Knižní klub katalog informace

Všechny platné Knižní klub katalogy na jednom místě! Knižní klub katalog pro tento i příští týden. Knižní klub vydává katalogy pravidelně 5x ročně. Knižní klub katalogy jsou tematicky stylizované podle aktuálního období, které právě probíhá - jaro, léto, podzim, zima a Vánoce.O aktuální nabídce a slevách informuje aktuální leták. Na papírový leták ale klidně zapomeňte, protože u nás naleznete Knižní klub katalog a leták online.

Nejnovější letáky

Archiv letáků

Nakladatelství Knižní klub spadá pod největší firmu, která podniká v oblasti knižního trhu v České republice, Euromedia Group. Společnost, která v Čechách působí od roku 1991, vlastní i další nakladatelství jako Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma a Pikola.

Knižní klub byl založen v roce 1992. Nakladatelství vydává českou a světovou klasiku, poezii, biografické romány, komiksy, dobrodružné knihy, thrillery, fantasy, historické romány, horory, satiru, detektivky, rodinné ságy, romantické knihy, sci-fi, společenské romány, knihy pro náctiletá a děti, knihy o cestování, průvodce a mapy, slovníky, cizojazyčnou literaturu, materiály pro výuku jazyků, učebnice, kuchařky, biografie a životopisy, knihy o dějinách, military, populárně naučnou literaturu, hudební CD a audioknihy.

Kromě knih je možné v Knižním klubu pořídit i dárkové předměty, diáře, esoterické předměty, hračky, společenské a vzdělávací hry, kalendáře, karty, zboží podporující kreativitu, magnetky, omalovánky, papírnictví, puzzle, razítka, samolepky, vystřihovánky, výtvarné potřeby, záložky, počítačové hry a DVD.

Knižní klub pravidelně vydává akční katalog, ve kterém najdete novinky, aktuální akce a slevy. Členové dostávají katalog 5x ročně do schránek. Mimo to členové Knižního klubu nakupují knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Nakoupit lze ve 24 kamenných prodejnách přes internet a nebo telefonicky.

Pro vstup do klubu stačí uskutečnit jeden nákup a s první objednávkou vám bude zaslána klubová karta, kterou může využívat celá rodina. Pokud z každého platného letáku zakoupíte alespoň jednu knihu nebo nakoupíte zboží v minimální hodnotě 1 500 korun dostanete se do VIP programu. VIP člen pak k běžné slevě -20 % získá navíc další slevu -10 % zboží, které je označeno jako VIP. VIP členství platí jeden rok.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1281 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo