Informace o letácích Enapo

Všechny platné Enapo letáky na jednom místě! Enapo leták pro tento i příští týden. Enapo rozesílá letáky nepravidelně několikrát měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Letáky jsou stylizované podle akční nabídky nebo víkendové akce.

Kromě letáků Enapo nepravidelně vydává i katalogy Dobrá hospodyňka, který je plná akčních nabídek a inspirace. Na papírový leták zapomeňte, protože u nás naleznete online leták Enapo.

Enapo prodejna

Maloobchod Enapo

Česká maloobchodní síť Enapo byla založena v roce 1998. Prodejny najdeme po celé České republice, jsou tak nablízku svým zákazníkům v tradičních lokalitách, obcích i městech.

Na pultech obchodů najdeme široký sortiment zboží, například čerstvé pečivo, uzeniny, mléčné výrobky nebo lahůdky a saláty od regionálních dodavatelů. Mimo známé značky se můžeme v supermarketu setkat i s řadou privátních značek jako je pivo Delegát nebo dobroty pro děti pod názvem Klokánek Ríša.

Mezi privátní značky patří i AVE a Exclusive od Nature. Pod značkou AVE se skrývá bohatý sortiment přes 200 výrobků pro každodenní potřebu. Výrobky mají velmi dobrý poměr cena/kvalita a jsou převážně od českých dodavatelů. Pod skvělé ceny tak v obchodě najdete pečivo, trvanlivé potraviny, mléčné výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje, sladkosti, cereálie, krmiva pro domácí mazlíčky nebo sortiment drogerie.

Exkluzivní výrobky jsou označeny značkou Exclusive of Nature. Zaujmou vás nejen svým designem, ale hlavně kvalitou. V Exclusive of Nature najdete červená a bílá vína, ovocné čaje nebo lahodnou čokoládu s vysokým obsahem kakaa nebo extra panenský olivový olej a mnoho dalších.

Aktuální akční nabídka

S akční nabídkou výrobků vždy přichází aktuální leták Enapo. Mimo běžného letáku vychází i katalog Dobrá hospodyňka, který šetří a inspiruje. V katalogu se můžete těšit na skvělé recepty na pokrmy, které připravíte ze surovin z aktuální akční nabídky. V každém akčním letáku také najdete Víkendovou akci, kde jsou vybrány dva nejprodávanější výrobky, které o víkendu koupíte za extra nízkou cenu. Zajímají vás další akční nabídky? Určitě prolistujte Kaufland leták, Coop leták a Globus leták. Nahlédnout se vyplatí i do dalších nabídek, díky kterým ušetříte týdně i stovky korun. Skvělým příkladem jsou Lidl leták, Penny leták a Billa leták.

Pro své zákazníky připravuje řetězec Enapo stále něco nového, pravidelně se můžete účastnit různých soutěží o hodnotné ceny. Potraviny Enapo najdeme i na různých kulturních akcích například na festivalu České hrady, na Pivních slavnostech Kamínka, na Besedě u bigbítu, Holešovské regetě, Pivních slavnostech Břeclav nebo ve Zlíně na filmovém festivalu. Společnost se také angažuje v dobročinných projektech a podporuje neziskové organizace jako například nadaci Pomozte dětem, Nadaci Olgy Havlové nebo nadační fond Dobrý Anděl.

Podobné obchody jako Enapo s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Enapo.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se