Orion leták informace

Všechny platné Orion letáky na jednom místě! Obchod Orion vydává letáky pravidelně 1x měsíčně a jejich platnost je většinou celý kalendářní měsíc. Změny bývají o státních svátcích. Aktuální nabídku zboží do domácnosti za akční ceny si můžete prolistovat online na našich stránkách.

Společnost Orion byla založena v tuzemsku v roce 1992 a nyní patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti prodeje domácích potřeb. Za téměř jejich dvacetiletého působení se vlastníkům podařilo vybudovat prosperující společnost, která dbá na kvalitu svých produktů. Sídlo firmy najdete na okraji Litomyšle v novém a moderním komplexu skladového a logistického centra. Po České republice aktuálně najdeme více než osmdesát Orion prodejen.

Orion provozuje i zásilkový obchod s dovozem do prodejen a firem po celé České republice, na Slovensko a do Polska. Své zboží firma nabízí prostřednictvím letáků a katalogů na Orion e-shopu. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od výrobců z celého světa, včetně těch českých a výrobců z EU. Sortiment z oblasti domácích potřeb můžete sledovat rovněž v letákách OBI nebo v letákách Bauhaus.

Obchod nabízí možnost výběru z více než několik tisíc druhů produktů. Zboží najdete v prodejnách pod značkami: Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silina a další. Cílem společnosti je poskytovat kvalitu za dobrou cenu, spojenou s atraktivním a moderním designem. Pokud se neumíte při bohatém výběru rozhodnout, neváhejte se obrátit na vyškolený a kvalifikovaný personál, který vám vždy ochotně poradí.

Široký sortiment domácích potřeb si můžete prohlédnout v nejbližší prodejně Orion a sami se tak přesvědčit o rozsáhlém výběru kvalitních produktů. Orion nabízí hrnce, pánve, pekáče, nože, kořenky, dózy na potraviny, vybavení do kuchyně, váhy, skleničky a hrnky, talíře, misky, příbory, potřeby do koupelny, úklidové prostředky, kosíky, regály, odpadkové koše, pomocníky do zahrady, produkty vhodné na kempování a další pomocníky do domácnosti. V případě, že do prodejny nemáte čas přijít osobně, zboží si můžete objednat přímo domů. Při nákupu nad 999 korun vám dokonce zboží doručí zcela zdarma!

Podobné zboží jako v Orionu najdete také v Tescoma letáku. Pokud už máte nádobí i doplňky nakoupené a schází vám nový kuchyňský nábytek, prohlédněte si nabídku letáku SCONTO nebo koukněte na leták IKEA.

Je vaše kuchyň připravena? Skvěle! Teď už jen prohlédněte Penny leták, nakupte čerstvé potraviny a dejte se do vaření!

Podobné obchody jako Orion s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Orion.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se