Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Euronics leták informace

Všechny platné Euronics letáky na jednom místě! Euronics leták pro tento i příští týden. Euronics rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Euronics letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelného letáku Euronics vydává i časopis Inspirace. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Euronics leták online.

Společnost Euronics ČR je dceřinou společností Euronics International založenou v Amsterdamu v roce 1990. V současné době je skupina rozšířena i do dalších 35 zemí. Prodejny najdeme například v Rakousku, Dubaji, České republice, Dásnku, Egyptě, Francii, Německu. Irsku, Itálii, Polsku, Portugalsku, Rusku, na Slovensku, Švýcarsku, Španělsku, ve Velké Británii a dalších.

Spoluzakladatelem české firmy je společnost HP Tronic Zlín. Na českém trhu se společnost objevila v roce 1999, od té doby se síť rozrostla na více než 120 kamenných obchodů Euronics, které nabízejí velké i malé spotřebiče, televize, video, audio, notebooky, počítače, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, navigace, zahradní techniku, elektrické nářadí, stroje a různé příslušenství. Akční ceny produktů vám díky aktuálnímu letáku Euronics nikdy neutečou. Uvažujete-li o nákupu nových elektrospotřebičů nebo elektrozařízení, určitě si nenechejte ujít ani letákovou nabídku Planeo, letáky Proton či akční letáky Okay.

Euronics kromě letáku vydává i časopis Inspirace, který je k dostání na každé pobočce Euronics. Jak už název napovídá, v časopise na vás čeká spousta inspirace, novinek, vychytávek, tipů a rad. Časopis vychází čtyřikrát ročně a je tematicky stylizovaný podle aktuálního ročního období. Leták i časopis pro vás připravuje online na této stránce.

Zboží lze kromě kamenné prodejny zakoupit i na Euronics e-shopu. Společnost garantuje nejlepší cenu. Pokud stejné zboží, která si u Euronics zakoupíte, najdete v konkurence levněji, rozdíl v ceně dostanete zpět. Zájemci si také mohou nechat na prodejně vystavit Euronics kartu, která funguje jako úvěr. S kartou můžete nakoupovat i na e-shopu. Firma na nákup Euronics kartou vrací pět procent ze všech nákupů zpět.

Na prodejnách na vás čeká vyškolený personál, který vám ochotně pomůže s výběrem zboží. Kromě elektroniky Euronics nabízí i doplňkové služby jako je pojištění, prodloužená záruka, nákup na splátky nebo dopravu zboží.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Euronics.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.