Aktuální letáky a letáky na příští týden Bauhaus

Archiv letáků

Informace o letácích Bauhaus 

Všechny platné Bauhaus letáky na jednom místě! Bauhaus leták pro tento i příští týden. Bauhaus vydává letáky pravidelně 1x měsíčně a rozesílá je do schránek všude, kde má prodejny. Letáky platí většinou od celý kalendářní měsíc. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního období například na jarní nebo podzimní zboží.

Kromě letáků Bauhaus nepravidelně vydává i tematické katalogy například na nářadí, zahradní techniku nebo obklady a dlažby. Papírový leták už nyní nepotřebujete, protože u nás naleznete online leták Bauhaus.

Bauhaus prodejna

O společnosti Bauhaus

Bauhaus je švýcarský obchodní řetězec, který nabízí produkty pro kutily, dům a zahradu. Název Bauhaus vznikl složením německých slov Bau (stavba) a Haus (dům). První obchod byl otevřen v roce 1960 v německém Mannheimu. Nyní firma provozuje více než  270 poboček v řadě evropských zemích kromě Německa a Švýcarska například v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Maďarsku, Nizozemsku, Finsku a dalších.

V české republice Bauhaus otevřel první prodejnu v roce 1993. Nyní najdeme pobočky Bauhaus v Praze, Brně, Liberci, v Plzni, v Čestlicích a v Českých Budějovicích. Obchody nabízejí více než 130 000 kvalitních produktů za příznivé ceny. Sortiment nabízí stavebniny, obklady a dlažby, barvy, dřevo, elektroinstalace, koupelny a kuchyně, nářadí, tapety, bytové doplňky, topení, železářství, příslušenství pro zahradu a volný čas a další. Na pravidelné akční nabídky zboží upozorňuje Bauhaus leták. Na těchto stránkách si můžete prolistovat Bauhaus aktuální leták pro tento týden online. Určitě prohlédněte také letáky OBI a aktuální letáky Hornbach.

Široký sortiment pro dům i zahradu

Produkty v Bauhaus jsou převážně od známých výrobců, ale najdete zde i privátní značky. V obchodě můžete zakoupit zboží od značek jako je Probau, Stabilit, Regalux, Kingstone, Toolson, Admirel, Fardol, Norble Wood, Herkules, Wisent a další.

V odborných centrech Bauhaus najdeme více než 130 000 produktů v nabídce. 

Kromě zboží Bauhaus nabízí i své služby jako půjčovnu nářadí a přívěsného vozíku, výměnu prázdných propan-butanových lahví za plné, rozvoz zboží, montážní servis, míchání barev, přířez dřeva, zhotovení náhradních klíčů, broušení a rámování.

Na prodejnách Bauhaus najdeme také zahradní centrum, kde se můžete nechat inspirovat, aby vaše zahrada, terasa nebo balkon vypadaly jako kousek ráje. Pro každé roční období jsou zde přichystány vhodné rostliny, ať už vypěstované nebo jako sazenice. Vybírat můžete i z pokojových rostlin, keřů a trvalek, hnojiv, zahradního nářadí a nábytku, grilů, květináčů a truhlíků, stromků, zahradních dekorací, substrátů a zemin, osiv a dalších.

Profesionálové na svém místě

V odborných centrech Vám při nákupu poradí proškolení zaměstnanci. Na internetových stránkách Bauhaus.cz také můžete najít sekci Tipy od profesionála. V různých kategoriích od Stavby a renovace, přes Bydlení a dekorace, až po Tipy pro zahrádkáře se dočtete zajímavé rady a triky pro úspěšnější a kvalitnější práci.

Podobné obchody jako Bauhaus s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bauhaus.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se