Electro World leták informace

Všechny platné Electro World letáky na jednom místě! Electro World leták pro tento i příští týden. Electro World vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Electro World akční leták upozorňuje na pravidelné slevy a akce. Na papírový leták už nemusíte čekat, protože u nás si můžete prolistovat Electro World leták online.

Electro World je jedním z největších prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na tuzemský trh firma vstoupila v roce 2002. První prodejna byla otevřena v obchodním domě Metropole Zličín v Praze. Mateřskou společností Electro Worldu je slovenská firma NAY, a. s.

V Čechách najdeme celkem osmnáct prodejen Electro World, to v Brně, Českých Budějovicích, Čestlicích, Hradci Králové, v Karlových Varech, Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, v Plzni, v Praze a ve Zlíně. Prodejny mají otevírací dobu každý den od pondělí do pátku většinou od 9:00 do 21:00, některé jsou otevřeny pouze do 20:00. Pokud potřebujete poradit s výběrem zboží, odborný personál vám ochotně pomůže. Kromě kamenných prodejen lze zboží zakoupit i v Elektro World e-shopu, kde seženete ještě větší nabídku zboží.

Elektro World nabízí televize, satelity, set-top boxy, audio, video, notebooky, počítače, tablety, tiskárny, herní konzole a hry, softwary, EET pokladny, kabely a příslušenství, externí pevné disky, paměťové karty a čtečky, mobilní telefony, fotoaparáty, foto příslušenství, kamery, navigace, telefony a vysílačky, hodinky a meteostanice, pračky a sušičky, chladničky, mrazáky, myčky nádobí, sporáky a mikrovlnky, trouby a varné desky, vzduchotechniku a topení, vysavače, žehličky, šicí stroje, kávovary, rychlovarné konvice, výrobníky sody, kuchyňské roboty, mixéry, grily, parní hrnce, toustovače, kuchyňské nádobí a potřeby, holicí strojky, epilátory a zastřihávače, zubní kartáčky, osobní váhy, masážní přístroje, kosmetické doplňky, sekačky, náraří, zahradní techniku a další. Na pravidelné akční nabídky zboží upozorňuje Electro World leták.

Aby vám žádná akce nebo sleva neunikla, připravujeme pro vás Electro World aktuální leták tento týden na těchto stránkách. Nový leták Electro World vychází vždy na začátku kalendářního měsíce. Prohlédněte si také OKAY leták, Euronics leták a Planeo leták a neprošvihněte žádnou výhodnou nabídku elektroniky.

Podobné obchody jako Electro World s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Electro World.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se