Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Knižní klub katalog informace

Všechny platné Knižní klub katalogy na jednom místě! Knižní klub katalog pro tento i příští týden. Knižní klub vydává katalogy pravidelně 5x ročně. Knižní klub katalogy jsou tematicky stylizované podle aktuálního období, které právě probíhá - jaro, léto, podzim, zima a Vánoce.O aktuální nabídce a slevách informuje aktuální leták. Na papírový leták ale klidně zapomeňte, protože u nás naleznete Knižní klub katalog a leták online.

Nakladatelství Knižní klub spadá pod největší firmu, která podniká v oblasti knižního trhu v České republice, Euromedia Group. Společnost, která v Čechách působí od roku 1991, vlastní i další nakladatelství jako Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma a Pikola.

Knižní klub byl založen v roce 1992. Nakladatelství vydává českou a světovou klasiku, poezii, biografické romány, komiksy, dobrodružné knihy, thrillery, fantasy, historické romány, horory, satiru, detektivky, rodinné ságy, romantické knihy, sci-fi, společenské romány, knihy pro náctiletá a děti, knihy o cestování, průvodce a mapy, slovníky, cizojazyčnou literaturu, materiály pro výuku jazyků, učebnice, kuchařky, biografie a životopisy, knihy o dějinách, military, populárně naučnou literaturu, hudební CD a audioknihy.

Kromě knih je možné v Knižním klubu pořídit i dárkové předměty, diáře, esoterické předměty, hračky, společenské a vzdělávací hry, kalendáře, karty, zboží podporující kreativitu, magnetky, omalovánky, papírnictví, puzzle, razítka, samolepky, vystřihovánky, výtvarné potřeby, záložky, počítačové hry a DVD.

"Tip redakce: Připravujete se na pracovní pohovor? Vzory pro vaše CV snadno stáhnete zde v oddíle životopisy."

Knižní klub pravidelně vydává akční katalog, ve kterém najdete novinky, aktuální akce a slevy. Členové dostávají katalog 5x ročně do schránek. Mimo to členové Knižního klubu nakupují knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Nakoupit lze ve 24 kamenných prodejnách přes internet a nebo telefonicky.

Pro vstup do klubu stačí uskutečnit jeden nákup a s první objednávkou vám bude zaslána klubová karta, kterou může využívat celá rodina. Pokud z každého platného letáku zakoupíte alespoň jednu knihu nebo nakoupíte zboží v minimální hodnotě 1 500 korun dostanete se do VIP programu. VIP člen pak k běžné slevě -20 % získá navíc další slevu -10 % zboží, které je označeno jako VIP. VIP členství platí jeden rok.

TIP: Nepromeškejte žádnou akční nabídku ani v dalších obchodech. Podívejte se, co nabízí aktuální Popron leták. A pokud chcete udělat dětem radost a pomoci jim také s rozvojem fantazie, mrkněte, zda některé hračkářství nenabízí knihy v akci. Nenechte si ujít platný Dráčik leták nebo ABC toys leták

Podobné obchody jako Knižní klub s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Knižní klub.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se