Vodafone

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Vodafone

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Vodafone.

Slevový kód Vodafone

Peníze zpět až 400 Kč na vše v obchodě Vodafone

Platí do 26.05.2024

 
 

Vodafone patří mezi největší mobilní operátory. Kromě mobilních tarifů a předplacených karet nabízí také internet do domácnosti...

Všechny výhodné tarify na jednom místě

+ 400  zpět z nákupu
 

Prohlédněte si, jaké tarify Vodafone nabízí.

O obchodu Vodafone

Vodafone je jedním ze tří největších poskytovatelů mobilních služeb v České republice. Tento velmi oblíbený operátor nabízí mobilní tarify, ale také předplacené karty a samozřejmě dnes nepostradatelný vysokorychlostní internet a televizní tarify. Vodafone nám zprostředkovává komunikaci již od roku 2000 (i když na začátku pod názvem Oskar).

Pokrytí sítě tohoto mobilního operátora najdete až na několik málo výjimek po celé republice a taktéž pokrytí 4G LTE je již na 99% území České republiky. Vodafone má v současnosti více než 4,5 milionu zákazníků a 123 kamenných prodejen po celé České republice.

Nabídka Vodafone

Ať už je to tarif, který vám zajistí neomezené volání nebo neomezená data, můžete si vybrat dle vámi zvolené cenové relace přesně takový tarif, který bude ušitý přesně na míru přímo vám. V nabídce mají také výhodné tarify pro studenty, pro důchodce, pro ZTP, levné tarify pro všechny nebo tarify pro podnikatele. Samozřejmě také nabízí předplacené karty, kde si dobíjíte kredit dle vlastní potřeby.

Vodafone vám rovněž poskytuje Internet. Připojení od Vodafonu je bezpečné a vy můžete surfovat bez starostí. Nic k tomu nepotřebujete, o vybavení, instalaci a servis se postará společnost. A navíc, váš internet na doma je neomezený.

Kromě tarifů, internetu a televize můžete v jejich e-shopu koupit nejnovější modely mobilních telefonů od všech známých značek (např. Samsung, Xiaomi,, realme, Sony, Nokia, Motorola, Apple, Huawei, OnePlus, CAT, ALCATEL, Philips, Garmin, Fitbit, DJI aj.). Ať už se jedná o telefony, tablety, USB a WiFi modemy, televize, PS4 nebo notebooky. V nabídce nechybí ani chytrá zařízení, která vám zjednoduší život, např. chytré zásuvky, chytré hodinky, chytré váhy, senzory teploty a vlhkosti, robotické vysavače, drony, GPS lokátory aj.

Obrázek

Zbůsoby platby na e-shopu

V e-shopu Vodafone.cz lze platit online kartou Visa nebo MasterCard, v hotovosti nebo kartou na prodejně. Zboží lze také objednat na dobírku a zaplatit při převzetí v hotovosti nebo kartou.

Kontakt

Potřebujete se poradit? Využijte zákaznickou linku na telefonu: 800 77 77 77 

Sledujte novinky na Facebooku nebo Instagramu.

Recenze Vodafone

Zdeněk V.

20.11.2023 5.0

Pavel R.

15.11.2021 5.0

OK

Jan S.

06.11.2021 5.0

Good

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Vodafone

Vodafone patří mezi největší mobilní operátory. Kromě mobilních tarifů a předplacených karet nabízí také internet do domácnosti nebo modem na cesty. Výhodou Vodafone je doprava zdarma na vše.

Podmínky nákupu

Na jednorázovou objednávku SIM karty se odměna nevztahuje. Odměnu 400 Kč je tedy možné získat pouze v případě objednávky tarifů s měsíčním paušálním plněním.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  400 
Objednávka tarifů (telefon nebo televize) 400 
Vyplnění telefonního čísla 120 
Objednávka předplacené karty 35 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  400  zpět z ceny nákupu v obchodě Vodafone?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se