Vodafone

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Vodafone slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 480 Kč na vše v obchodě Vodafone

Platí do 25.10.2021

 
   

Vodafone patří mezi největší mobilní operátory. Kromě mobilních tarifů a předplacených karet nabízí také internet do domácnosti...

O obchodu Vodafone

Vodafone je jedním ze tří největších poskytovatelů mobilních služeb v České republice. Tento velmi oblíbený operátor nabízí mobilní tarify, ale také předplacené karty a samozřejmě dnes nepostradatelný vysokorychlostní internet a televizní tarify. Vodafone nám zprostředkovává komunikaci již od roku 2000 (i když na začátku pod názvem Oskar).

Pokrytí sítě tohoto mobilního operátora najdete až na několik málo výjimek po celé republice a taktéž pokrytí 4G LTE je již na 99% území České republiky. Vodafone má v současnosti více než 4,5 milionu zákazníků a 123 kamenných prodejen po celé České republice.

Nabídka Vodafone

Ať už je to tarif, který vám zajistí neomezené volání nebo neomezená data, můžete si vybrat dle vámi zvolené cenové relace přesně takový tarif, který bude ušitý přesně na míru přímo vám. V nabídce mají také výhodné tarify pro studenty, pro důchodce, pro ZTP, levné tarify pro všechny nebo tarify pro podnikatele. Samozřejmě také nabízí předplacené karty, kde si dobíjíte kredit dle vlastní potřeby.

Vodafone vám rovněž poskytuje Internet. Připojení od Vodafonu je bezpečné a vy můžete surfovat bez starostí. Nic k tomu nepotřebujete, o vybavení, instalaci a servis se postará společnost. A navíc, váš internet na doma je neomezený.

Kromě tarifů, internetu a televize můžete v jejich e-shopu koupit nejnovější modely mobilních telefonů od všech známých značek (např. Samsung, Xiaomi,, realme, Sony, Nokia, Motorola, Apple, Huawei, OnePlus, CAT, ALCATEL, Philips, Garmin, Fitbit, DJI aj.). Ať už se jedná o telefony, tablety, USB a WiFi modemy, televize, PS4 nebo notebooky. V nabídce nechybí ani chytrá zařízení, která vám zjednoduší život, např. chytré zásuvky, chytré hodinky, chytré váhy, senzory teploty a vlhkosti, robotické vysavače, drony, GPS lokátory aj.

Obrázek

Zbůsoby platby na e-shopu

V e-shopu Vodafone.cz lze platit online kartou Visa nebo MasterCard, v hotovosti nebo kartou na prodejně. Zboží lze také objednat na dobírku a zaplatit při převzetí v hotovosti nebo kartou.

Kontakt

Potřebujete se poradit? Využijte zákaznickou linku na telefonu: 800 77 77 77 

Sledujte novinky na Facebooku nebo Instagramu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Vodafone

Vodafone patří mezi největší mobilní operátory. Kromě mobilních tarifů a předplacených karet nabízí také internet do domácnosti nebo modem na cesty. Výhodou Vodafone je doprava zdarma na vše.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  480 
Objednávka tarifů (telefon nebo televize) 480 
Vyplnění telefonního čísla 160 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  480  zpět z ceny nákupu v obchodě Vodafone?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.