Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Informace o letácích Hornbach

Všechny platné Hornbach letáky na jednom místě! Hornbach leták pro tento i příští týden. Hornbach rozesílá letáky nepravidelně několikrát do roka do schránek všude, kde má prodejny. Horbach letáky platí většinou jeden měsíce nebo dva měsíce.

Řetězec také nepravidelně vydává i speciální tematické letáky například na osvětlení, nářadí nebo podlahy. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Hornbach.

Hornbach prodejna

O řetězci Hornbach

Hornbach je mezinárodní obchodní řetězec, který se specializuje na obor hobby. Historie podniku spadá až do druhé poloviny devatenáctého století, kdy pokrývačský mistr Michael Hornbach v Landau začal podnikat v řemeslnictví. Roku 1900 jeho syn Wilhelm rozšířil působení firmy o obchod se stavebninami. Největší převrat však nastal v roce 1968 kdy pravnuk zakladatel, Otmar Hornbach, otevřel první kombinovaný obchod pro stavbu a zahradu v Evropě. Od té doby se, mimo Německa, firma rozšířila i do Rakouska, Lucemburska, Nizozemska, Švédska, Švýcarska, Rumunska, na Slovensko a také do České republiky.

Prodejny

Na českém trhu se řetězec objevil v roce 1998. Prodejny najdeme v Plzni, v Praze v Chuchli, v Řepích, na Černém Mostě, v Čestlicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a v Ostravě - Svinov a Vítkovice. Firma se zaměřuje na prodej stavebnin, dřeva, oken a dveří, podlahových krytin, obkladů a dlažeb, strojů, nářadí, železářství, kamen, radiátorů, klimatizací, věcí do kuchyně a koupelny, osvětlení, příslušenství na zahradu, barev, dekorací a dalších produktů. Celou nabídku najdete i online na Hornbach e-shopu.

V prodejnách Vám také nabídnou profesionální služby jako je míchání barev nebo přířez. Zboží Vám pak mohou dovézt až domů, případně sestavit, nebo si můžete půjčit přívěs či dodávku a zboží si odvézt sami. Pro řemeslníky a živnostníky je tu speciální profiservis, kdy zákazník má v prodejně vlastní kontaktní osobu, která je mi k dispozici. Prodejny také disponují oddělením Drive In. To znamená, že si dojedete autem přímo k regálu a zboží můžete naložit. Vyhnete se tak složitému překládání zboží a náročnému nakládání nadměrných předmětů.

Akční ceny produktů řetězec přináší v aktuálním letáku. Na internetovém stránce Hornbach.cz najdete také různé návody, které vás krok po kroku dovedou k položení podlahy, vyrobení kompostéru nebo třeba k tomu, jak si vybrat správný bazén. Na webu na vás také čekají plánovací pomocníci, se kterými bude hračka naplánovat zahradu, podlahy a stěny nebo vybrat ideální barvy do ložnice.

Firma také ve svých prodejnách pořádá různé předváděcí akce na vybrané značky a nové produkty. Nejen na akcích vám vyškolení pracovníci rádi pomůžou a poradí. Hornbach se snaží nabízet svým zákazníků zboží za ty nejlepší možné ceny. Přesvědčit o tom se můžete třeba v akčním letáku, který pro vás připravujeme na této stránce. Určitě nepřehlédněte ani akční nabídku dalších obchodních řetězců s podobnou tématikou sortimentu - sledujte letáky OBI, letáky Bauhaus či letáky Baumax.

Podobné obchody jako Hornbach.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hornbach.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se