Aktuální letáky a letáky na příští týden OBI

Archiv letáků

Informace o letácích OBI 

Všechny platné OBI letáky na jednom místě! OBI leták na tento i příští týden. OBI rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude tam, kde má prodejny. Aktuální letáky platí většinou od soboty do středy přespříštího týdne. Na papírový leták ovšem můžete zapomenout, protože u nás naleznete online leták OBI.

OBI prodejna

OBI - historie a vývoj obchodu

OBI je populární německá obchodní síť prodejen zaměřená na kutili. První obchod byl otevřen v roce 1970 v Hamburku. Zakladateli společnosti byli Dr. Emil Lux a Manfred Mann. Od té doby se prodejny rozšířily i do Itálie, Maďarska, Rakouska, České republiky, Polska, Slovinska, Švýcarska, Rusna, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny a Ruska.

V tuzemsku byla první prodejna otevřena v roce 1995. Prodejny naleznete v městech OBI Praha, OBI Brno, OBI Plzeň, ale také Olomouc, Ostrava, Beroun, Česká Lípa, Frýdek-Místek, Havířov, Hradec Králové, Prosek,  Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Klatovy, Kolín, Liberec, Litoměřice, Mladá Boleslav, Most, Opava, Písek, Příbram,  Prostějov, Přerov, Teplice,  Trutnov, BI Zlín a OBI Ústí nad Labem. Celkem 33 prodejen. Otevírací doba obchodů je většinou od pondělí do neděle od 7:00 do 21:00.

OBI - široký sortiment za dostupné ceny

Sortiment OBI zahrnuje stavební materiály, podlahy, dřevo, obklady, okna, dveře, zahradní domky a příslušenství. Najdete zde ale také potřeby na zahradu jako jsou grily, skleníky, ploty, rostliny, elektrické nástroje, zabezpečení domácnosti, stroje a nářadí. Nechybí ani kategorie železářství, dále sortiment nabízí krby, autopříslušenství, lampy a osvětlení, nábytek, barvy a laky, bytový textil, dekorační předměty, kuchyňský a koupelnový nábytek, zrcadla, sanitární keramiku, vany, sprchy, sauny a další. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním OBI letáku. Určitě nepřehlížejte ani letáky Mountfield, letáky Baumax nebo letákové nabídky Bauhaus.

OBI - kvalitní zákaznická péče

Mimo to OBI svým zákazníkům nabízí i řadu služeb jako je míchání barev, přířez dřeva, šicí centrum, montážní servis, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, výroba klíčů, broušení, lepení hran, výřezy do dřezů, zprovoznění zahradních traktorů a další. Zkrátka OBI vám pomůže se vším, co se týká domácnosti a zahrady.

OBI půjčovna

Potřebujete nářadí, stroje či příslušenství, ale nechce se Vám vše kupovat? Nemáte, kam všechny tyto věci uložit? Pro Vás je tu OBI půjčovna. Půjčit si můžete ruční nářadí jako například řezačku dlaždic nebo štípačku laminátu. V nabídce půjčovny jsou i čisticí stroje. Čistič koberců, lešticí stroj na podlahy nebo vysokotlaký čistič na vodu se může hodit. V OBI Vám vše navíc půjčí. Jednoduše si vyberte na Obi.cz produkt, který potřebujete, zvolte si datum a dobu zapůjčení a odešlete rezervační žádost. Personál prodejny se s Vámi následně spojí a proberete veškeré detaily zapůjčení.

Na internetových stránkách OBI e-shopu najdete i různé návody, inspiraci a rady. Například zda si vybrat do místnosti koberec nebo PVC podlahu, jak správně tapetovat, jak na správné pěstování ovoce nebo zeleniny nebo jak namontovat vnitřní dveře. Vyškolený personál vám rád pomůže a poradí i na prodejnách.

Podobné obchody jako OBI s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod OBI.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se