Aktuální letáky a letáky na příští týden Pompo

Archiv letáků

Pompo katalog informace

Všechny platné Pompo katalogy a Pompo letáky na jednom místě! Hračkářství Pompo vydává katalogy a letáky několikrát ročně podle aktuálního období například letní katalog, Pompo vánoční leták, leták zpátky do školy a další letáky, které upozorňují na akční nabídku. Papírový leták a katalog už nepotřebujete, protože u nás naleznete Pompo leták online.

Pompo je maloobchodní řetězec prodejen hraček. Společnost Pompo byla založena v České republice v roce 1996. Jedná se o nejrozsáhlejší tuzemské hračkářství. Prodejny Pompo najdeme ve velkých městech jako je Praha, Liberec nebo Ostrava, tak i ve středních a malých městech. Prodejny jsou rozděleny na dva typy. Pompo nabízí hračky, společenské hry, stavebnice, barbie panenky a Pompo Maxi kojenecké zboží jako kočárky, autosedačky, dětské oblečení, příslušenství a doplňky. První prodejna Pompo Maxi byla otevřena v roce 2004.

Pompo hračky prodává stavebnice LEGO pro kluky i holky, panenky, hračky pro tanec a hudbu, figurky a zvířátka, hračky pro různá povolání, příslušenství na líčení a česání, autíčka, motorky, autodráhy, postavičky akčních hrdinů, zbraně, domečky a stany, skluzavky, houpačky, sportovní potřeby, vozítka, pískoviště, nafukovací hračky, bazény a věci do vody, hračky na zahradu, sáňky a boby, interaktivní hračky, chrastítka a kousátka, autodoplňky, kočárky, sedátka, potřeby pro maminky, nábytek pro nejmenší, hry a puzzle, dárky a kostýmy na karneval, plyšové hračky, knihy a dvd a další. Na akční nabídky pravidelně upozorňuje Pompo katalog a Pompo leták. Sledujte také Bambule leták, Dráčik leták a Albi leták.

Pompo vydává letáky a katalogy podle aktuálního období. Velmi oblíbený je například Pompo vánoční leták nebo Zpátky do školy. Zboží si můžete zakoupit na prodejnách nebo v Pompo e-shopu.

Pravidelní zákazníci se mohou přidat do Věrnostního klubu Pompo a sbírat body na svou kartu, ty pak vyměnit za klubovou poukázku v hodnotě 50, 100 nebo 150 korun. Věrní členové také dostávají na narozeniny svých dětí poukázku na slevu -10 % na celý nákup.

Společnost spolupracuje s mateřskými školami, dětskými domovy a centry pro matky s dětmi. Pompo také pořádá dětské dny nebo léčebné zájezdy. Firma také podporuje řadu organizací jako Olivovu dětskou léčebnu, Asociaci náhradních rodin České republiky a fond ohrožených dětí Klokánek.

Podobné obchody jako Pompo s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  4,31 % zpět z ceny nákupu v obchodě Pompo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se