PROVIDENT

PROVIDENT

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě PROVIDENT

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu PROVIDENT.

O obchodu PROVIDENT

Provident Financial je britská finanční společnost poskytující spotřebitelské půjčky. Jedná se o nebankovní společnost. Dceřinou firmou je International Personal Finance, která má centrálu ve Velké Británii. Společnost působí již v 11 zemích: Česká republika, Polsko, Maďarsko, Mexiko, Rumunsko, Litva, Španělsko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Austrálie. V České republice působí již od roku 1997. V roce 2018 získal Provident licenci od České národní banky. Nabízí především bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků.

Půjčka Provident

Půjčit si můžete od 3 000 Kč až do 130 000 Kč. Půjčku si můžete navíc rozšířit o balíček doplňkových služeb Plus. V rámci balíčku Plus můžete získat různé výhody jakou jsou: poskytnutí a splacení půjčky v hotovosti, ochrana před poplatky z prodlení, splátkové prázdniny nebo pomoc osobního finančního asistenta v průběhu splácení. Peníze budete mít ihned k dispozici. Na Provident.cz si můžete prohlédnout tabulku s rozdíly mezi variantami nebo se můžete dotázat na čísle 800 153 153 (Po - Pá: 8:00 - 20:00).

Půjčka 10+1 

Půjčit si můžete až 40 000 Kč. Nemusíte si lámat hlavu s tím, kolik přeplatíte. U této půjčky zaplatíte vždy pouze jednu splátku navíc. Půjčku splácíte tedy 11 měsíců a můžete ji kdykoliv předčasně splatit bez dalších nákladů. I u této půjčky můžete využít balíček Plus. Tím získáte navíc možnost půjčky v hotovosti, splátkové prázdniny (možnost odložit jednu splátku), ochrana před poplatky z prodlení. Poslední výhodou v balíčku Plus je, že v případě úmrtí se dluh nepřenáší na případné dědice. 

Půjčka Creditea

Creditea je rychlá a chytrá finanční rezerva. Provident Vám schválí maximální výši, pak je jen na Vás, zda půjčku vyčerpáte celou nebo postupně. Peníze můžete vrátit za den nebo třeba za 3 roky. Termín vrácení celé částky je zapsán v nabídce. Peníze můžete čerpat opakovaně. Čerpání a splácení probíhá přes Váš bankovní účet. 

Obrázek


Kontakty

V případě dotazů neváhejte Provident kontaktovat na čísle 800 153 153. Se vším Vám rádi poradí.

Podobné produkty můžete zakoupit také na Slovensku na HomeCredit.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O PROVIDENT

Neočekávané výdaje nás dokážou nemile překvapit. S půjčkou od Providentu dokážete i takovou situaci zdárně vyřešit. K dispozici jsou Vám různé půjčky a můžete si vybrat tu nejlepší pro Vás. Navíc můžete získat spoustu výhody s balíčkem Plus.

Podmínky nákupu

Odměnu lze získat za první schválenou půjčku.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

PROVIDENT v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 975  zpět z ceny nákupu v obchodě PROVIDENT?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se