Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Využít služeb lékárny potřebuje čas od času každý. Ať už se jedná o kašel, sužující bolest hlavy nebo touhu podpořit zdraví vhodnými potravinovými doplňky, pomoc najdete právě v lékárně. Pokud navíc můžete pořídit léky za výhodnější cenu, je to příjemný bonus. Lékárna Dr. Max si svých zákazníků...
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Dr.Max leták informace

Všechny platné Dr.Max letáky a na jednom místě! Dr.Max leták pro tento i příští týden. Dr.Max vydává letáky pravidelně 1x měsíčně a zasílá je zagistrovaným zákazníkům. Dr.Max letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Letáky nabízejí akční ceny nejen pro členy klientského klubu Dr.Max. Pokud Vám leták nechodí do schránky nezoufejte, u nás najdete Dr.Max leták online. Prolistujte si Dr.Max leták na květen, prosinec nebo na jiný měsíc.

Společnost Dr.Max je, se svými více než čtyřmi sty Dr.Max pobočkami, největší lékárenskou sítí na území České republiky. Lékárny Dr.Max se v každém tuzemském kraji nacházejí převážně v obchodních centrech a mají otevírací dobu od pondělí do neděle od 8:00 až do 20:00. V Praze a v Brně mají dokonce vybrané Dr.Max lékárny otevřeno nonstop. V Nučicích u Prahy a v Brně najdeme laboratoře Dr.Max, kde se léčiva včetně individuálně připravovaných přípravků připravují.

Sortiment lékárny Dr.Max zahrnuje volně prodejné léky proti bolesti, při rýmě, kašli, nachlazení, vitamíny, léky na alergii, homeopatika, minerály, doplňky stravy, pomůcky pro matky a děti jako lahvičky, dudlíky, kousátka, chůvy, kojenecké potřeby, hračky a další. Dr.Max dále nabízí repelenty, opalovací krémy, regenerační přípravky, čaje, speciální výživu pro osoby s nesnášenlivostí lepku nebo laktózy, výživu pro diabetiky, bandáže, tejpy, obinadla, náplasti, obvazy, glukometry, tlakoměry, teploměry, infračervené lampy, autolékárničky veterinární přípravky, přírodní drogerii a další. Pravidelné akční nabídky zboží najdete v Dr.Max letáku. Dr.Max aktuální leták si můžete prolistovat online na těchto stránkách. Při této příležitosti se koukněte také na letákovou nabídku PharmaPoint či na akční letáky Medifin a letáky BENU lékárny!

Lékárny Dr.Max mají i svou privátní značku Dr.Max. V lékárně a v Dr.Max e-shopu najdeme více než pět set produktů Dr.Max například doplňky stravy, zdravotnické pomůcky nebo dermokosmetiku. Exkluzivně v Dr.Max lékárně také zakoupíte francouzskou dermokosmetiku Uriage.

Kromě výběru zboží z Dr.Max akčního letáku můžete nakupovat výhodněji i díky programu Karta výhod Dr.Max. Držitelé karty mohou dvakrát ročně využít on-line lékařskou konzultaci zdarma a také na ně čekají speciální slevy a slevové kupóny. Mimo to každý zákazník, který si objedná na Dr.Max e-shopu nad 999 Kč získá dopravu zdarma. Pokud máte Dr.Max lékárnu v blízkosti, můžete si zboží i objednat online a osobně vyzvednou.

Víte, že za podobné zboží můžete i v dalších lékárnách utrácet mnohem méně peněz? Stačí si pohlídat akční Pilulka leták a BENU lékárna leták. Některé lékařské produkty nakoupíte také v Drogeriích. I tady můžete šetřit, třeba díky Teta drogerie letáku.