Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Drogerie

Kouzlo drogerie leták informace

Všechny platné Kouzlo drogerie letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně jednou za čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. a jejich platnost je většinou od úterý do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kouzlo drogerie leták online.

Prodejny Kouzlo drogerie spadají pod firmu Barvy a laky Hostivař, zkráceně BAL. Kromě maloobchodní sítě Kouzlo drogerie patří pod společnost i prodejny Barevný ráj, Ráj drogerie a Kouzlo barev. Historie firmy se začala psát už v roce 1893.

Obchod Kouzlo drogerie se od prodejen Ráj drogerie liší v tom, že v prodejnách označených Kouzlo drogerie získají věrní zákazníci dárek při nákupu nebo slevu na vybrané produkty. Stačí k tomu jen vstoupit do klubu Kouzlo barev a Kouzlo drogerie, kde získáte věrnostní kartu a tím i nárok na výhody.

V České republice se řetězec nachází jak na vesnicích, tak i ve velkých městech. Často na prodejnách seženete zboží, které nikde jinde nenajdete. Jednou za čtrnáct dní vychází Kouzlo drogerie leták, který upozorňuje na aktuální akční nabídku. Na leták s výhodnými cenami, slevami a výprodeji pro vás chystáme na těchto stránkách. Nenechte si ujít ty nejlepší nabídky a prolistujte si Kouzlo drogerie leták pro tento týden online.

Kromě prodejen si lze zboží objednat i BAL e-shopu a potom vyzvednout na vybraném výdejním místě. Kouzlo drogerie nabízí dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, opalovací krémy, repelenty, hygienické potřeby, vlasovou kosmetiku, potřeby na holení, drogerii pro děti, galanterii, produkty pro péči o nohy, přípravky na praní, na nádobí, do kuchyně, koupelny, na WC a na čištění odpadů, dezinfekční přípravky, úklidové pomůcky, čističe na nábytek, okna a skla, podlahy, vodní kámen, pohlcovače vlhkosti nebo sáčky a pytle na odpad.

Na BAL e-shopu však najdete kromě sortimentu drogerie i zboží do domácnosti jako svíčky, elektro a baterie, kuchyňské potřeby, potravinářské přísady, zdravotnické potřeby, péči o obuv, produkty na hubení hlodavců a hmyzu, technické kapaliny, osvěžovače vzduchu, potřeby pro zahradu, chovatelské potřeby, sortiment pro auto - moto, technické kapaliny i ostatních prodejen například barvy a laky, lepidla a tmely, štětce a válečky a další.

Podobné obchody jako Kouzlo drogerie s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kouzlo drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se