Aktuální letáky a letáky na příští týden Trefa

Archiv letáků

Trefa leták informace

Všechny platné Trefa letáky na jednom místě! Trefa leták pro tento i příští týden. Trefa rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Trefa letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Mimo to v prodejnách Trefa platí i jednostránkový leták Coop Super cena, který vychází 2x měsíčně. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Trefa leták online.

Supermarkety Trefa patří pod spotřební družstvo Jednota České Budějovice. Jedná se o prodejny, kde zákazníci denně najdou čerstvé potraviny. Prodejny Trefa najdeme pouze v jižních Čechách, konkrétně: Adamov, Borovany, České Budějovice - Družba, České Budějovice - Lužnice, České Budějovice - Magnet, České Budějovice - Mladé, České Budějovice - Rožnov, České Budějovice - Suché Vrbné, České Budějovice - Vesna, České Budějovice - Vltava, České Velenice, Dolní Bukovsko, Dříteň, Hluboká nad Vltavou, Horní Stropnice, Kamenný Újezd, Ledenice, Lišov, Neplachov, Nové Hrady, Olešník, Písek - Šobrova, Pištín, Suchdol nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Velešín a Zliv. Trefa si potrpí na lokální dodavatele, takže ve všech prodejnách najdete široký výběr kvalitní potravin z jihočeského regionu.

V supermarketu pořídíte čerstvé pečivo, maso, mléčné výrobky, uzeniny, sýry, sladkosti, nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovoce, zeleninu, mražené a trvanlivé potraviny, krmivo pro psi a kočky, drogerii, příslušenství do domácnosti a další. Aktuální Trefa leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Sledujte také Kaufland leták, Tesco leták a COOP leták.

Pro věrné zákazníky je připravena zákaznická karta na kterou sbírají body, která pak vymění za dárek v podobě příslušenství do domácnosti, hračky nebo kupón na další nákup. Za jednu utracenou korunu se připíše jeden bod. Navíc některé zboží z aktuálního Trefa letáku získáte ještě levněji. Zákaznická karta platí i v prodejnách Terno, které také spadají pod družstvo Jednota. Na označených pokladnách obchodu je i možnost zaplatit složenky, uhradit faktury, vložit peníze na účet , podat příkaz k úhradě nebo si dobít kredit do svého mobilního telefonu.

Jednou za dva týdny vychází i pro všechny prodejny, spadající pod družstvo Jednota, akční leták Super cena, kde najdete ještě více zboží za skvělé ceny, ať už potraviny, nápoje nebo věci do domácnosti.

Podobné obchody jako Trefa s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Trefa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se