Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Informace o letácích Euronics 

Všechny platné Euronics letáky na jednom místě! Euronics leták pro tento i příští týden. Euronics rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelného letáku Euronics vydává i časopis Inspirace. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Euronics.

Euronics prodejna

O Euronics

Společnost Euronics ČR je dceřinou společností Euronics International založenou v Amsterdamu v roce 1990. V současné době je skupina rozšířena i do dalších 35 zemí. Prodejny najdeme například v Rakousku, Dubaji, České republice, Dásnku, Egyptě, Francii, Německu. Irsku, Itálii, Polsku, Portugalsku, Rusku, na Slovensku, Švýcarsku, Španělsku, ve Velké Británii a dalších.

Spoluzakladatelem české firmy je společnost HP Tronic Zlín. Na českém trhu se společnost objevila v roce 1999, od té doby se síť rozrostla na více než 120 kamenných obchodů Euronics, které nabízejí velké i malé spotřebiče, televize, video, audio, notebooky, počítače, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, navigace, zahradní techniku, elektrické nářadí, stroje a různé příslušenství. Desítky kamenných obchodů disponují třemi velkými sklady, autodopravou a eshopem a jsou typické svými kvalitními službami. 

Názor zákazníků je důležitý. Za tím si stojí i řetězec Euronics. Po nákupu, reklamaci či stornu objednávky Vám přijde dotazník spokojenosti. Sem můžete sepsat své pozitivní i negativní zkušenosti s obchodem. 

Aktuální akce

Akční ceny produktů vám díky aktuálnímu letáku Euronics nikdy neutečou. Kromě letáku pravidelně vychází i časopis Inspirace, který je k dostání na každé pobočce. Jak už název napovídá, v časopise na vás čeká spousta inspirace, novinek, vychytávek, tipů a rad. Časopis vychází čtyřikrát ročně a je tematicky stylizovaný podle aktuálního ročního období. Leták i časopis pro vás připravuje online na této stránce.

Zboží lze kromě kamenné prodejny zakoupit i na Euronics e-shopu. Společnost garantuje nejlepší cenu. Pokud stejné zboží, která si u zde zakoupíte, najdete u konkurence levněji, rozdíl v ceně dostanete zpět. Zájemci si také mohou nechat na prodejně vystavit Euronics kartu, která funguje jako úvěr. S kartou můžete nakupovat i na e-shopu. Firma na nákup s věrnostní kartou vrací pět procent ze všech nákupů zpět. Uvažujete-li o nákupu nových elektrospotřebičů nebo elektrozařízení, určitě si nenechejte ujít ani letákovou nabídku Planeo, letáky Proton či akční letáky Okay.

Na prodejnách na vás čeká vyškolený personál, který vám ochotně pomůže s výběrem zboží. Kromě elektroniky Euronics nabízí i doplňkové služby jako je pojištění, prodloužená záruka, nákup na splátky nebo dopravu zboží.

Podobné obchody jako Euronics s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Euronics.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se