypěstované nebo jako sazenice. Vybírat můžete i z pokojových rostlin, keřů a trvalek, hnojiv, zahradního nářadí a nábytku, grilů, květináčů a truhlíků, stromků, zahradních dekorací, substrátů a zemin, osiv a dalších.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bauhaus.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.