Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Kik leták informace

Všechny platné Kik letáky na jednom místě! Leták Kik pro tento i příští týden. Kik letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Letáky mají různou dobu platnosti, některé platí týden, jiné čtrnáct dní a některé i měsíc. U každé pobočky se může lišit i Kik otevírací doba.

Kik pravidelně rozesílá letáky do schránek všude, kde má prodejny. Na papírový leták se ovšem můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kik leták online.

Kik - historie a vývoj obchodu

Kik je německý obchodní řetězec, který má sídlo v Bönen. Kik byl založen roku 1994 Stefanem Heinigem a společností Tengelmann group. Zkratka Kik je odvozená od "Kunde ist König", což v překladu znamená "Zákazník je král". První prodejna byla otevřena v německém Düsseldorfu. Otevřením této pobočky vstoupil na trh nový obchodní koncept prodeje textilu, textilní diskont.

Společnost Kik textil je největším řetězcem textilních diskontů v Německu. Po celé Evropě provozuje kolem 3 500 obchodů. Prodejny najdeme v Německu, Rakousku, Slovinsku, České republice, Maďarsku, Chorvatsku, Polsku, Holandsku, Slovensku a od roku 2017 i v Itálii. V roce 2019 společnost dokonce plánuje vstoupit na trh v USA. V České republice je Kik od roku 2007. Nyní po celé zemi můžeme najít téměř 200 obchodů. K největší patří Kik Praha a Kik Brno. Společnost v tuzemsku však plánuje otevřít dalších 100 prodejen a dokonce spustit i e-shop.

Cenově dostupná móda pro celou rodinu

Řetězec má ve své nabídce dámskou a pánskou módu, dětské oblečení, spodní prádlo, obuv nebo módní doplňky jako jsou kabelky, šály nebo rukavice. Oblečení navíc doplňují potřeby do domácnosti, bytový textil, dekorace, bytové doplňky, hračky, drogerie, psací potřeby, bižuterie, dárkové předměty nebo krmiva pro vaše domácí mazlíčky. To vše za velmi výhodné diskontní ceny, dostupné pro každého. Stejně, jako si pravidelně prohlížíte akční letáky Pepco, letákovou nabídku Takko nebo nové letáky Kaufland, nepřehlédněte žádný akční leták Kik. Aktuální akce ze všech kategorií na vás vždy čekají v Kik letáku.

Kik otevírací doba

Většina prodejen Kik textil má otevírací dobu od 9:00 do 19:00, některé jsou však otevřeny až do 20:00 nebo jen do 18:00. Obchody najdeme ve větších městech jako je Kik Praha, Kik Brno nebo Kik Ostrava, tak i v městech menších. Výhodné ceny v prodejnách oceňují převážně rodiny s dětmi, mladé maminky, ale i zákazníci, kteří rádi nakupují levně. Firma navíc při transportu zboží ze zemí výrobců využívá cenově výhodnou lodní dopravu. Díky tomu šetří životní prostředí a snižuje celkové náklady.

.