Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Nakupujete rádi a pravidelně na Alza.cz nebo se k tomuto nákupu právě chystáte? Pak zbystřete svou pozornost. Alza pro vás totiž připravila balík zajímavých výhod v rámci speciálního věrnostního programu Alza Premium. Čtěte dál a zjistěte, jaké konkrétní výhody toto členství přináší.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

OKAY leták informace

Všechny platné OKAY letáky na jednom místě! OKAY leták pro tento i příští týden. OKAY rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. OKAY letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete OKAY leták online.

OKAY Elektro - historie a vývoj obchodu

Historie společnosti OKAY Elektro se začala psát v roce 1994, kdy byla firma založena Jindřichem Životským. Majitel společnosti vyhrál v roce 2014 soutěž EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Mimo Českou republiku OKAY najdeme i na Slovensku, kam firma expandovala v roce 2002. V současné době je v obou zemích otevřeno dohromady více než 140 prodejen a jedná se o největší síť prodejen v Čechách a na Slovensku. Mrkněte na elektro OKAY prodejny a jejich otevírací dobu.

OKAY - sortiment za dostupné ceny

OKAY nabízí převážně prodej elektra. V obchodech najdeme televize, audio a video příslušenství, zvonky, alarmy, trezory, meteostanice, měniče napětí, produkty pro chytrou domácnost, baterie, mobilní telefony, navigace, vysílačky, fotoaparáty, videokamery, dalekohledy, drony, fotorámečky, počítače, notebooky, tablety, čtečky, herní konzole, softwary, počítačové hry, pokladní systém EET, herní příslušenství, monitory, tiskárny, další počítačové doplňky, pračky, sušičky, myčky, ledničky, sporáky, kávovary, žehličky a spoustu dalších spotřebičů.

OKAY - vybavení pro dům, byt a zahradu

Od roku 2012, kdy došlo ke spojení s firmou JENA nábytek, najdeme v elektro OKAY kromě elektra i nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, dětského pokoje, předsíně, kanceláře, koupelny i zahradní nábytek. Jednou týdně pravidelně vychází akční leták OKAY, kde na vás čeká, stejně jako v letácích Proton, letákové nabídce Euronics či letákových nabídkách Planeo aktuální nabídka zboží za akční ceny. Produkty je možné zakoupit na prodejnách nebo online v OKAY e-shopu. Pokud chcete ušetřit, nakupte použité nebo rozbalené zboží v elektro OKAY bazaru, který najdete také v internetovém obchodě. Kromě toho webové stránky obchodu nabízejí spoustu inspirace, rad a tipů.

Společnost svým zákazníků garantuje nejnižší ceny na trhu. Přinášíme 3 tipy, jak ušetřit v OKAY. Mimo to nabízí i doplňkové služby jako je doprava a instalace zboží, splátkový prodej, pojištění, prodloužená záruka, 14denní garance vrácení zboží, blesková výměna nebo PC klinika, kde vám vyškolený personál pomůže s nastavením nového počítače.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Okay.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.