Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Využít služeb lékárny potřebuje čas od času každý. Ať už se jedná o kašel, sužující bolest hlavy nebo touhu podpořit zdraví vhodnými potravinovými doplňky, pomoc najdete právě v lékárně. Pokud navíc můžete pořídit léky za výhodnější cenu, je to příjemný bonus. Lékárna Dr. Max si svých zákazníků...
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Lékárny

BENU Lékárna leták informace

Všechny platné BENU Lékárna letáky na jednom místě! BENU Lékárna leták pro tento i příští týden. BENU Lékárna vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. BENU Lékárna letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Kromě běžného letáku Benu lékárna i jednou měsíčně vydává i BENU Lékárna leták pro e-shop. Akční zboží z tohoto letáku lze objednat pouze v internetovém obchodě. Prolistujte si oba letáky z pohodlí domova, u nás najdete všechny BENU Lékárna letáky online.

BENU lékárna nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky nebo zdravotnických pomůcek. Název BENU a logo symbolizují život a energii podle mytologického ptáka BENU, který pochází ze starověkého Egypta. Po Evropě najdeme více než 1 200 lékáren BENU v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Nizozemí, v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Srbsku, Černé Hoře a ve Švýcarsku.

V tuzemsku se nachází více než 200 kamenných lékáren BENU a internetová lékárna. Společnost vydává každý měsíc BENU lékárna akční leták s aktuální nabídkou a BENU leták, který platí pouze v BENU e-shopu.

BENU lékárna nabízí léky na předpis, volně prodejné léky na chřipku a nachlazení, na klouby, alergii, doplňky stravy, vitamíny, čaje a bylinky, přípravky do koupele, hygienické potřeby, parfémy, opalovací krémy, přípravky na péči o vlasy, kůži, kosmetiku, dětskou a kojeneckou výživu, produkty pro péči o dítě, potřeby pro psy, kočky a ostatní zvířata, zdravotnické pomůcky jako lékárničky, oblečení a obuv, potřeby pro diabetiky, zdravotnické přístroje, ortopedické pomůcky a další. V BENU lékárnách nechybí ani zdravá výživa, vybírat můžete například z bezlepkových potravin, biopotravin nebo výživy pro sportovce.

Pravidelní zákazníci si mohou nechat v BENU lékárně zdarma vyhotovit Lékovou kartu BENU se kterou vstoupíte do věrnostního programu BENU Plus. S kartou bude moci váš lékárník hlídat vaše a celé vaší rodiny lékové interakce (vzájemné působení léků a doplňků stravy). Kromě toho za každou utracenou korunu v BENU lékárně, získáte na kartu jeden bod. Body pak můžete vyměnit za různé odměny a slevy. Na členy klubu také čekají slevové kupóny šité na míru nebo výhodnější ceny na vybrané produkty. Navíc pokud v internetové obchodě nakoupíte nad 1 499 Kč, získáte dopravu zdarma. Akce platí i pro ty, kteří nejsou členové BENU klubu. Nepřehlédněte ani Dr. Max leták, se kterým nakoupíte výhodně léky všeho druhu.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1810 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo