Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Sparkys leták informace

Všechny platné Sparkys katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte v oblíbeném hračkářství. Akční nabídky hraček pro vás vytváříme z newsletterů, které obchod zasílá zaregistrovaným zájemcům. Kromě toho Sparkys vydává i online katalogy na příklad na Vánoce nebo v období karnevalů. Na našich stránkách pro vás připravuje ty nejnovější akce, prohlédnout si je tak můžete online z pohodlí vašeho domova.

Sparkys je oblíbené hračkářství, které bylo založeno v České republice roku 1998. Zakladateli jsou Katharine Butler a Sebastian Pawlowski. Ve stejném roce jako byl obchod založen, byl v Praze v Havířově ulici otevřen čtyřpatroví Dům hraček Sparkys, který se tam nachází dodnes. Další velké prodejny se nacházejí například v Brně v Masarykově ulici nebo v Praze v OC Palladium. Kromě Domů hraček Sparkys provozuje i menší obchody Sparkys dárky, které najdeme většinou v obchodních centrech. Otevírací doba prodejen je od pondělí do neděle od 10:00 do 19:00.

Sparkys nabízí velmi kvalitní originální výrobky. Sortiment hraček zahrnuje auta, autodráhy, dřevěné vláčky, letadla, RC modely, lodě, figurky a postavičky, dřevěné hračky, dětský nábytek a dekorace, oblečení pro děti, DVD a knihy, ptákoviny pro dospělé, hudební nástroje, kostýmy na karneval, deskové hry, puzzle, pexesa, školné potřeby, dětskou kosmetiku, plyšové hračky, panenky, kočárky, domečky pro panenky, chrastítka, kousátka, stavebnice, domečky, houpačky, odstrkovadla a odrážedla, sáňky a boby a spoustu dalšího.

Na prodejnách Sparkys nebo ve Sparkys e-shopu můžete vybírat hračky od známých značek jako Albi, Baby Born, Barbie, Chicco, Chou Chou, Dino, Disne, Lego, Mattel, Monster High, My Little Pony, Nerf, Transformers a další. Několikrát do roka Sparkys vydává sezónní Sparkys katalog. Setkat se tak můžeme například s vánočním katalogem Sparkys, katalogem s nabídkou kostýmů nebo v létě s akční nabídkou zboží na zahradu.

Pokud nakupujete ve Sparkys často, zvažte vstup do věrnostního klubu Sparkys. Registrace je zdarma a v Klubu království hraček na vás čekají výhody za každý nákup. Nezapomeňte také sledovat Sparkys slevy, kde se dozvíte o akčních nabídkách, výprodejích, slevách a nejnovějších slevových kupónech.

Podobné obchody jako Sparkys s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Sparkys?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se