Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
IKEA FAMILY karta: Lepší ceny i slevy u partnerů

IKEA FAMILY karta: Lepší ceny i slevy u partnerů

Ponořte se do světa speciálních nabídek, užitečných služeb, zajímavých kurzů a velkých dobrot. S kartou IKEA FAMILY si snadno zútulníte vaše bydlení a ještě si své výhodné nákupy užijete. Čtete dál a zjistěte, jaké benefity a slevy můžete s IKEA FAMILY kartou využívat.

Archiv letáků

IKEA katalog informace

Všechny platné IKEA katalogy na jednom místě! IKEA katalog pro tento i příští týden. IKEA vydává jeden katalog ročně, který vychází pravidelně v září.

Kromě katalogů IKEA nepravidelně vydává i letáky například na vánoční zboží nebo nový sortiment a tematické brožury, které jsou stylizované na kuchyně, koupelny, ložnice a business. Katalogy seženete na prodejnách. Pokud nemáte obchod IKEA v blízkosti, určitě oceníte, že u nás naleznete IKEA katalog online.

Nábytkářská společnost IKEA se specializuje na prodej nábytku a doplňků do bytu za nízké ceny. IKEA byla založena roku 1943 Ingvardem Kampradem ve Švédsku. Nejprve byla IKEA zásilková společnost, která prodávala tužky, pera, šperky, hodinky a další levné zboží. Název IKEA vznikl ze slov Ingvar Kamprad, Elmtaryd a Agunnaryd (Eltaryd v Agunary je farma ve vesnici, kde zakladatel vyrostl a nyní je zde hlavní sídlo společnosti).

Firma patří pod skupinu IKEA Centre Group. V současné době má IKEA 411 obchodů ve 49 zemích světa. Pobočky najdeme také například v Norsku, Dánsku, Německu, Japonsku, Austrálii, Kanadě, Hong Kongu, Rakousku, Španělsku, Francii, Saúdské Arábii, USA, Velké Británii, Itálii, Polsku, na Slovensku, v České republice, Finsku, v Číně, Rusku, Thajsku a dalších zemích. V Čechách má IKEA čtyři pobočky - Praha 5 - Zličín, Praha 14 - Černý Most, Brno a Ostrava.

IKEA nabízí nábytek většinou skandinávského původu. Každý nábytek, který v IKEA najdete, má speciální název. Do sortimentu obchodu platí kuchyňské linky, skříňky, kuchyňské baterie, jídelní stoly, židle, spotřebiče, pohovky a křesla, konferenční stolky, úložné prostory, postele, matrace, vybavení do dětského pokoje, kanceláře, vybavení obchodu, textil a koberce, zrcadla, osvětlení, nádobí, prostírání, příbory, plechy, kuchyňské náčiní, nože, nádoby na pečení a další.

Jednou do roka vychází IKEA katalog, který se nese v určitém tématu. Katalog pro rok 2018 je například zaměřen především na obývací pokoje a téma je: Make Room for Life. Katalog s aktuální nabídkou zboží si můžete prolistovat online. Kromě toho jsou dostupné i tematické brožury a IKEA letáky. Podívejte se, co nabízí např. aktuální Jena nábytek leták, Asko nábytek leták nebo Kika leták. Nakupovat můžete i online v IKEA e-shopu. Na internetových stránkách společnosti můžete také využít plánovací programy IKEA a zařídit si místnosti přesně podle vašich představ a dispozic.

Podobné obchody jako IKEA s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod IKEA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se