Informace o letácích Hornbach

Všechny platné Hornbach letáky na jednom místě! Hornbach leták pro tento i příští týden. Hornbach rozesílá letáky nepravidelně několikrát do roka do schránek všude, kde má prodejny. Horbach letáky platí většinou jeden měsíce nebo dva měsíce.

Řetězec také nepravidelně vydává i speciální tematické letáky například na osvětlení, nářadí nebo podlahy. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Hornbach.

Hornbach prodejna

O obchodu Hornbach.cz

Chystáte se oživit dům nebo zahradu? Napadl vás skvělý projekt, který vám bude váš soused závidět? V projektovém marketu Hornbach naleznete vše potřebné pro jeho úspěšnou realizaci. Kromě obřího výběru se můžete těšit na trvale nízké ceny a skvělý zákaznický servis, včetně poradenství. Nákupy v Hornbachu si zamiluje každý kutil. Naleznete zde vše pro kuchyně a koupelny, stavebniny, nářadí, elektrické nářadí, osvětlení, podlahové krytiny, žebříky, spojovací materiály, obrazy, stroje, nábytek, zahradnické potřeby, materiály pro vodoinstalace a elektroinstalace, rostliny, okna, barvy, tapety, potřeby pro domácí zvířata a vše ostatní, co kutil potřebuje. Celou nabídku najdete i online na Hornbach e-shopu.

Filozofie Hornbachu

Ve společnosti Hornbach je středem zájmu zákazník, který realizuje své projekty s většími vizemi. Naším nejdůležitějším cílem je takového zákazníka zaujmout. Toho se snažíme dosáhnout pomocí dokonalé souhry třech faktorů – široký výběr, cena a poradenství.

Zkušenost ukázala, že zákazníci Hornbachu očekávají nabídku zboží, která dovede přesvědčit jak kvalitou, tak také kvantitou. Ve velkoplošných prodejnách nabízí Hornbach výjimečný výběr zboží – a to vždy ve zcela nadprůměrném počtu.

Kromě nabídky zboží přesvědčí zákazníky i cenová politika, která Hornbachu umožnila upevnit si cenové vedení na trhu. Orientace na trvale nejnižší ceny místo slevových akcí či výhodných nákupů je známkou spolehlivosti. Na tom Hornbach buduje vzájemnou důvěru se svými zákazníky. Kromě toho zavedli i efektivní systém hospodaření se zbožím, který se stal základem pro optimální vytížení skladů a nakupování zboží přesně podle aktuální potřeby. To Hornbachu umožňuje nabízet zákazníkům zboží za ty nejlepší možné ceny.

V Hornbachu jsou přesvědčeni, že dlouhodobý vztah se zákazníkem lze navázat jen díky vysoce kvalitnímu poradenství. Kvalifikace zaměstnanců je tudíž rozhodujícím faktorem jejich úspěchu. Zaměstnanci Hornbachu jsou většinou řemeslníci, kteří představují rozhodující odbornou kvalifikaci. Kromě toho jim ale Hornbach nabízí podporu v profesním růstu a pořádá pro ně specializovaná školení, aby mohli odborně poradit každému zákazníkovi. Zároveň soustavně pracují na optimalizaci interních postupů.

Prodejny

Prodejny najdeme v Plzni, v Praze v Chuchli, v Řepích, na Černém Mostě, v Čestlicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a v Ostravě - Svinov a Vítkovice.

V prodejnách Vám také nabídnou profesionální služby jako je míchání barev nebo přířez. Zboží Vám pak mohou dovézt až domů, případně sestavit, nebo si můžete půjčit přívěs či dodávku a zboží si odvézt sami. Pro řemeslníky a živnostníky je tu speciální profi servis, kdy zákazník má v prodejně vlastní kontaktní osobu, která je mu k dispozici. Prodejny také disponují oddělením Drive In. To znamená, že si dojedete autem přímo k regálu a zboží můžete naložit. Vyhnete se tak složitému překládání zboží a náročnému nakládání nadměrných předmětů.

Akční ceny produktů řetězec přináší v aktuálním letáku. Na internetovém stránce Hornbach.cz najdete také různé návody, které vás krok po kroku dovedou k položení podlahy, vyrobení kompostéru nebo třeba k tomu, jak si vybrat správný bazén. Na webu na vás také čekají plánovací pomocníci, se kterými bude hračka naplánovat zahradu, podlahy a stěny nebo vybrat ideální barvy do ložnice.

Firma také ve svých prodejnách pořádá různé předváděcí akce na vybrané značky a nové produkty. Nejen na akcích vám vyškolení pracovníci rádi pomůžou a poradí. Hornbach se snaží nabízet svým zákazníků zboží za ty nejlepší možné ceny. Přesvědčit o tom může například akční leták Hornbach, který pro vás připravujeme na této stránce. Určitě nepřehlédněte ani akční nabídku dalších obchodních řetězců s podobnou tématikou sortimentu - sledujteletáky OBI, letáky Bauhaus či letáky Baumax.

Výhodné nakupování s Tipli

Nakupujte v obchodě Hornbach přes cashback portál Tipli. Díky cashbacku dostanete zpět určitou finanční částku. Je to jednoduché, protože za vaše nákupy vás Tipli odmění.

Podobné produkty jako mají v tomto obchodě, zakoupíte i v zahraničí. Podívejte se například na Hornbach.ro v Rumunsku nebo v Hornbach.sk na Slovensku.

Tu žlutou část bych také zrušil – možno nahradit filosofií z akčních cen, ta se nemění, zde se může vše několikrát do roka změnit a ani já to nemusím vědět – centrálním bodem je náš web, a jednotlivá oddělení hlásí změny přímo e-shopu.

Podobné obchody jako Hornbach s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hornbach.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se