Pepco aktuální leták na tento týden

Archiv letáků

Pepco leták informace

Všechny platné Pepco letáky na jednom místě! Leták Pepco pro tento i příští týden. Pepco rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Pepco letáky platí většinou od pátku do čtvrtka přespříštího týdne. V letáku vždy objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a věcí pro děti. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete Pepco leták online. Navštivte oblíbenou Pepco prodejnu.

Pepco - historie a vývoj obchodu

Pepco je oblíbená diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za skvělé ceny. První prodejny byly otevřeny v roce 2004 v Polsku. Od roku 2013 se začaly obchody Pepco objevovat i v České republice a na Slovensku a od roku 2015 navíc i v Rumunsku a Maďarsku. V roce 2016 byla otevřena prodejna s pořadovým číslem 1 000. Roku 2017 se obchody rozšířily také do Chorvatska a Slovinska. Hned další rok se přidalo Lotyšsko a Estonsko a v roce 2019 navíc Bulharsko. Nyní po Evropě najdeme více než  1 700 Pepco prodejen.

Nabídka zboží za nízké ceny

Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům za ty nejnižší možné ceny produkty určené ke každodennímu použití, například oblečení pro celou rodinu, příslušenství do domácnosti, hračky a potřeby pro děti nebo bytové doplňky a dekorace. Mimo to Pepco nabízí školní potřeby, kosmetiku nebo zajímavé sezónní zboží. To nejlepší na Vánoce, Velikonoce, Halloween nebo zahradní nářadí a další zajímavé kousky na zahrádku vždy najdete v aktuálním Pepco letáku.

Pepco dětské oblečení

V Čechách se Pepco stalo nejoblíbenějším prodejcem dětského oblečení. Nabídka je opravdu široká. Pepco produkty si své zákazníky získaly hlavně poměrem cena/kvalita. Najdete tu stylové a dostupné oblečení a obuv s oblíbenými motivy pro děti jakéhokoliv věku. Kromě oblečení pak dětem vyberete i z nabídky hraček, deskových her nebo papírnictví.

Pořídit zde můžete také pepco povlečení pro celou rodinu či deky, které vybíráte z mnoha vzorů a motivů. Chcete zútulnit své obydlí krásnými kousky, které nezruinují vaší peněženku? Pepco má velké množství bytových dekorací - od kuchyňských potřeb, přes závěsy, úložné krabice, lucerny, věšáky, rámečky, košíky, taburet a mnoho dalšího. 

Pepco blog a seznam prodejen

Diskont si pro své zákazníky připravil i plno inspirace na svém blogu. Dozvíte se například, jaké trendy zrovna letí, jak si zútulnit pokoj, zabavit děti a další tipy, triky, návody a recepty. Inspiraci můžete načerpat i na prodejnách, v České republice v současné době najdeme přes  200  Pepco prodejen. Prodejny jsou otevřeny ve větších městech jako je Pepco Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, České Budějovice, ale i v menších městech, například Pepco Znojmo, Prostějov, Svitavy, Opava, Sokolov, Kladno, Třebíč, Trutnov a mnoho dalších. Zatím není k dispozici Pepco e-shop, ale třeba se do budoucna zákazníci dočkají.

Pepco otevírací doba

Pepco získalo i plno ocenění a vyznamenání za kvalitu, popularitu, důvěru i renomé. Není divu, že měsíčně v obchodech nakoupí více jak 15 milionů zákazníků. Většina prodejen má otevírací dobu od 8:00 do 19:00, některé od 9:00 do 20:00, případně až do 21:00. V novém letáku obchodu Pepco vždy najdete, na co se na prodejnách můžete těšit.  Aktuální Pepco leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce, stejně jako akční letáky dalších obchodů. Prodejny jsou pro vás dostupné po celé ČR. Níže najdete pár vybraných včetně jejich otevírací doby.

Pepco Praha

  • Nákupní centrum Eden - U Slavie 1527/68b, 100 00 Praha 10-Vršovice, otevírací doba: Po-ne 9-21 h
  • Galerie Butovice - Radlická 520/117, 158 00 Praha 5, otevírací doba: Po-ne 9-21 h
  • OC Novodvorská Plaza - Novodvorská 1800/136, 142 00 Praha 4, otevírací doba: Po-ne 9-21 h
  • Galerie Harfa - Českomoravská 2420/15a, 190 00 Praha 9, otevírací doba: Po-ne 9-21 h
  • Opatovská - Opatovská 1753/12, 149 00 Praha 11-Chodov, otevírací doba: Po-ne 9-20 h

Pepco Brno

  • OC Campus Square - Netroufalky 770, 625 00 Bohunice, otevírací doba: Po-ne 9-20 h
  • OC Olympia Brno - U Dálnice 777, 664 42 Modřice, otevírací doba: Po-ne 9-21 h
  • OC Javor - Nám. 28. dubna 1069/2, 635 00 Brno-Bystrc, otevírací doba: Po-pá 9-20 h, So-ne 9-17 h
  • NC Okružní - Okružní 732/5, 638 00 Brno-sever-Lesná, otevírací doba: Po-ne 9-20 h

Podobné obchody jako Pepco s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pepco.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se