Pepco leták informace

Všechny platné Pepco letáky na jednom místě! Pepco leták pro tento i příští týden. Pepco rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Pepco letáky platí většinou od pátku do čtvrtka přespříštího týdne. V letáku vždy objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a věcí pro děti. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete Pepco leták online.

Pepco je oblíbená diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za skvělé ceny. První prodejny byly otevřeny v roce 2004 v Polsku. Od roku 2013 se začaly obchody Pepco objevovat i v České republice a na Slovensku a od roku 2015 navíc i v Rumunsku a Maďarsku. V roce 2016 byla otevřena prodejna s pořadovým číslem 1 000. Roku 2017 se Pepca dočkali i v Chorvatsku a Slovinsku. Nyní po Evropě najdeme více jak 1 200 Pepco prodejen.

V Čechách se Pepco stalo nejoblíbenějším prodejcem dětského oblečení. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům za ty nejnižší možné ceny produkty určené ke každodennímu použití, například oblečení pro celou rodinu, příslušenství do domácnosti, hračky a potřeby pro děti nebo bytové doplňky a dekorace. Mimo to Pepco nabízí školní potřeby, kosmetiku nebo zajímavé sezonní zboží. To nejlepší na Vánoce, Velikonoce, Halloween nebo zahradní nářadí a další zajímavé kousky na zahrádku vždy najdeme v aktuálním Pepco letáku.

Diskont si pro své zákazníky připravil i plno inspirace na svém blogu. Dozvíte se například jaké trendy zrovna letí, jak si zútulnit pokoj, zabavit děti a další tipy, triky, návody a recepty. Inspiraci můžete načerpat i na prodejnách, v České republice v současné době najdeme více jak 140 Pepco prodejen. Pepco je otevřeno ve větších městech jako je Praha, Plzeň, Brno, Pardubice, Ostrava, České Budějovice, ale i v menších městech, například na Příbrami, v Kolíně, Písku, Jihlavě a dalších.

Pepco získalo i plno ocenění a vyznamenání za kvalitu, popularitu, důvěru i renomé. Není divu, že měsíčně v Pepcu nakoupí více jak 11 milionů zákazníků. Většina prodejen má otevírací dobu od 8:00 do 19:00, některé od 9:00 do 20:00. Na co se můžete těšit najdete vždy v novém Pepco akčním letáku. Aktuální Pepco leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.