Aktuální letáky a letáky na příští týden Trefa

Archiv letáků

Trefa leták informace

Všechny platné Trefa letáky na jednom místě! Trefa leták pro tento i příští týden. Trefa rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Trefa letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Mimo to v prodejnách Trefa platí i jednostránkový leták Coop Super cena, který vychází 2x měsíčně. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Trefa leták online.

Supermarkety Trefa patří pod spotřební družstvo Jednota České Budějovice. Jedná se o prodejny, kde zákazníci denně najdou čerstvé potraviny. Prodejny Trefa najdeme pouze v jižních Čechách, konkrétně: Adamov, Borovany, České Budějovice - Družba, České Budějovice - Lužnice, České Budějovice - Magnet, České Budějovice - Mladé, České Budějovice - Rožnov, České Budějovice - Suché Vrbné, České Budějovice - Vesna, České Budějovice - Vltava, České Velenice, Dolní Bukovsko, Dříteň, Hluboká nad Vltavou, Horní Stropnice, Kamenný Újezd, Ledenice, Lišov, Neplachov, Nové Hrady, Olešník, Písek - Šobrova, Pištín, Suchdol nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Velešín a Zliv. Trefa si potrpí na lokální dodavatele, takže ve všech prodejnách najdete široký výběr kvalitní potravin z jihočeského regionu.

V supermarketu pořídíte čerstvé pečivo, maso, mléčné výrobky, uzeniny, sýry, sladkosti, nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovoce, zeleninu, mražené a trvanlivé potraviny, krmivo pro psi a kočky, drogerii, příslušenství do domácnosti a další. Aktuální Trefa leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Sledujte také Kaufland leták, Tesco leták a COOP leták.

Pro věrné zákazníky je připravena zákaznická karta na kterou sbírají body, která pak vymění za dárek v podobě příslušenství do domácnosti, hračky nebo kupón na další nákup. Za jednu utracenou korunu se připíše jeden bod. Navíc některé zboží z aktuálního Trefa letáku získáte ještě levněji. Zákaznická karta platí i v prodejnách Terno, které také spadají pod družstvo Jednota. Na označených pokladnách obchodu je i možnost zaplatit složenky, uhradit faktury, vložit peníze na účet , podat příkaz k úhradě nebo si dobít kredit do svého mobilního telefonu.

Jednou za dva týdny vychází i pro všechny prodejny, spadající pod družstvo Jednota, akční leták Super cena, kde najdete ještě více zboží za skvělé ceny, ať už potraviny, nápoje nebo věci do domácnosti.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Trefa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se