Aktuální letáky a letáky na příští týden EVA.cz

Archiv letáků

EVA.cz leták informace

Všechny platné EVA.cz letáky na jednom místě! EVA.cz leták pro tento i příští týden. EVA.cz vydává letáky pravidelně 2x měsíčně. V aktuálním letáku na vás čeká zboží do domácnosti a na zahradu za akční ceny. Papírový leták už vás nemusí zajímat, protože u nás naleznete aktuální EVA.cz leták online.

Internetový obchod EVA.cz vznikl teprve v roce 2000. E-shop EVA.cz provozuje společnost Zásobování a. s. Kromě internetového obchodu společnost provozuje i supermarket EVA.cz Mělník o rozloze 3 840 metrů čtverečních. EVA.cz nabízí zboží pro domácnost a zahradu.

V eshopu EVA.cz můžete zakoupit audio a video, bílou techniku a domácí spotřebiče jako chladničky, mikrovlnné trouby, mrazničky, myčky, pračky, sporáky, vařiče, elektrické trouby, meteorologické stanice, odpadkové koše, parní čističe, rohožky, sušáky na prádlo, kamna, žehlicí prkna, ventilátory, vysavače, polštáře, deky, žehličky a další.

Kromě toho EVA.cz nabízí drogerii barvy a laky například autokosmetiku, barvy a nátěrové hmoty, čistící prostředky, přípravky na osobní hygienu, osvěžovače vzduchu, produkty pro péči o dítě, pleťovou kosmetiku, prací prostředky, přípravky proti škůdcům, tělovou kosmetiku, úklidoví pomůcky, zdravotnické potřeby, dále obchod nabízí elektropříslušenství, hračky, kuchyňské potřeby a nádobí, kancelářské potřeby, mobilní telefony, tablety, svítidla, sanitární techniku, elektroniku pro péči o tělo, televizory, videokamery, počítače a další. Prolistujte si EVA.cz leták ve kterém najdete akční nabídky zboží. Nezapomeňte si prohlédnout i Euronics leták, OKAY leták a OBI leták.

EVA.cz aktuální leták na tento týden vám přinášíme na těchto stránkách, a tak si zboží můžete vybrat z pohodlí domova a poté objednat na EVA.cz e-shopu. U vybraných produktů dokonce můžete využít dopravu zdarma. V Tipli magazínu si o EVA.cz můžete přečíst v článku, kde podrobně EVA e-shop představujeme. Pokud chcete ještě více ušetřit, EVA.cz nabízí prodej rozbaleného, zánovního nebo použitého zboží za nižší ceny.

V obchodě EVA.cz můžete nakupovat na splátky již od 3 000 korun a nevyhovující zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí vrátit. O oblíbenosti obchodu svědčí i ocenění Shoproku 2016 a v kategorii Obchodní domy.

Podobné obchody jako EVA.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod EVA.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se