Hornbach leták informace

Všechny platné Hornbach letáky na jednom místě! Hornbach leták pro tento i příští týden. Hornbach rozesílá letáky nepravidelně několikrát do roka do schránek všude, kde má prodejny. Horbach letáky platí většinou jeden měsíce nebo dva měsíce.

Hornbach také nepravidelně vydává i speciální tematické letáky například na osvětlení, nářadí nebo podlahy. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Hornbach leták online.

Nejnovější letáky

Archiv letáků

Hornbach je mezinárodní obchodní řetězec, který se specializuje na obor hobby. Historie podniku spadá až do druhé poloviny devatenáctého století, kdy pokrývačský mistr Michael Hornbach v Landau začal podnikat v řemeslnictví. Roku 1900 jeho syn Wilhelm rozšířil působení firmy o obchod se stavebninami. Největší převrat však nastal v roce 1968 kdy pravnuk zakladatel, Otmar Hornbach, otevřel první kombinovaný obchod pro stavbu a zahradu v Evropě. Od té doby se, mimo Německa, firma rozšířila i do Rakouska, Lucemburska, Nizozemska, Švédska, Švýcarska, Rumunska, na Slovensko a také do České republiky.

Na českém trhu se Hornbach objevil v roce 1998. Prodejny najdeme v Plzni, v Praze v Chuchli, v Řepích, na Černém Mostě, v Čestlicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a v Ostravě - Svinov a Vítkovice. Firma se zaměřuje na prodej stavebnin, dřeva, oken a dveří, podlahových krytin, obkladů a dlažeb, strojů, nářadí, železářství, kamen, radiátorů, klimatizací, věcí do kuchyně a koupelny, osvětlení, příslušenství na zahradu, barev, dekorací a dalších produktů. Celou nabídku najdete i online na Hornbach e-shopu.

Akční ceny produktů Hornbach přináší v aktuálním letáku. Na internetovém stránce Hornbach najdete také různé návody, které vás krok po kroku dovedou k položení podlahy, vyrobení kompostéru nebo třeba k tomu, jak si vybrat správný bazén. Na webu na vás také čekají plánovací pomocníci se kterými bude hračka naplánovat zahradu, podlahy a stěny nebo vybrat ideální barvy do ložnice.

Firma také ve svých prodejnách pořádá různé předváděcí akce na vybrané značky a nové produkty. Nejen na akcích vám vyškolení pracovníci rádi pomůžou a poradí. Hornbach se snaží nabízet svým zákazníků zboží za ty nejlepší možné ceny. Přesvědčit o tom se můžete třeba v akčním letáku, který pro vás připravujeme na této stránce. Určitě nepřehlédněte ani akční nabídku dalších obchodních řetězců s podobnou tématikou sortimentu - sledujte letáky OBI, letáky Bauhaus či letáky Baumax.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1281 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo