TEREZIA COMPANY slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 7,5 % na vše v obchodě TEREZIA COMPANY.

Platí do 30.05.2020

 

Nemáte rádi chemické koktejly a věříte, že nejlépe se o naše zdraví postará příroda? Česká firma Terezia Company...

TEREZIA COMPANY

30.05.2020

O obchodu TEREZIA COMPANY

Nemáte rádi chemické koktejly a věříte, že nejlépe se o naše zdraví postará příroda? Česká firma Terezia Company s vámi tento názor do puntíku sdílí! Pohybuje se na trhu již více než pětadvacet let a vyrábí doplňky stravy pro vaše zdraví i krásu jen z přírodních a výhradně českých hub a rostlin striktně bez chemických barviv, konzervantů a regulátorů chuti.

Zdraví prospěšné houby a rostliny

Mezi zdroje jejich kouzel patří z hub hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá a z rostlin rakytník řešetlákový, šípek, černý bez, meruňka. Jejich výrobky najdete vždy pod hlavičkou TEREZIA100 – to je pro vás záruka čistě přírodního původu a naprosté nezávadnosti produktu.

Důkladná kontrola všech výrobků

Všechny dostupné suroviny používané při výrobě výrobků společnosti Terezia Company pocházejí výhradně z tuzemska nebo států Evropské unie s jasně uvedeným původem. Produkty se vyrábějí na území České republiky. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole podle platných právních norem. Všechny jejich produkty prochází schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu o bezpečnosti pro lidské zdraví a jsou také notifikovány Ministerstvem zdravotnictví Každá šarže je podložena laboratorním rozborem.

Široký sortiment pro zdravý a spokojený život

Kromě doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a léčivých rostlin, vám Terazia company nabízí přírodní kosmetiku pro vaši pleť nebo přírodní zeleninové kořenicí směsi VEGI a VEGI BIO. Takže se jejich produkty postarají jak o vnitřek, tak i o vnějšek vašeho těla. Zároveň zde můžete zakoupit i knihy o zdravém stravování, abyste se na téma zdravý životní styl stali odborníky. Ke zdokonalení svých kuchařských schopností můžete využít recepty uvedené na jejich stránkách.

Podobné obchody

Recenze TEREZIA COMPANY

5.0

mamka

25.12.2017 5.0

mám ráda výrobky Terezia company

Honza

01.08.2017 5.0

Skvělé doplňky stravy, příjemný zákaznický servis a rychlé dodání.

Jiří P.

28.07.2017 5.0

jako vždy spokojeni

Kateřina K.

02.03.2019 5.0

Renata P.

07.06.2018 5.0

O TEREZIA COMPANY

Nemáte rádi chemické koktejly a věříte, že nejlépe se o naše zdraví postará příroda? Česká firma Terezia Company s vámi tento názor do puntíku sdílí! Pohybuje se na trhu již více než pětadvacet let a vyrábí doplňky stravy pro vaše zdraví i krásu jen z přírodních a výhradně českých hub a rostlin striktně bez chemických barviv, konzervantů a regulátorů chuti.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.