Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

Albi leták informace

Všechny platné Albi katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte hry, dárky, přání a další originální zboží v oblíbeném obchodě. Nenechte si ujít akční nabídky produktů a informace o novinkách, které pro vás vytváříme z newsletterů. Prohlédněte si leták a Albi katalog online z pohodlí vašeho domova.

Historie společnosti Albi se začala psát už v roce 1991, kdy zakladatel firmy Antonín Kokeš začal prodávat pohlednice. Po nějaké době začal se spolužáky vytvářet i vlastní přáníčka a navázal spolupráci s největší americkou společností, která se specializuje na prodej dárkových produktů, firmou Hallmark. Postupem času se Albi stále rozvíjelo a kromě dárků začala společnost vyrábět i deskové hry, které jsou dnes velmi oblíbené.

Albi působí kromě České republiky i na Slovensku a v Polsku. U nás najdeme Albi prodejny v Praze, Plzni, Brně, Českých Budějovicích, Zlíně, Ostravě, Olomouci, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Mladé Boleslavy a v Jihlavě. Produkty Albi však najdete i v partnerských obchodech nebo je můžete zakoupit na Albi e-shopu.

Vybírejte z široké škály kreativních sad, dětských her, kvízů, rodinných her, vzdělávací her, karet, párty her, hlavolamů, dárků pro ženy, muže i děti, plyšových hraček, diářů, humorných dárků, papírových přání k narozeninám, svatbě a k dalším příležitostem. Už jste slyšeli o Albi tužce se kterou bude pro děti učení zábavnější? Jedná se o interaktivní tužku, kterou děti kliknou na obrázek nebo text, v knihách označených Kouzelné čtení, a dozvědí se nové informace.

Mrkněte se nové Albi produkty, které najdete v Albi katalogu. Nechte se inspirovat originálními dárky, kterými zaručeně potěšíte maminky, tatínky, babičky, dědečky, sourozence, kamarády, děti nebo kolegy v práci. Pokud chcete ušetřit nějakou korunu, prolistujte se Albi leták. V letáku na vás čekají speciální akce, informace o výprodejích a Albi slevy.

Albi také pomáhá lidem i přírodě. Stará se například o životní prostřední v rámci akce Albiles, podílí se na rozvoji Broumovska, kde najdeme Albi sklady a továrnu a přispívá několika organizacím jako například Green Doors nebo Rozum a cit.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Albi?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.