Aktuální letáky a letáky na příští týden Dům barev

Dům barev leták informace

Všechny platné Dům barev letáky a Dům barev newslettery na jednom místě! Dům barev leták pro tento i příští týden. Dům barev rozesílá letáky a newslettery pravidelně 1x měsíčně. Dům barev letáky platí většinou celý kalendářní měsíc. Akční leták a newsletter upozorňují na pravidelné akce a u nás naleznete Dům barev leták online.

Dům barev je největší síť prodejen barev a laků v České republice. Dům barev prodejny nabízejí komplexní sortiment barev, laků, ředitel, příslušenství a dalších produktů, které se používají při malování a natírání. Stejně jako Primalex nebo Balakryl, patří síť Dům barev pod společnost PPG, která je předním světovým výrobcem nátěrových hmot. Po celé České republice najdeme celkem 110 prodejen Dům barev ve kterých si, díky tónovacímu automatu, můžeme namíchat barvu z více než 20 000 odstínů. Pobočky se nachází například v Praze, Ostravě, Brně, v Kroměříži, v Kralupech nad Vltavou, v Táboře, Českých Budějovicích, v Plzni, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Jihlavě, Olomouci, Opavě, Ostravě a v dalších městech.

Sortiment obchodu Dům barev zahrnuje fasádní a vnitřní malířské barvy, malířské příslušenství, barvy a laky na dřevo, barvy na kov, oleje, omítky a stěrky, produkty pro úpravu a opravy povrchů, sanační a napouštěcí prostředky na stěny, speciální barvy, štětce a válečky, technické kapaliny a chemické přípravky, tónovací barvy a vosky. Akční nabídky pravidelně přináší Dům barev akční leták a Dům barev newsletter. Dům barev aktuální leták vychází měsíc a prolistovat si ho můžete v pohodlí domova na těchto stránkách.

Dům barev nabízí produkty známých značek jako je Primalex, Sigma, Balakryl, Johnstones, Bondex, Praktik nebo Progold. Informace o produktech vám na každé prodejně poskytne vyškolený personál. Při výběru záleží, zda chcete vymalovat exteriér nebo interiér, jaký povrch - dřevěný nábytek, okna a dveře, dřevěné ploty nebo podlahy, fasády, kov, na betonové podlahy nebo betonové stěny, sádrokarton, omítka na stěny nebo omítka na stropy a také záleží, zda chcete aby výsledný vzhled byl lesklý, matný, pololesklý, polomatný nebo saténový.

Podobné obchody jako Dům barev s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Dům barev.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se