AVON leták informace

Všechny platné AVON katalogy a letáky na jednom místě! Jelikož AVON nevydává papírové letáky, připravili jsme pro vás akční nabídku z newsletterů. Každý týden se můžete těšit na speciální nabídky. Kromě toho AVON vydává každý měsíc katalog, který seženete u své AVON lady nebo online na našich stránkách.

Společnost AVON Cosmetics je přední světovou značkou ve světě kosmetiky a péče o naše tělo, která nás inspiruje již více než 130 let. Ve svém oboru patří AVON mezi přední prodejce. AVON prodává své výrobky prostřednictvím aktivních a nezávislých AVON lady. Nakupování online na internetových stránkách AVON zatím není možné. AVON funguje ve více než 100 zemích. Produkty najdete v AVON katalogu, případně na webových stránkách společnosti. AVON katalog si můžete vyžádat u své AVON lady nebo ho najdete na online na našich stránkách.

Sortiment obchodu AVON zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Vybírat si můžete z různých produktů a druhů make-upu, parfémů pro ženy i pro muže, přípravků pro péči o pleť, péči proti stárnutí, pleťových masek, opalovacích krémů, výrobků do koupele, šamponů, kondicionérů, barev na vlasy, stylingových výrobků, sér na vlasy, hřebenů, bižuterie, oblečení, hodinek, tašek a různých doplňků. K nejznámějším AVON značkám patří například AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques nebo Luxe.

AVON se stará nejen o krásu žen, ale i o zlepšení jejich postavení ve společnosti a o zlepšení jejich životních podmínek a zdraví. Od roku 2001 společnost v České republice pořádá AVON pochod za zdravá prsa, kterým podporuje ženy s rakovinou prsu. AVON pochod je celosvětovou akcí a každý rok se pořádá ve více než 50 zemích světa. Vstupenkou na pochod bývá tričko, které je navrženo od předních českých návrhářů. Tvářemi projektu bývají bývají známe osobnosti jako například Iva Pazderková, Tonya Graces, Gabriela Partyšová, Olga Šípková, Roman Vojtek a další.

Dalším významným projektem společnosti je AVON proti domácímu násilí. Jak už název napovídá, cílem je otevřít ukázat týraným ženám cestu ze složité životní situace a hlavně nebát se mluvit o problému. Za zmínku také stojí, že AVON byl jednou z prvních významných kosmetických společností, které přestali testovat produkty na zvířatech. Pokud jste si nevybrali, vyzkoušejte Fann leták nebo leták Rossmann. Věděli jste, že kosmetiku koupíte levně, také pokud si projdete Fann leták, Teta drogerie leták?

Podobné obchody jako Avon s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Avon.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se