Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Medifin leták informace

Všechny platné Medifin letáky na jednom místě! Medifin leták pro tento i příští týden. Medifin vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Medifin letáky platí většinou od 1. do 31. dne v měsíci. Letáky jsou tematicky stylizované podle toho, který měsíc právě probíhá. V létě se například můžete těšit na akční ceny repelentu nebo Panthenolu a v zimě na léky proti chřipce. Na papírový leták už nemusíte čekat, protože u nás naleznete Medifin leták online.

Medifin lékárny provozuje společnost Medifin. Firma se pohybuje v oblasti zdravotnictví. Medifin s. r. o. je dceřinou společností nadnárodního holdingu Medifin AG. Mateřská společnost se zaměřuje hlavně na investice a zdravotnictví. V Česká republice najdeme menší a středně velká zdravotnická zařízení. Medifin zaměstnává vlastní personál a navíc nabízí zázemí soukromým lékařů. Společnost pacientům nabízí komplexní péči a komfort.

Lékárny jsou však pouze v Praze. Nonstop lekárny Medifin najdeme v Poliklinice Malešice a v Poliklinice Šustova. Ostatní pobočky jsou v Poliklinikách Opatovská a Kartouzská, samostatná pobočka Majerská se nachází na Chodově a pobočka Počernická v Malešicích. Pro všechny pobočky platí aktuální leták, ve kterém najdete akční slevy na vybrané produkty a vždy něco navíc například návod, jak si správně změřit krevní tlak nebo jak předcházet zažívacím potížím. Leták vždy platí celý aktuální měsíc.

Nabídka Medifinu je opravdu široká, od léků, léčivých přípravků, doplňků stravy přes podpůrné prostředky, bylinky nebo kosmetiku. S výběrem vám pomohou profesionální odborníci. Pro věrné zákazníky je připravena Klientská karta Medifin se kterou získáte slevu až -50 % na doplatek produktů předepsaných lékařem na recept. Pokud nakoupíte zboží, na které recept není potřeba, získáte body na svou kartu. Body pak můžete uplatnit při dalším nákupu volného prodeje. Mimo to můžete využít i další výhody jako výhodné ceny antikoncepce nebo akční ceny na vybraný sortiment z Medifin letáku. Karta platí na všech pobočkách. Produkty z lékárny koupíte i online na e-shopu Slevolekarna.

Ve všech lékárnách Medifin si také můžete nechat zdarma změřit krevní tlak. V Poliklinice Malešice vám také preventivně změří hladinu cukru v krvi pomocí glukometru. Pro držitele klientské karty je měření také zdarma. Kromě toho vám lékárníci na pobočkách rádi poradí s použitím inhalátoru.

Podobné obchody jako Medifin s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Medifin.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se