OKAY leták informace

Všechny platné OKAY letáky na jednom místě! OKAY leták pro tento i příští týden. OKAY rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. OKAY letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete OKAY leták online.

Nejnovější letáky

Archív letáků

Historie společnosti OKAY Elektrospotřebiče se začala psát v roce 1994, kdy byla firma založena Jindřichem Životským. Majitel společnosti vyhrál v roce 2014 soutěž EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Mimo Českou republiku OKAY najdeme i na Slovensku, kam firma expandovala v roce 2002. V současné době je v obou zemích otevřeno dohromady více než 140 prodejen a jedná se o největší síť prodejen v Čechách a na Slovensku.

OKAY nabízí převážně prodej elektra. V obchodech najdeme televize, audio a video příslušenství, zvonky, alarmy, trezory, meteostanice, měniče napětí, produkty pro chytrou domácnost, baterie, mobilní telefony, navigace, vysílačky, fotoaparáty, videokamery, dalekohledy, drony, fotorámečky, počítače, notebooky, tablety, čtečky, herní konzole, softwary, počítačové hry, pokladní systém EET, herní příslušenství, monitory, tiskárny, další počítačové doplňky, pračky, sušičky, myčky, ledničky, sporáky, kávovary, žehličky a spoustu dalších spotřebičů.

Od roku 2012, kdy došlo ke spojení s firmou JENA - nábytek, najdeme v OKAY kromě elektra i nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, dětského pokoje, předsíně, kanceláře, koupelny i zahradní nábytek. Jednou týdně pravidelně vychází akční leták OKAY, kde na vás čeká aktuální nabídka zboží za akční ceny. Produkty je možné zakoupit na prodejnách nebo online v OKAY e-shopu. Pokud chcete ušetřit, nakupte použité nebo rozbalené zboží v OKAY bazaru, který najdete také v internetovém obchodě. Kromě toho webové stránky obchodu nabízejí spoustu inspirace, rad a tipů.

Společnost svým zákazníků garantuje nejnižší ceny na trhu. Mimo to nabízí i doplňkové služby jako je doprava a instalace zboží, splátkový prodej, pojištění, prodloužená záruka, 14denní garance vrácení zboží, blesková výměna nebo PC klinika, kde vám vyškolený personál pomůže s nastavením nového počítače.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.