Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Top drogerie leták informace

Všechny platné Top drogerie letáky na jednom místě! Top drogerie vydává letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Jejich platnost je většinou od středy do soboty následujícího týdne. Kromě akčního letáku vychází i technický leták pro dům a zahradu. Na papírový leták už nemusíte čekat, protože u nás naleznete Top drogerie leták online.

Top drogerie je maloobchodní síť, která v České republice nabízí drogistický sortiment. V tuzemsku najdeme více než 270 Top drogerie poboček, které vznikly z části původních Teta drogerií. Prodejny se nacházejí ve velkých městech jako v Praze, na Kladně, v Benešově, Plzni, Kutné Hoře, Táboře, Liberci, Turnově, Chebu, v Českých Budějovicích, Ostravě, Třebíči, Brně, Pardubicích, Olomouci, ve Znojmě, Hodoníně, Zlíně, Opavě, Vsetíně, Třinci i v menších městech.

Sortiment Top drogerie nabízí sprchové gely, šampóny, pečující kosmetiku, dekorativní kosmetiku, úklidové prostředky, prací prášky, aviváže, vlasovou a tělovou kosmetiku, parfémy, dětský sortiment, papírnictví nebo potravu a doplňky pro domácí mazlíčky. Kromě drogerie v prodejnách Top Drogerie zakoupíte i sortiment z kategorie barvy a laky jako ředidla, interiérové barvy na zeď, fasádní barvy, laky na dřevo, lazury, oleje, barvy na kov, nářadí, míchání barev Dulux, lepidla a pryskyřice, fládrovací barvy, stěrky, sádry, tmely, štuky a další.

Na novinky a akce upozorňuje Top drogerie leták, který vychází jednou za dva týdny. Pro kategorii barvy a laky Top drogerie vydává jednou měsíčně speciální technický leták. U nás si můžete prohlédnou Top drogerie leták na tento týden v pohodlí domova. Podobný sortiment se zvýhodněnými cenami naleznete také v letáku DM drogerie, letáku Dedra nebo v letáku TETA drogerie.

Pokud chcete ušetřit, zaregistrujte se do Top klubu a získáte slevy slevy až -50 %, více akčních nabídek z Top drogerie aktuálního letáku a prodlouženou platnost výhodných klubových cen. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv prodejně Top drogerie, kde vyplníte přihlášku a následně získáte věrnostní kartu.

Na vybraných prodejnách si také můžete nechat okamžitě vytisknou fotografie v různých velikostech nebo vytvořit svým blízkým originální dárek s fotografií například kalendář, obraz, tričko, polštář, hrneček, kryt na mobil a další.