OBI leták informace

Všechny platné OBI letáky na jednom místě! OBI leták pro tento i příští týden. OBI rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. OBI letáky platí většinou od soboty do středy přespříštího týdne. Na papírový leták ovšem můžete zapomenout, protože u nás naleznete OBI leták online.

Nejnovější letáky

Archív letáků

OBI je populární německá obchodní síť prodejen zaměřená na kutili. První obchod byl otevřen v roce 1970 v Hamburku. Zakladateli společnosti byli Dr. Emil Lux a Manfred Mann. Od té doby se prodejny rozšířily i do Itálie, Maďarska, Rakouska, České republiky, Polska, Slovinska, Švýcarska, Rusna, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny a Ruska.

V tuzemsku bylo první OBI otevřeno v roce 1995. Prodejny naleznete v Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Ostravě, Berouně, v České Lípe, Frýdku-Místku, Havířově, Hradci Králové, Chebu, Jablonci nad Nisou, Jihlavě, Karlových Varech, Klatovech, Kolíně, Liberci, Litoměřicích, v Mladé Boleslavi, Mostě, Opavě, Písku, Příbrami, Prostějově, Přerově, Teplicích, Trutnově, Zlíně a v Ústí nad Labem. Celkem 33 prodejen. Otevírací doba obchodů je většinou od pondělí do neděle od 7:00 do 21:00.

Sortiment OBI zahrnuje stavební materiály, podlahy, dřevo, obklady, okna, dvěře, zahradní domky a příslušenství, grily, skleníky, ploty, rostliny, elektrické nástroje, železářství, krby, autopříslušenství, zabezpečení domácnosti, stroje a nářadí, lampy a osvětlení, nábytek, barvy a laky, bytový textil, dekorační předměty, kuchyňský a koupelnový nábytek, zrcadla, sanitární keramiku, vany, sprchy, sauny a další. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním OBI letáku.

Mimo to OBI svým zákazníkům nabízí i řadu služeb jako je míchání barev, přířez dřeva, šící centrum, montážní servis, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, výroba klíčů, broušení, lepení hran, výřezy do dřezů, zprovoznění zahradních traktorů a další.

Na internetových stránkách obchodu najdete i různé návody, inspiraci a rady. Například zda si vybrat do místnosti koberec nebo PVC podlahu, jak správně tapetovat, jak na správné pěstování ovoce nebo zeleniny nebo jak namontovat vnitřní dveře. Vyškolený personál vám rád pomůže a poradí i na prodejnách.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1255 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.