Aktuální letáky a letáky na příští týden BENU Lékárna

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Využít služeb lékárny potřebuje čas od času každý. Pokud navíc můžete pořídit léky za výhodnější cenu, je to příjemný bonus. Pro věrné zákazníky je v lékárnách Dr. Maxe připraven věrnostní program - Karta výhod, díky němu svým zákazníkům nabízí široký výběr zboží, nízké ceny, slevy na doplatky...

Archiv letáků

Informace o letácích BENU Lékárna 

Všechny platné BENU Lékárna letáky na jednom místě! BENU Lékárna leták pro tento i příští týden. Letáky vycházejí pravidelně 1x měsíčně. Letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Kromě běžného letáku Benu lékárna i jednou měsíčně vydává i BENU Lékárna leták pro e-shop. Akční zboží z tohoto letáku lze objednat pouze v internetovém obchodě. Prolistujte si oba letáky z pohodlí domova, u nás najdete všechny online leták BENU Lékárna.

Benu lékárna

Vznik BENU lékárny

BENU lékárna nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky nebo zdravotnických pomůcek. Název BENU a logo symbolizují život a energii podle mytologického ptáka BENU, který pochází ze starověkého Egypta. Po Evropě najdeme více než 1 200 lékáren BENU v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Nizozemí, v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Srbsku, Černé Hoře a ve Švýcarsku.

V tuzemsku se nachází více než 200 kamenných lékáren a internetová lékárna. Společnost vydává každý měsíc akční leták s aktuální nabídkou a také BENU leták, který platí pouze v BENU e-shopu.

Většina prodejen funguje i jako výdejní místo pro objednávky z eshopu benu.cz. Ušetříte tak za poštovné a navíc můžete ušetřit s cenami, které na internetovém obchodu mohou být nižší než v lékárně. Největší výhodou ale zůstává pohodlný výběr a nákup z pohodlí domova.

Široký výběr léků i kosmetiky

BENU lékárna nabízí léky na předpis, volně prodejné léky na chřipku a nachlazení, na klouby, alergii, doplňky stravy, vitamíny, čaje a bylinky, přípravky do koupele nebo hygienické potřeby. Koupit zde ale můžete i parfémy, opalovací krémy, přípravky na péči o vlasy, kůži, kosmetiku, dětskou a kojeneckou výživu, produkty pro péči o dítě, potřeby pro psy, kočky a ostatní zvířata, zdravotnické pomůcky jako lékárničky, oblečení a obuv, potřeby pro diabetiky, zdravotnické přístroje, ortopedické pomůcky a další. V BENU lékárnách nechybí ani zdravá výživa, vybírat můžete například z bezlepkových potravin, biopotravin nebo výživy pro sportovce.

Kvalifikovaný personál Vám ochotně pomůže vybrat to pravé pro Vaše zdraví.

Pravidelní zákazníci si mohou nechat v lékárně zdarma vyhotovit věrnostní kartu BENU, se kterou vstoupíte do věrnostního programu BENU Plus. S kartou bude moci váš lékárník hlídat vaše a celé vaší rodiny lékové interakce (vzájemné působení léků a doplňků stravy). Kromě toho za každou utracenou korunu v BENU lékárně, získáte na kartu jeden bod. Body pak můžete vyměnit za různé odměny a slevy. Na členy klubu také čekají slevové kupóny šité na míru nebo výhodnější ceny na vybrané produkty. Navíc pokud v internetovém obchodě nakoupíte nad 1 499 Kč, získáte dopravu zdarma. Akce platí i pro ty, kteří nejsou členové věrnostního klubu. Nepřehlédněte ani Dr. Max leták, se kterým nakoupíte výhodně léky všeho druhu.

Podobné obchody jako BENU Lékárna s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě BENU Lékárna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se