Svět-svítidel.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Svět-svítidel.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,25 % na vše v obchodě Svět-svítidel.cz

Platí do 17.10.2021

 
   

Toužíte po kvalitním osvětlení do vašeho nového bytu či domu nebo chcete jen vyměnit svoji starou lampu za novou? Nabídka obchodu Svět-svítidel.…

O obchodu Svět-svítidel.cz

Toužíte po kvalitním osvětlení do vašeho nového bytu či domu nebo chcete jen vyměnit svoji starou lampu za novou? Nabídka obchodu Svět-svítidel.cz je plná designového osvětlení do celé vaší domácnosti. Svěřte se do rukou odborníků na osvětlení a vyberte si to pravé světlo vašeho domova.

Kvalitní osvětlení do vaší domácnosti 

Obchod Svět-svítidel.cz nabízí bohatou nabídkou nejrůznějších typů svítidel a osvětlení. Pyšnit se může rychlou expedicí zboží, kvalitou produktů a profesionální komunikací. Můžete tak mít jistotu, že si v obchodě Svět-svítidel.cz vyberete stylové osvětlení, které se stane skvělým doplňkem vašeho bytu či domu. 

V nabídce obchodu Svět-svítidel naleznete produkty od předních výrobců elektroniky, kterými jsou například značky Eglo, Globo, Jupiter či Luxera. Naleznete zde nejrůznější druhy osvětlení - vnitřní i venkovní osvětlení, nástěnná a stropní světla, nebo třeba lampy a dekorativní osvětlení.

Svět-svítidel.cz osvětlení

Jednoduchý nákup v e-shopu Svět-svítidel.cz

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Svět-svítidel.cz si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů osvětlení a dalšího příslušenství, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut. Díky rychlé expedici zboží navíc můžete mít jistotu, že k vám vaše objednávka dorazí během pár dní.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Svět-svítidel.cz? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Svět-svítidel.cz na telefonním čísle +420 515 555 111, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Svět-svítidel.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Svět-svítidel.cz vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Svět-svítidel.cz

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Svět-svítidel.cz bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu Svět-svítidel.cz.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo Svět-svítidel.cz. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

Svět svítidel slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Svět-svítidel.cz. V horní části stránky najdete kolonku s nápisem „Mám slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Svět-svítidel.cz. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Svět svítidel slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Recenze Svět-svítidel.cz

5.0

Štěpánka

12.09.2021 5.0

Ano, velmi.

Erika K.

14.05.2021 5.0

Široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání.

Eliška P.

16.12.2020 5.0

Petr R.

05.10.2020 5.0

Monika J.

30.05.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Svět-svítidel.cz

Toužíte po kvalitním osvětlení do vašeho nového bytu či domu nebo chcete jen vyměnit svoji starou lampu za novou? Nabídka obchodu Svět-svítidel.cz je plná designového osvětlení do celé vaší domácnosti. Svěřte se do rukou odborníku přes osvětlení a vyberte si to pravé světlo vašeho domova. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Svět-svítidel.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.