Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Mall.cz leták informace

Všechny platné Mall.cz letáky na jednom místě! Mall.cz vydává letáky pravidelně několikrát týdně a platí většinou celý týden. Letáky jsou tvořeny z newsletterů a jsou tematicky stylizované podle akční nabídky. V jeden den může platit i několik akcí. U nás naleznete všechny nejnovější nabídky online.

Mall.cz provozuje v České republice internetový obchod a kamenné prodejny Mall.cz. Mall.cz je nákupní galerie, která se snaží nabídnout všechny druhy běžného spotřebního zboží například elektroniku, bílou techniku, hračky, počítače, mobilní telefony, sportovní potřeby a další zboží. Společnost Internet Mall byla založena v roce 2000 pod názvem bilezbozi.cz Ondřejem Frycem, Petrem Burcalem a Janem Menšíkem. Od roku 2015 Mall.cz patří investiční skupině Rockaway. V České republice Mall.cz patří k jedním z největších e-shopů. Firma působí i na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku, Slovinsku a v Chorvatsku.

Na Mall.cz e-shopu seženete malé i velké spotřebiče a bílou techniku vybavení do kuchyně, nábytek, motrace, bytový textil a koberce, doplňky do koupelny, interiérové doplňky, pomůcky na skladování, svítidla a žárovky, zavazadla, televizory, audio, video, meteostanice a teploměry, notebooky, počítače, e-book čtečky, projektory, tiskárny, tablety, fotoaparáty a kamery, mobilní telefony, navigace, zboží do dílny a na zahradu, chovatelské potřeby, kosmetiku, parfémy, doplňky stravy, drogerii, úklidové potřeby, prací prostředky, hračky, školní batohy a aktovky, produkty pro péči o dítě, oblečení, obuv, tašky a kabelky, sportovní potřeby, auto a moto potřeby, knihy, zážitkové poukazy, hudební nástroje, herní konzole, hry a spoustu dalšího. Vybírat můžete z více než 160 tisíc druhů zboží. Kvalitní elektro najdete i v podobných obchodech. Mrkněte se, co nabízí Euronics leták, leták Electro World a OKAY leták

O pravidelných akcích informuje Mall leták. Mall.cz aktuální leták pro tento týden pro vás připravujeme na těchto stránkách. Zboží si můžete vyzvednou na Mall.cz prodejnách v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Liberci, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, v Praze, Ústí nad Labem a ve Zlíně nebo nechat zaslat na vaši adresu. Pokud nakoupíte na Mall.cz zboží v hodnotě nad 1 000 Kč získáte dopravu zdarma. Zajímá vás, jak ušetřit při nakupování v Mall.cz internetovém obchodě? Přečtěte si naše tipy, kde najít aktuální a platné slevové kódy Mall.cz.

Podobné obchody jako Mall.cz s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Mall.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se