Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Využít služeb lékárny potřebuje čas od času každý. Pokud navíc můžete pořídit léky za výhodnější cenu, je to příjemný bonus. Pro věrné zákazníky je v lékárnách Dr. Maxe připraven věrnostní program - Karta výhod, díky němu svým zákazníkům nabízí široký výběr zboží, nízké ceny, slevy na doplatky...

Archiv letáků

Pilulka leták - slevové akce Pilulka.cz

Nepodceňujte důležitost vitamínů a doplňků stravy. Nakupujte je se slevou díky akčnímu Pilulka letáku. Nechte si léky dovézt díky službě Pilulka Auto po Praze do 60 minut. Navíc při nákupu nad 999 Kč budete mít dopravu zdarma. Nakupujte v Pilulka eshopu výhodně.

Chcete mít jistotu, že bude vaše imunita před zimou dostatečná? Nebo se udržet v kondici během celého roku? Vitamíny a doplňky stravy jistě něco stojí, pokud je berete pravidelně. Projděte si proto Pilulka leták leták a nakupujte léky se slevou. Ať už sháníte vitamíny pro děti nebo běžně prodejné léky například na bolení kloubů, eshop nabízí každý týden nějakou akci.

Pilulka leták - darujte svým blízkým zdraví

Darujte svým blízkým produkt pro krásu a zdraví, který potěší a bude navíc praktický. Lékárna Pilulka nabízí běžně dárková balení nejrůznějších vitamínů, doplňků stravy i léků za snížené ceny. Zajímá vás, jaká je tentokrát sleva Pilulka.cz? Stačí prolistovat aktuální leták Pilulka.cz a vybírat ta nejvýhodnější balení.

Aktuální Pilulka leták - sleva v lékárně

Eshop pilulka kromě léků a doplňků stravy nabízí také zdravotní potřeby jako jsou obvazy, teploměry, speciální čaje nebo lékařskou obuv. Co je aktuálně ve slevě? Jaká je akční nabídka Pilulka.cz tento týden?

Nakupujte léky online. Projděte si předem newsletter Pilulka.cz a nenechte v lékárně více peněz, než je třeba. Nakupujte léky za snížené ceny.

Podobné obchody jako Pilulka.cz s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 1 % zpět z ceny nákupu v obchodě Pilulka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se