Obchody / Služby / PROVIDENT O PROVIDENT -

PROVIDENT

O obchodu PROVIDENT

Provident Financial je britská finanční společnost poskytující spotřebitelské půjčky. Jedná se o nebankovní společnost. Dceřinou firmou je International Personal Finance, která má centrálu ve Velké Británii. Společnost působí již v 11 zemích: Česká republika, Polsko, Maďarsko, Mexiko, Rumunsko, Litva, Španělsko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Austrálie. V České republice působí již od roku 1997. V roce 2018 získal Provident licenci od České národní banky. Nabízí především bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků.

Půjčka Provident

Půjčit si můžete až 170 000 Kč. Půjčku si můžete navíc rozšířit o balíček doplňkových služeb Plus. V rámci balíčku Plus můžete získat různé výhody jakou jsou: poskytnutí a splacení půjčky v hotovosti, ochrana před poplatky z prodlení, splátkové prázdniny nebo pomoc osobního finančního asistenta v průběhu splácení. Peníze budete mít ihned k dispozici. Na Provident.cz si můžete prohlédnout tabulku s rozdíly mezi variantami nebo se můžete dotázat na čísle 800 153 153 (Po - Pá: 8:00 - 20:00).

Půjčka 10+1 

Půjčit si můžete až 30 000 Kč. Nemusíte si lámat hlavu s tím, kolik přeplatíte. U této půjčky zaplatíte vždy pouze jednu splátku navíc. Půjčku splácíte tedy 11 měsíců a můžete ji kdykoliv předčasně splatit bez dalších nákladů. I u této půjčky můžete využít balíček Plus. Tím získáte navíc možnost půjčky v hotovosti, splátkové prázdniny (možnost odložit jednu splátku), ochrana před poplatky z prodlení. Poslední výhodou v balíčku Plus je, že v případě úmrtí se dluh nepřenáší na případné dědice. 

Půjčka Creditea

Creditea je rychlá a chytrá finanční rezerva. Provident Vám schválí maximální výši, pak je jen na Vás, zda půjčku vyčerpáte celou nebo postupně. Peníze můžete vrátit za den nebo třeba za 3 roky. Termín vrácení celé částky je zapsán v nabídce. Peníze můžete čerpat opakovaně. Čerpání a splácení probíhá přes Váš bankovní účet. 

Obrázek


Kontakty

V případě dotazů neváhejte Provident kontaktovat na čísle 800 153 153. Se vším Vám rádi poradí.

Podobné produkty můžete zakoupit také na Slovensku na HomeCredit.sk.

Obchody, kde vás odměníme

O PROVIDENT

Neočekávané výdaje nás dokážou nemile překvapit. S půjčkou od Providentu dokážete i takovou situaci zdárně vyřešit. K dispozici jsou Vám různé půjčky a můžete si vybrat tu nejlepší pro Vás. Navíc můžete získat spoustu výhody s balíčkem Plus.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod PROVIDENT.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se