Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Dyson

Internetový obchod a značka je výrobcem kvalitní domácí elektroniky, která vám usnadní každodenní údržbu domácnosti i péči zdraví vašeho těla. Dyson nabízí bezkabelové vysavače, čističe vzduchu, ventilátory, vysoušeče vlasů a vysoušeče rukou, které jsou budoucností domácích technologií. Jedná se o jediný oficiální obchod značky, na kterém seženete originální produkty značky Dyson s certifikátem výroby. 

Řada vysavačů a domácích spotřebičů 

Pořiďte si domů nepostradatelného pomocníka při údržbě domácnosti v podobě profesionálního vysavače Dyson. Technologie vysavačů Dyson byla vyvinuta a testována tak, aby se zvládla přizpůsobit i nejkomplikovanějším povrchům a všem typům podlah, takže vám poskytne maximální výkon při úklidu vaší domácnosti. 

Dyson vysavač

Prvotřídní péče o vlasy 

Značka Dyson je dlouhodobě známá pro své prvotřídní elektronické produkty pro péči o vlasy. Z celé řady produktů si můžete vybrat například profesionální vysoušeč vlasů Dyson Supersonic, který je vyvinutý tak, aby dokonale odpovídal všem typům vlasů, které pravidelným fénováním nezatěžuje a díky stylingovému koncentrátoru máte zaručený výsledek skvěle upraveného účesu jako z kadeřnického salónu. 

Jednoduchý nákup na e-shopu Dyson.cz

Pokud hledáte prvotřídní a značkovou domácí elektroniku značky Dyson, kterou nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Dyson a vybrati si vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Dyson je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých typů produktu, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Dyson a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Dyson

Dyson nabízí bezkabelové vysavače, čističe vzduchu, ventilátory, vysoušeče vlasů a vysoušeče rukou. Jedná se o jediný oficiální obchod značky. Spolehnout se můžete na kvalitu produktů i zákaznického servisu a rychlé doručení s dopravou zdarma.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Dyson?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.