Aktuální letáky a letáky na příští týden Möbelix

Archiv letáků

Informace o letácích Möbelix

Všechny platné Möbelix letáky na jednom místě! Möbelix leták pro tento i příští týden. Möbelix rozesílá letáky pravidelně 1x za dva týdny. Möbelix letáky platí většinou od pondělí do neděle následujícího týdne. Letáky jsou pro každou prodejnu odlišné.

Kromě letáků Möbelix pravidelně každé čtvrtletí vydává i leták Exkluzivní nabídka pro držitele Karty výhod s výhodnými cenami pro věrné zákazníky. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Möbelix.

Möbelix nábytek

O obchodu Möbelix

Möbelix je jedním z nejrychleji rostoucích nábytkových diskontů v Evropě. Firma je dceřinou společností rakouského XXXLutz a byla založena v roce 1989. V současné době Möbelix působí mimo Českou republiku a Rakousko i na Slovensku, Maďarsku nebo Chorvatsku. Dohromady má zatím diskont více jak sedmdesát poboček a stále se rozrůstá.

Na českém trhu byla první prodejna Möbelix otevřena v roce 2007 v Českých Budějovicích. Nábytkářský řetězec se za tu dobu rozšířil do Prahy, Liberce, Ústí nad Labem, do Karlových Varů, Olomouci, Ostravy, Zlína, Plzně, Brna a Pardubic.

Široký výběr zboží pro Váš útulný domov

Řetězec nabízí velký výběr nábytku, bytových doplňků a potřeb do domácnosti za velmi výhodné ceny. V aktuálním letáku Möbelix najdete akční ceny sedacích souprav, nábytku do kanceláře, kuchyňských linek, spotřebičů, lamp, dekoračních předmětů, koberců a dalších výrobků. Dřív byly velmi populární i Möbelix německé letáky s německou nabídkou, nyní však už prodejny Möbelix v Německu nenajdeme. Plánujete-li nákup nábytku, určitě doporučujeme sledovat také letákovou nabídku JENA nábytek, letáky Kika nebo letáky ASKO nábytek.

Nakupovat můžete i online na Möbelix e-shopu. Nábytek si pak můžete vyzvednout na prodejně nebo si ho nechat dovézt až domů. Některé produkty Möbelix nabízí pouze online. Extra nabídky Online Only vám pak obchod doručí zdarma.

Pro své věrné zákazníky si Möbelix připravil Kartu výhod, se kterou získáte celou řadu různých bonusů a slev. Navíc vám také neunikne žádná speciální nabídka. Každé tři měsíce pak ve schránce najdete leták Exkluzivní nabídka pro držitele Karty výhod, kde najdete další řadu produktů za akční ceny. Mimo to se vám na kartu za každých utracených 250 Kč připisuje jeden bonusový bod. Pokud nasbíráte za rok více jak 50 bodů, čeká na vás roční bonus. Držitel karty má také možnost zapůjčit si za poplatek dodávku Möbelix, a to bez nutnosti nákupu.

Möbelix vám mimo jiné pomůže i s naplánováním kuchyně. Začít plánovat si můžete sami v 3D plánovači. Pouze u Möbelix si můžete celou novou kuchyň naplánovat z domova. Stačí si objednat službu online a pracovníci obchodu za vámi v domluveném termínu přijedou.

Podobné obchody jako Möbelix s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Möbelix?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se