Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Kik leták informace

Všechny platné Kik letáky na jednom místě, a to pro tento i příští týden. Platí většinou od středy do úterý, mají však různou dobu platnosti, některé platí týden, jiné čtrnáct dní a některé i měsíc. Změny bývají o státních svátcích. U každé pobočky se může lišit i Kik otevírací doba.

Řetězec pravidelně rozesílá letáky do schránek všude, kde má prodejny. Na papírový leták se ovšem můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kik leták online.

Historie a vývoj obchodu

Kik je německý obchodní řetězec, který má sídlo v Bönen. Byl založen roku 1994 Stefanem Heinigem a společností Tengelmann group. Zkratka Kik je odvozená od "Kunde ist König", což v překladu znamená "Zákazník je král". První prodejna byla otevřena v německém Düsseldorfu. Otevřením této pobočky vstoupil na trh nový obchodní koncept prodeje textilu, textilní diskont. V současné době řetězec zaměstnává přes 24 000 lidí, kteří se podílejí na modernizaci, rozšiřování sítě prodejen a hospodářském růstu společnosti.

Společnost se řadí do Top 10 největších prodejců v německém maloobchodu. Po celé Evropě provozuje více než  3 400 obchodů. Jen v samotném Německu najdeme přes 2 600 prodejen. Další pobočky můžete navštívit v Rakousku, Slovinsku, České republice, Maďarsku, Chorvatsku, Polsku, Holandsku, Slovensku nebo v Itálii. V České republice je Kik od roku 2007. Nyní po celé zemi můžeme najít kolem 200 obchodů. K největším patří Kik PrahaKik Brno. V samotné Praze má řetězec bezmála 20 prodejen. Společnost v tuzemsku plánuje nadále expandovat a případně také časem spustit Kik e-shop.

Cenově dostupná móda pro celou rodinu

Řetězec má ve své nabídce dámskou a pánskou módu, dětské oblečení, spodní prádlo, obuv nebo módní doplňky, jako jsou kabelky, šály nebo rukavice. Kvalitní, ale přesto cenově dostupný textil představuje cca 70 % celého sortimentu. Oblečení navíc doplňují potřeby do domácnosti, bytový textil, dekorace, bytové doplňky, hračky, drogerie, psací potřeby, bižuterie, dárkové předměty nebo krmiva pro vaše domácí mazlíčky. To vše za velmi výhodné diskontní ceny, dostupné pro každého. Řetězec také nabízí sezonní zboží. Seženete zde vše od vánočních ozdob přes malované kraslice a velikonoční zajíce až po dětské kostýmy na Halloween. Stejně, jako si pravidelně prohlížíte akční letáky Pepco, letákovou nabídku Takko nebo třeba nové letáky Kaufland, nepřehlédněte žádný akční leták Kik. Aktuální akce ze všech kategorií na vás vždy čekají v Kik letáku. A s chutí můžete prozkoumat i jiné podobné letáky se slevami, které také najdete na Tipli.

Kik otevírací doba

Většina prodejen Kik textilotevírací dobu od 9:00 do 19:00, některé jsou však otevřeny až do 20:00 nebo naopak pouze do 18:00. Obchody najdeme ve větších městech, jako je Praha, Brno nebo Ostrava, ale i ve městech menších. Výhodné ceny v prodejnách oceňují převážně rodiny s dětmi, mladé maminky, ale i zákazníci, kteří rádi nakupují levně. Firma navíc při transportu zboží ze zemí výrobců využívá cenově výhodnou lodní dopravu. Díky tomu šetří životní prostředí a snižuje celkové náklady.

Podobné obchody jako Kik s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kik.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se