Martinus

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Martinus slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3,5 % na vše v obchodě Martinus

Platí do 27.11.2021

 
   

Patříte mezi milovníky klasických i elektronických knih? Navštivte knihupectví Martinus.cz na jejich eshopu a vybírejte z...

O obchodu Martinus

Knihkupectví Martinus.cz

Knihkupectví Martinus funguje už o roku 1990. Obchod původně začínal jen na Slovensku, postupně se rozšířil i do České republiky. Na Slovensku patří Martinus.cz mezi největší internetové knihkupectví v zemi, v České republice má pro své zákazníky zase největší nabídku knih, e-booků, filmů i her.

Do jaké Martinus knihy se můžete začíst?

Martinus nemá vymezený žánr knih. V nabídce najdete vše od hororů, thrillerů, románů, beletrie, až po dětské nebo vzdělávací a odborné knihy. Záleží jen na vás, jaké knihy vás nejvíce baví. Samozřejmostí jsou také nově vydané knihy, které má Martinus ihned v prodeji

Martinus knižní šifra

Zapojte se do hry od Martinus - Knižní šifra. Jde o hledání knih na obraze, které do něj malíř zakomponoval. Úkolem je uhodnout, o jaké knihy jde. Za každou nalezenou knihu a správně zodpovězenou otázku můžete získat dárkovou poukázku na výběr knihy.

Martinus prodejny pouze online

Martinus knihy jsou k dispozici pouze v internetovém obchodě, i přesto patří mezi nejlepší knihkupectví v zemi. K dispozici máte přes 150 000 klasických knih, ale i e-booků nebo audioknih. Pokud vaše objednávka přesáhne 999 Kč, máte automaticky poštovné zdarma. O každém doručení balíčku jste Martinus knihkupectvím informováni SMS zprávou i e-mailem, takže máte přesný přehled o tom, kdy k vám dorazí kurýr.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bux.sk.

Podobny sklep Taniaksiazka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Martinus slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon na dopravu zdarma

03.08.2020 - Slevový kupon využijte v košíku obchodu. Platí na nákupy nad 400 Kč.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Martinus

5.0

Tomáš D.

05.06.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Martinus

Patříte mezi milovníky klasických i elektronických knih? Navštivte knihupectví Martinus.cz na jejich eshopu a vybírejte z bestsellerů, učebnic nebo dokonce i z filmů a her. Zárukou je spolehlivý nákup a výběr kvalitní knihy.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Martinus?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.