Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

OBI leták informace

Všechny platné OBI letáky na jednom místě! OBI leták na tento i příští týden. OBI rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. OBI aktuální letáky platí většinou od soboty do středy přespříštího týdne. Na papírový leták ovšem můžete zapomenout, protože u nás naleznete OBI leták online.

OBI - historie a vývoj obchodu

OBI je populární německá obchodní síť prodejen zaměřená na kutili. První obchod byl otevřen v roce 1970 v Hamburku. Zakladateli společnosti byli Dr. Emil Lux a Manfred Mann. Od té doby se prodejny rozšířily i do Itálie, Maďarska, Rakouska, České republiky, Polska, Slovinska, Švýcarska, Rusna, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny a Ruska.

V tuzemsku bylo první OBI otevřeno v roce 1995. Prodejny naleznete v městech OBI Praha, OBI Brno, OBI Plzeň, OBI Olomouc, OBI Ostrava, OBI Beroun, OBI Česká Lípa, OBI Frýdek-Místek, OBI Havířov, OBI Hradec Králové, OBI Prosek, OBI Jablonec nad Nisou, OBI Jihlava, OBI Karlovy Vary, OBI Klatovy, OBI Kolín, OBI Liberec, OBI Litoměřice, OBI Mladá Boleslav, OBI Most, OBI Opava, OBI Písek, OBI Příbram, OBI Prostějov, OBI Přerov, OBI Teplice, OBI Trutnov, OBI Zlín a OBI Ústí nad Labem. Celkem 33 prodejen. Otevírací doba obchodů je většinou od pondělí do neděle od 7:00 do 21:00.

OBI - široký sortiment za dostupné ceny

Sortiment OBI zahrnuje stavební materiály, podlahy, dřevo, obklady, okna, dveře, zahradní domky a příslušenství, grily, skleníky, ploty, rostliny, elektrické nástroje, železářství, krby, autopříslušenství, zabezpečení domácnosti, stroje a nářadí, lampy a osvětlení, nábytek, barvy a laky, bytový textil, dekorační předměty, kuchyňský a koupelnový nábytek, zrcadla, sanitární keramiku, vany, sprchy, sauny a další. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním OBI letáku. Určitě nepřehlížejte ani letáky Mountfield, letáky Baumax nebo letákové nabídky Bauhaus.

OBI - kvalitní zákaznická péče

Mimo to OBI svým zákazníkům nabízí i řadu služeb jako je míchání barev, přířez dřeva, šicí centrum, montážní servis, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, výroba klíčů, broušení, lepení hran, výřezy do dřezů, zprovoznění zahradních traktorů a další. Zkrátka OBI vám pomůže se vším, co se týká domácnosti a zahrady

Na internetových stránkách OBI e-shopu najdete i různé návody, inspiraci a rady. Například zda si vybrat do místnosti koberec nebo PVC podlahu, jak správně tapetovat, jak na správné pěstování ovoce nebo zeleniny nebo jak namontovat vnitřní dveře. Vyškolený personál vám rád pomůže a poradí i na prodejnách.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod OBI.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.