Bambule leták informace

Všechny platné Bambule letáky na jednom místě! Hračkářství Bambule vydává letáky pravidelně 4x ročně a jejich platnost je většinou dva měsíce. Kromě toho vychází čtyřikrát do roka Bambule katalog zaměřený například na vánoční zboží. Nakupujte v království hraček výhodně, prolistujte si Bambule leták online.

Bambule nabízí široký sortiment hraček pro kluky i holky. Hračkářství Bambule provozuje firma Alltoys, která se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem hraček.

Prodejny Bambule Království hraček najdeme například v Brně, Černošicích, Českých Budějovicích, Děčíně, Dolních Břežanech, Hradci Králové, Jenišově, Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Opavě, Plzni, v Praze, Průhonicích, Říčanech u Prahy a Teplicích. Kromě toho jsou po celé České republice i prodejny Bambule Partner.

Bambule nabízí auta, figurky, zvířátka, LEGO, vláčky, lodě, letadla, dětské pistole, spinnery, panenky, hračky pro vývoj dětí, odrážedla, chrastítka, hrací desky, hračky do vany, zahradní domky pro děti, skluzavky, houpačky, trampolíny, koloběžky, stavebnice, puzzle, společenské hry, kreativní a naučené zboží, dětskou kosmetiku, dětské oblečení a další. Na prodejnách a v Bambule e-shopu najdeme produkty známých značek jako například Barbie, Winx, Monster, LEGO, Nerf, Fisher Price nebo Disney. Pokud si zboží objednáte v internetovém obchodě, můžete si ho vyzvednou přímo na některé z Bambule prodejen.

Na pravidelné akční nabídky hraček z Bambule upozorňuje Bambule leták, který si můžete prolistovat na našich stránkách. Kromě toho vám přinášíme i aktuální Bambule katalog. Katalog je platný podle aktuálního období, například letní katalog nebo katalog s vánočním zbožím.

Pokud v hračkářství Bambule nakupujete často, vyplatí se vám vstoupit do Královského klubu. Členové klubu se mohou těšit z různých speciálních nabídek, odměn a výhod například dukáty za každý nákup, speciální klubové ceny, akční nabídky, odměny za nákup, dárky k narozeninám a další královské výhody. Pokud chcete ušetřit ještě více, nenechte si ujít slevy a slevové kupóny Bambule.

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bambule?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.