Aktuální letáky a letáky na příští týden Pepco

Archiv letáků

Pepco leták informace

Všechny platné Pepco letáky na jednom místě! Leták Pepco pro tento i příští týden. Pepco rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Pepco letáky platí většinou od pátku do čtvrtka přespříštího týdne. V letáku vždy objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a věcí pro děti. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete Pepco leták online. Navštivte oblíbenou Pepco prodejnu.

Pepco - historie a vývoj obchodu

Pepco je oblíbená diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za skvělé ceny. První prodejny byly otevřeny v roce 2004 v Polsku. Od roku 2013 se začaly obchody Pepco objevovat i v České republice a na Slovensku a od roku 2015 navíc i v Rumunsku a Maďarsku. V roce 2016 byla otevřena prodejna s pořadovým číslem 1 000. Roku 2017 se Pepca dočkali i v Chorvatsku a Slovinsku. Nyní po Evropě najdeme více jak 1 200 Pepco prodejen.

Nabídka zboží za nízké ceny

V Čechách se Pepco stalo nejoblíbenějším prodejcem dětského oblečení - neomezujte se tedy třeba pouze na aktuální Kik leták! Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům za ty nejnižší možné ceny produkty určené ke každodennímu použití, například oblečení pro celou rodinu, příslušenství do domácnosti, hračky a potřeby pro děti nebo bytové doplňky a dekorace. Mimo to Pepco nabízí školní potřeby, kosmetiku nebo zajímavé sezonní zboží. To nejlepší na Vánoce, Velikonoce, Halloween nebo zahradní nářadí a další zajímavé kousky na zahrádku vždy najdeme v aktuálním Pepco letáku.

Pepco blog a seznam prodejen

Diskont si pro své zákazníky připravil i plno inspirace na svém blogu. Dozvíte se například jaké trendy zrovna letí, jak si zútulnit pokoj, zabavit děti a další tipy, triky, návody a recepty. Inspiraci můžete načerpat i na prodejnách, v České republice v současné době najdeme více jak 140 Pepco prodejen. Pepco je otevřeno ve větších městech jako je Pepco Praha, Pepco Brno, Pardubice, Ostrava, České Budějovice, ale i v menších městech, například na Příbrami, v Kolíně, Písku, Jihlavě a dalších. Zatím není k dispozici Pepco eshop, ale třeba se do budoucna zákazníci dočkají.

Pepco otevírací doba

Pepco získalo i plno ocenění a vyznamenání za kvalitu, popularitu, důvěru i renomé. Není divu, že měsíčně v Pepcu nakoupí více jak 11 milionů zákazníků. Většina Pepco prodejen má otevírací dobu od 8:00 do 19:00, některé od 9:00 do 20:00. Na co se můžete těšit najdete vždy v novém Pepco akčním letáku. Aktuální Pepco leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce, prohlédněte si ho stejně, jako akční nabídku Lidl letáku.