Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Moje lékárna leták informace

Všechny platné Moje lékárna letáky na jednom místě! Moje lékárna leták pro tento i příští týden. Moje lékárna vydává letáky pravidelně jednou za dva měsíce Moje lékárna letáky platí většinou od prvního do posledního dne následujícího kalendářního měsíce.

Kromě letáku Moje lékárna šestkrát ročně vydává i Magazín Moje lékárna. Akční leták upozorňuje na novinky a akční ceny zboží. U nás naleznete Moje lékárna leták online.

Moje lékárna je sdružení nezávislých lékárníků, které v tuzemsku působí od roku 2008. V současné době je do sdružení zapojeno přes 380 lékáren. Cílem projektu Moje lékárna je zajistit široký sortiment produktů za výhodné ceny. Lékárny označené symbolem Moje lékárna najdeme například v Praze, v Plzni, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, v Pardubicích, v Brně, Ostravě, Olomouci a v dalších městech. Partnery projektu jsou společnosti jako Biora, Omega Altermed, Tena, Medicom, Terezia company, Axonia, Hemay, Herbadent a další.

Moje lékárna nabízí léky na předpis, volně prodejné léky na chřipku a nachlazení, na alergii, doplňky stravy, vitamíny, opalovací krémy, gely na bodnutí hmyzem, kosmetiku, zdravé potraviny, čaje, dětskou výživu, potřeby pro miminka a ke kojení, zdravotnické potřeby, léky pro zvířata nebo knihy pro děti a sešity pro trénink paměti. Při zakoupení knih a sešitů přispějete na dětské pacienty.

Zboží lze rezervovat online na Moje lékárna e-shopu a potom vyzvednout v kamenné lékárně nebo na výdejních místech. Na pravidelné akční nabídky, Moje lékárna akce a novinky upozorňuje Moje lékárna akční leták. Moje lékárna leták si můžete prolistovat na těchto stránkách. Kromě to šestkrát do roka vychází Magazín Moje lékárna, který je plný rad, doporučení a novinek. V magazínu se dočtete například jaké potraviny mají blahodárné účinky na naše zdraví, jak si sestavit vyvážený jídelníček, jak se chránit před alergiemi, jak se vypořádat s nespavostí a spoustu dalších tipů.

Projekt Moje lékárna se zaměřuje i na péči o seniory. Projekt úzce spolupracuje s Českou gerontologickou a geriatrickou společností, která je nejvýznamnější organizací zabývající se problematikou seniorů v České republice. Spolu pak firmy připravují semináře pro lékárníky, aby lépe fungovala komunikace mezi nimi a senilními pacienty, kteří lékárny většinou navštěvují a užívají několik druhů léčiv.

Podobné obchody jako Moje lékarna s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Moje lékarna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se