Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Tescoma leták informace

Všechny platné Tescoma letáky na jednom místě! Tescoma leták pro tento i příští týden. Tescoma letáky vycházejí pravidelně 1x měsíčně. Tescoma letáky platí většinou od prvního do posledního dne v měsíci. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního období.

Kromě pravidelných letáků Tescoma nepravidelně vydává i speciální letáky například na vánoční zboží. Mimo to dvakrát do roka vychází Tescoma katalog. Na papírový leták nebo katalog se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Tescoma leták online.

Tescoma patří k předním výrobcům a prodejcům potřeb do kuchyně. Tescoma, s. r. o. byla založena Petrem Chmelou a Jiřím Vaculíkem v roce 1992 ve Zlíně. Nejprve se firma zabývala prodejem spořičů vodů a výrobou elektrospotřebičů, na kuchyňské potřeby se začala orientovat až v roce 1994.

S produkty Tescoma se v současné době můžeme setkat ve více než 100 zemích světa například v Itálii, Španělsku, Slovensku, Polsku, Portugalsku, Rusku, na Ukrajině, ve Velké Británii, ale i v afrických nebo asijských zemích. Na trhu je kolem tisíce položek značky Tescoma a každý měsíc jich zhruba dalších dvacet přibývá.

Tescoma nabízí velmi kvalitní a originální zboží, hodí se pro každého. Sortiment je opravdu široký, firma nabízí pánve a poklice, hrnce, kuchyňské nářadí a pomůcky, struhadla, kráječe, nože, chňapky, utěrky, příbory, talíře, hrnky, mísy, potřeby k přípravě fondue nebo na grilování, různé organizéry, formy a plechy na pečení, zapékací mísy, pekáče, vykrajovátka, formičky, odměrky, váhy a další.

Akční ceny zboží pravidelně najdete v akčním letáku Tescoma, který vychází každý měsíc. Kromě toho Tescoma vydává i katalog na období podzim/zima nebo jaro/léto. Zboží lze zakoupit i v Tescoma e-shopu.

Ti, kteří chtějí nakupovat levněji a užívat si různé výhody, mohou vstoupit do Tescoma clubu. Členové klubu sbírají body na svou kartu, body lze pak vyměnit za slevu na nákup. Pokud také s kartou nakoupíte za více jak 1 000 Kč, můžete si vybrat odměnu za korunu. Odměny jsou rozděleny podle toho, jakou částku utratíte. K nákupu nad 1 000 Kč si můžete vybrat třeba mini silikonovou stěrku, k nákupu nad 2 000 Kč formičky na čokoládu nebo tvořítka na zmrzlinu a pokud nakoupíte za více než 3 000 Kč, čeká na vás originální silikonová forma na pečení nebo mlýnek na pepř a solnička. Kromě toho na vás v klubu čekají speciální slevové akce a nabídky na míru. Vybavte si kuchyň kvalitním nádobím z Tescoma a mrkněte také na na nový nábytek do kuchyně. Podívejte se na leták SCONTO Nábytek a zjistěte, za kolik koupíte v akci novou kuchyňskou linku.

Produkty Tescoma můžeme každý všední den vídat i na TV Nova v pořadu Tescoma s chutí. Kromě nádobí na vás čeká i spousta receptů a rad do kuchyně. A pokud máte vybavení do kuchyně v pořádku, mrkněte na leták Lidl nebo si prohlédněte leták Billa, nakupte čerstvé potraviny za výhodné ceny a dejte se do vaření!

Podobné obchody jako Tescoma s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Tescoma?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se